2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Ikiz anneleri merheba banada doktorum dun ikiz gebelik olabilir dedi benim adet tarihim normalde yarin ama ben 28de doktora gittim degerlerim 1527 cikdi ve dunde budaha gittim dunki degerlerimde 4bin küsür cikdi doktor buyuk ihtimal ikiz dedi yarin yine gitcem burdaha cagurdi sorum size su doktor bakdiginda ben tek birtane kese goruyorum krda normalmi ve ikiz bebekse ne zaman goruruz biz onlari

Ikiz anneleri merheba banada doktorum dun ikiz gebelik olabilir dedi benim adet tarihim normalde yarin ama ben 28de doktora gittim degerlerim 1527 cikdi ve dunde budaha gittim dunki degerlerimde 4bin küsür cikdi doktor buyuk ihtimal ikiz dedi yarin yine gitcem burdaha cagurdi sorum size su doktor bakdiginda ben tek birtane kese goruyorum krda normalmi ve ikiz bebekse ne zaman goruruz biz onlari
Keseleri görmek için ne zaman randevu verdi. O gün belli olur.

Benimkiler tek yumurta ikizi ve 12. Haftada öğrendim canım. Benimki tüp bebekti ve tek embriyo transfer edilmişti, o yüzden doktor tek düşündü sanırım tek kese olunca. Ama 6 veya 7. Haftada öğrenilebiliyor sanırım.

Benimkiler tek yumurta ikizi ve 12. Haftada öğrendim canım. Benimki tüp bebekti ve tek embriyo transfer edilmişti, o yüzden doktor tek düşündü sanırım tek kese olunca. Ama 6 veya 7. Haftada öğrenilebiliyor sanırım.
Hmm ozamn biz daha cok gidip gelccez hastaneye benide her 48 satte gunde bir cagiriyolar bidaha bakiyolar kese var ama bebekden emin olamiyolar degerler cok yuksek ondan git gel ediyoruz daha 4+2deyiz 🤭

Merhaba kızlar ya ben en başlarda çok fazla mide bulantısı tiksinti yaşadım 13-14 hafta gibi geçmişti şimdi acıktığım anda midem öyle bir bulanıyor ki yemek yiyemiyorum resmen bulantıdan ☹️ Normal mi 5 aylık olduk 😳

Merhaba kızlar ya ben en başlarda çok fazla mide bulantısı tiksinti yaşadım 13-14 hafta gibi geçmişti şimdi acıktığım anda midem öyle bir bulanıyor ki yemek yiyemiyorum resmen bulantıdan ☹️ Normal mi 5 aylık olduk 😳
Sanırım aynı durumu bende yaşıyorum ve hala kusuyorum arada özellikle sabah bulantıları fena oluyor sanırım açlıktan bebişler hemen yemek istiyor 🙈

Ben reglim iki gün gecikince idrar ve kan testi yaptırmıştım hattta 2 gün sonra da testi tekrarlatmıştım gebelikten emin olmak adına ama o değerlere bakıp kimse ikiz diye şüphelenmedi. 5.haftada doktoruma gittim bir kese gördük ki 2.kese gibi bir arayışımız olmadığından öylece geçti. 6.haftada kalp atışını dinlemeye gittiğimizde iki ayrı kese ve iki ayrı kalp atışı vardı, o zaman öğrendik ikiz olduklarını. 😊

Ben reglim iki gün gecikince idrar ve kan testi yaptırmıştım hattta 2 gün sonra da testi tekrarlatmıştım gebelikten emin olmak adına ama o değerlere bakıp kimse ikiz diye şüphelenmedi. 5.haftada doktoruma gittim bir kese gördük ki 2.kese gibi bir arayışımız olmadığından öylece geçti. 6.haftada kalp atışını dinlemeye gittiğimizde iki ayrı kese ve iki ayrı kalp atışı vardı, o zaman öğrendik ikiz olduklarını. 😊
😊bende keseyi gordum ama kadin demedi bise daha cok erken dedi bakalim 5 haftalikken gitcem bide cuma gunu ozamn ne olcak

Ben 5+3 te gittiğimde doktorum zar zor bir keseyi gorebildi o kadar bastırdı ki canım çok acımıştı. İki hafta sonra gittiğimde ben şok iki bebek var dedi.
Benimki goruldu ama alttan bakilinca goruldu 4+2de kadin cok yeni daha dedi ikiz diyebilmem icin cuma gunu gitcem umarim kalop atislarini duyarim 5 hafyalikken ck korkuyorum onceden iki kaybim kalp atislari olmadigindan dolayi

Selam hanımlar doktorum ikili test önermedi burun kemikleri ve ense kalınlığınlrı iyi bebeklerin fetal DNA testini önerdi yaptırmak isterseniz diye sizler yaptırdınız mı bu testi merak ettim

Selam hanımlar doktorum ikili test önermedi burun kemikleri ve ense kalınlığınlrı iyi bebeklerin fetal DNA testini önerdi yaptırmak isterseniz diye sizler yaptırdınız mı bu testi merak ettim
ben yaptırdım. 600 dolardı en son fiyatı. için rahat olur. genede ben ayrıntılı ultrasonda yaptırdım. çünkü bazı şeyler dna testinde çıkmıyo. ne olursa olsun aldırmayacaksan yaptırmayadabilirsin.

Ben ikili tarama yaptırdım canım bir de ayrıntılı ultrasona girdim geçen hafta ikisinde de sorun çıkmadı ama bahsettiğin test daha güvenilir ben pahalı olduğu için yaptırmamıştım onu normal ikili tarama yaptırdım

bizim ikili test sonucumuz çok iyi çıkmıştı, aldırmayacaksan gerek yok sorun çıkarsa detaylıda zaten belli olur dedi. Sonrasındada 2 şer hafta ara ile 3 kez organ taraması yaptı şükür bişey çıkmadı. Biraz sana kalmış kararı yani.

X