2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Benim de bir kızım var.Ben de bir kız bir erkek ya da iki kız düşünebiliyorum.İki erkek düşünemiyorum Allah biliyor ya.Önemli olan sağlıklı olmaları ama insan yine de cinsiyet düşünüyor.
Kızınız kaç yaşında ? Eşim de iki erkeği kaldıramayız diyor😄 genelde yaramaz oluyorlar ya

Geçen sene Benimde ikizlerimden birine 5 aya kadar biri kız biri erkek dediler sonra ikisininde erkek olduğunu öğrendim. Şimdi 9 aylık oldular bile kuzularım. Allah can sağlığı versin hepimizin yavrularına ama kız evlat bir başka gerçekten. Sırf kız olur umudu ile 3-4 sene sonra 3. Çocuğu düşünmüyor değilim. Allah herkesin gönlüne göre versin
Bence ikizler büyüdükten sonra bir daha düşünülebilir neden olmasın ama tabi kız da olmayabilir Allah evlatlarınıza sağlık sıhhat versin💕

Geçen sene Benimde ikizlerimden birine 5 aya kadar biri kız biri erkek dediler sonra ikisininde erkek olduğunu öğrendim. Şimdi 9 aylık oldular bile kuzularım. Allah can sağlığı versin hepimizin yavrularına ama kız evlat bir başka gerçekten. Sırf kız olur umudu ile 3-4 sene sonra 3. Çocuğu düşünmüyor değilim. Allah herkesin gönlüne göre versin
Ben sanırım o riski alabilceğimi sanmıyorum o da erkek olursa taa evliliklerini falan dusunmeye basladim off ne masraflar 😁😁

Kızlar sat 16 haziran
13 temmuzda beta 257
14 temmuzda 455
16 temmuzda 983
18 temmuzda 2328
23 temmuzda 10000 Çıktı ikiz olma ihtimali var mı?
2 kese göründü ama haftaya daha net belli olcak? Hiç inanamıyorum ve beklemiyordum.

Eklentiler

• IMG_20190726_114534.jpg
    IMG_20190726_114534.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 113
Kızlar sat 16 haziran
13 temmuzda beta 257
14 temmuzda 455
16 temmuzda 983
18 temmuzda 2328
2 kese göründü ama haftaya daha net belli olcak? Hiç inanamıyorum ve beklemiyordum.
2 KESE GÖRÜNDÜYSE İKİZDİR . HAYIRLI OLSUN BEBİŞLERİN. DRLAR BİRAZ TEMKİNLİ DAVRANIYORLAR KALP ATIMLARII DUYMADAN NET KONUŞMUYORLAR.

Kızlar sat 16 haziran
13 temmuzda beta 257
14 temmuzda 455
16 temmuzda 983
18 temmuzda 2328
Benim de adet geçtikten bir hafta sonra 9700 çıkmıştı.Bende de doktor iki kese gördü.Kalp atışlarını duyana kadar ikiz annesiyim diyemiyorum daha.

Kızlar sat 16 haziran
13 temmuzda beta 257
14 temmuzda 455
16 temmuzda 983
18 temmuzda 2328
İki kese göründüyse eğer ikizdir kalp atışına kadar bekleyin yine de bebeğiniz(bebekleriniz)sağlıkla gelsin🥰

Benim bugün 11. Hafta bitti. Ben forumlarda okuyorum doğuma kadar kanaması devam edenler oluyormuş. Inşallah kese dışındaysa bebeklere bir zararı olmazmis ama tabi insna yipraniyor her tuvalete gittiginde.
İnşallah biter artık 3 ay dolunca çünkü çok sinir bozucu sürekli çamaşır değişiyorum ped değişiyorum şimdi kaçıncı haftadasınız

Kızlar dün kalp atışlarını duyduk. Benim son adet tarihin 11 haziran bu hesaba göre 6+4 haftalikti ama dün doktor soldaki bebegimin 6+6 haftalik oldugunu ve 1 cm olduğunu söyledi kalp atışını duyduk. Sağdaki bebek diğeri gibi ortada değildi kendini pek göstermedi rahim arkasına saklandığını düşündü doktorum ve vajinal ultrasonla baktı onu da gördük ve kalp atışını duyduk dediği gibi gizlenmiş 😊 o 6+3 haftalık ve
6 mm. 9 ağustosta tekrar randevum var umarım herşey yolunda gider. Sizlerle de sevincimi paylaşmak istedim 🥰

Kızlar dün kalp atışlarını duyduk. Benim son adet tarihin 11 haziran bu hesaba göre 6+4 haftalikti ama dün doktor soldaki bebegimin 6+6 haftalik oldugunu ve 1 cm olduğunu söyledi kalp atışını duyduk. Sağdaki bebek diğeri gibi ortada değildi kendini pek göstermedi rahim arkasına saklandığını düşündü doktorum ve vajinal ultrasonla baktı onu da gördük ve kalp atışını duyduk dediği gibi gizlenmiş 😊 o 6+3 haftalık ve
6 mm. 9 ağustosta tekrar randevum var umarım herşey yolunda gider. Sizlerle de sevincimi paylaşmak istedim 🥰
Masallah RABBIM saglikla kucagina almayi nasipetsin darisi bizlerin basina ins. Beta hcg degerlerin neydi? Paylasabilirmisin?

4+2de 4118 çıktı bhcg değerim. O gün keseler görünmedi. 5+1 de iki kese gördüm bebekleri göremedim. Sadece bir kere bhcg testi yapildi

X