2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
merhaba bende 23 Kasım'da transfer oldum bebeğin gününü adet günümüze göre mi hesapliyorlar nasıl oluyor ben koyulduğu günden sayiyordum yarın iki haftalık oluyor diye düşünmüştüm

merhaba bende 23 Kasım'da transfer oldum bebeğin gününü adet günümüze göre mi hesapliyorlar nasıl oluyor ben koyulduğu günden sayiyordum yarın iki haftalık oluyor diye düşünmüştüm

ben her gün 1 fincan sade türk kahvesi içiyorum. kahvaltıdan hemen sonra canım istiyor ama erteliyorum, öğleden sonra keyfi yapıyorum. daha önce o kadar çok içiyordum ki, pat diye kesmek istemedim, zaten içmeyince başım ağrıyor. araştırmalar, doktorlar, günde 1-2 kahveye sorun olmaz diyorlar. türk kahvesi zaten minnacık: ) içiniz rahat olsun, afiyet olsun. çok içmeyin tabi..

Ben normalde kahve bağımlısıyım. Günde 3-4 fincan türk enaz 3 kupa da filtre kahve içiyordum. Öğrendiğimden beri gğnde bir türk kahvesine indirdim. Tamamen kesmem imkansız biraz

Benim ilk gebeliğim. Birde tam babamın beklenmedik vefatının üzerine geldi. Ne yapıcağımı bilemiyorum. Bakıyorum kendime ama korkuyorum da
Allah rahmet eylesin canım basın sagolsun. Korkma Allahın izniyle bir şey olmaz canı veren de Allah alan da öyle düşün kalbini ferah tut sıkıntıya girme

Canımsınız benim gibi siz de seviyorsunuz demek Günlük kafein miktarını aşmıyor evet bi fincan haklısınız

Ben normalde kahve bağımlısıyım. Günde 3-4 fincan türk enaz 3 kupa da filtre kahve içiyordum. Öğrendiğimden beri gğnde bir türk kahvesine indirdim. Tamamen kesmem imkansız biraz
Ay tek değilmişim bu bağımlılıkta doktora gidersem soracağım şimdi az telveli yapıp içeyim günde bi tane Allah hepimizin bebişlerini korusun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…