2020’de ikiz annesi olacaklar :)

sizin ne zaman kesildi kanamalarınınız ben raporluyum hala küçük de olsa kanama alanı devam ediyor

K
Benim 11. Hafta iki kilo verdim dikkat ederek gitmeye çalışacağım bakalım kaç alacağız kızımda 7 kiloyla doğuma gitmiştim
Benim kusmam falan da olmayinca ben aldim ya 2 3 kilo kadar hic dikkat etmedim artik etmeye baslicam yoksa gidişat hic iyi degil 60 kilo oldum 7 kilo almis olman super bence yine oyle gidersin

Merhaba ilk kontrolde doktor iki kese gördü.Biri çok zayıf kaybolabilir dedi.Daha 5 haftalık hamileyim.10 gün sonra kontrole çağırdı.Sevinemedim olacak mı olmayacak mı.Daha benimseyemedim ikiz anneliği.
O haftalarda cok benimsenmiyo canim benim göbek cikti anca oyle benimsedim tek olsa daha iyi aslına bakarsan her açıdan

Aynı merak bende de var. Son adet tarihime göre 6+6 dayken gittim. Geç döllenmeden dolayı keseler 5+3 haftalık dedi. 8 haftalık olunca gel dedi. Ama beklemek çok zor.
Bana da 10 gün sonra gel dedi kalp atışları için bir haftam kaldı günler geçmiyor hiç belirsizlik çok kötü

Ben de hep tek diye düşünmüştüm.Allah biliyor ikinci çocuk için bile zor karar verdim.Allahın gücüne gitmesin diye istemem diyemiyorum.Hayırlısı bakalım
Sen yine de içinden o hissi atmak için Allaha dua et canım ben ilk bebeğimi kabullenemedim acaba hazır miyım falan diye içimden cok gecirdim ondan mi bilmiyorum ama bebegim maalesef gitti benden şuan binlerce kez şükürler olsun her şeylerine hazırım diyorum 2 tane ayni anda zor tabii ki ama eksiklikleri daha zor senin bi çocugun varmis Allah hepimizinkine saglik versin insallah

Öyle canım Allah kimseyi evlatsız bırakmasın çok zor kızımdan önce iki tane kaybettim.Bir de doktor biri zayıf dedi ya belki de kendimi kaptırmak istemiyorumdur yaşadıklarımdan sonra.Umutlanıp kaybetmek çok zor.Hala eski yaşadıklarım aklıma geldikçe ağlıyorum.Hayırlısı olsun İnşallah.

Merhaba bu jelin adı ne acaba?

sizin ne zaman kesildi kanamalarınınız ben raporluyum hala küçük de olsa kanama alanı devam ediyor
Hala kahverengi geliyor çamaşırıma her peçeteye wcde bugün gittik gördük ense kalınlığına da baktı doktorumuz her şey yolunda dedi kanama alanı da gözükmüyor dedi bol bol dinlenin kendinizi yormayın

Teşekkürler bakalım üç aydan sonra ancak kabullenirim herhalde hayırlısı bakalım
Ben hala kabullenebilmiş değilim çok iyi anlıyorum sizi. Kızım tek kalmasın kardeşi olsun diye istedik yoksa benim bir başka çocuğun annesi olma gibi bir düşüncem yoktu tüp bebek bizim ve iki embriyo kondu ihtimal olduğunu bile bile olmaz diyordum ama oldu

Benim de bir kızım var.Başka çocuk için ancak cesaretlendik.Korunmayı bıraktık bir ayda hamile kaldım.Tek tüpüm yok 38 yaşındayım zor olur hatta olmaz diyordum oldu bir de ikiz olabilir diyince doktor hala şoktayım.

Allahım hayırlı evlatlar etsin benim de bir kızım var ya iki kız ya da bir kız bir erkek olsun istiyorum tabi en önemlisi sağlıklı olmaları kızım tek kalmasın ondan
Benim de bir kızım var.Ben de bir kız bir erkek ya da iki kız düşünebiliyorum.İki erkek düşünemiyorum Allah biliyor ya.Önemli olan sağlıklı olmaları ama insan yine de cinsiyet düşünüyor.

Allahım hayırlı evlatlar etsin benim de bir kızım var ya iki kız ya da bir kız bir erkek olsun istiyorum tabi en önemlisi sağlıklı olmaları kızım tek kalmasın ondan
Bende cok istiyodum bi kiz bi erkek ve oyle diyince cok sevinmistim ama sonradan ikisi de erkek diyince şok gecirdim sonra saglikli olsunlarda ne olursa olsun dedim yine de bi umut ayrintili ultrasonu bekliyorum kız evlat baska oluyo ya cok istiyodum hamile kalmadan önce de ama nasip ne diyim insallah seninkiler bi kiz bi erkektir

Geçen sene Benimde ikizlerimden birine 5 aya kadar biri kız biri erkek dediler sonra ikisininde erkek olduğunu öğrendim. Şimdi 9 aylık oldular bile kuzularım. Allah can sağlığı versin hepimizin yavrularına ama kız evlat bir başka gerçekten. Sırf kız olur umudu ile 3-4 sene sonra 3. Çocuğu düşünmüyor değilim. Allah herkesin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…