2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Insallah canim hersey yolunda devam eder. Benim fazla sayida problemli gebeligim oldugundan kontrollerimi daha kisa süreli yaptiriyorum. Oglumda 8.haftada farkettim gebeligi
aynen cnm yalnız oğlunu 8. haftada ferketmen harika hiç endişe etmeden kalp atişini duymussundur
Bizde 4,5 haftalığız değer artıyor mu kese olustumu bebek var mı kalbi atıyor mu korku endişe şüphe devam ediyor bazen
Allah ogluma saglıklı mutlu uzun Bi ömür nasip etsin cnm

Canim ozamanlarda infertilite diye rapor yazmisti bir doktor oyüzden evlenirken esime hicbir zaman cocugumuz olmayabilir dedim o şekilde evlendik. Yumurtlama zamani diye birseyden haberim yoktu hergün hamile kalınabiliyor diye biliyordum. Evlendikten sonra 2 ay regli olmadim zaten öncesinde 3 ay bile olmadigim oluyordu. Doktora gittim 8 haftalik hamilesin dedi şok olduk. Nasip işte. Simdi 6 yaşında.

Merhaba kızlar bu benim ovulasyon testim sizce pik mi
Bu arada pcosum o yüzden kafam karışık gerçekten yumurtlama mu diye

Eklentiler

• B5A27852-F98D-413E-A6E6-2B5286C5B8FA.png
    276,2 KB · Görüntüleme: 29
Süper yaa Allah bagıslasın cnm cnm çok sevindim adına

Merhaba benimde sat 2 Kasım. Çok şükür hamileyim.alllah isteyen herkese nasip etsin.hesaplamalara göre 9 Ağustos da Allah nasip ederse dogacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…