2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tünaydın bır yorgun bıraz mıde bulantısı geçiyor zaman sen nasılsın
Bende iyiyim cnm bende hiçbir belirti yok yaa çıldıracam artık } 11 aralık Dr gidecem ama böyle belirti olmadığı için yarın mı gitsem diye de düşünmüyor değilim

Slm kizlar benim yine lekelenmeler basladi. Doktoru aradim yapilabilecek herseyi yaptik dedi. Yarin sabah gel dedi. Galiba yine sagliksiz gebelik

Masallah ya saglikla büyüsün Kabizlik problemini de en kısa sürede cozersiniz insallah, bence yarin bir test al yap bakalim, ben ikinci gebeligimi bata 2 gün kala testle öğrenmiştim
Canım 9 Aralık kalp atışını için çağırdı inşallah duyabilirim
insallah insallah, dua edip Allah'a birakin gerisini Rabbim hayirlisini saglikla versin insallah, o hemsireye cok kizdim
Bnde öyleyim canım su içemiyorum fazla aklıma.gelmiyor doğrusu ama çay çok içiyorum canim

Su icmeye calisin yinede, su cok onemli

Benim de hiç belirtim yok kızlar ne zaman Dr gideceksiniz?
Benim bugün BAT+6, iki kere evde test yaptım pozitif, salı günü aile hekimine gideceğim tahliller için, çarşamba da dr.a sonuçlarla ne zaman geleyim diye soracağım. Kasıktaki ağrı bitti şimdi belime doğru hafif ağrı başladı

Kasik agrisi bel agrisi bata kac gün kala basladi, hayirli olsub bu arada, insallah saglikli bir hamilelik gecirir saglikla bebisi kucagina alirsin

Kasik agrisi bel agrisi bata kac gün kala basladi, hayirli olsub bu arada, insallah saglikli bir hamilelik gecirir saglikla bebisi kucagina alirsin
Hepimize sağlıklı gebelik ve bebis kucaklamayı diliyorum. Benim BATtan bir hafta once üç gün boyunca günde bir günlük pedi doldurmayacak kadar pembe ve sonra sütlü kahverengiye dönen akıntım oldu, bir hafta öncesinde bel ağrısı daha baskın olmakla hafif kasık ağrısı da başladı. BAT+3te ilk pozitif, BAT+5te ikinci pozitif sonucu aldım. Sizin durum nasıl

Tekrar tekraer hayirli olsun, benim degildir büyük ihtimal üşüttum sol kasigim ve bel agrim bat a da daha çok var, ayin 23 unde, hayirlisi diyelim, merak ettim acaba ne zaman basladi agri diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…