2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Evet canım benimde tek yumurta ikizi . Bu Arada hamilelik nasil gidiyor canım
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah🙏 Benim bu zamana kadar iyi gitti hamilelik şükürler olsun. Ağırlaşmaya başladım şimdi, hareketler kısıtlanıyor tabi, 17 aylık da bir kızım var o yüzden yoruluyorum biraz. Benim tek kese ama aralarında zar varmış, sizinkiler nasıl?

Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah🙏 Benim bu zamana kadar iyi gitti hamilelik şükürler olsun. Ağırlaşmaya başladım şimdi, hareketler kısıtlanıyor tabi, 17 aylık da bir kızım var o yüzden yoruluyorum biraz. Benim tek kese ama aralarında zar varmış, sizinkiler nasıl?
Âmin inşallah sağlıklı kucağımıza alırız Benimde tek yumurta ikizi ve aralarında zar var sizin gibiİnşallah her şey yolunda gider

Merhabalar bende çift yumurta ikizlerine hamileyim bebeklerinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz ?

merhaba kızlar bu gün detaylı ultrason vardı çok şükür iyiler bebekler. 20. 21. haftada detaylıya girdiğinizde serviks uzunluğunuz kaç çıkmıştı. benim 36.7 mm çıktı sizce nasıl. yarın dr umla konuşucam ama merak ettm. erken doğum riski gösterir mi bu ölçü

merhaba kızlar bu gün detaylı ultrason vardı çok şükür iyiler bebekler. 20. 21. haftada detaylıya girdiğinizde serviks uzunluğunuz kaç çıkmıştı. benim 36.7 mm çıktı sizce nasıl. yarın dr umla konuşucam ama merak ettm. erken doğum riski gösterir mi bu ölçü
Canım benim de böyle çıktı doktorum normal olduğunu söyledi ikizlerde zaten 40 50 göremeyiz 25 in altı bizim için risk demektir dedi şuan iyi demişti bana

Canım benim de böyle çıktı doktorum normal olduğunu söyledi ikizlerde zaten 40 50 göremeyiz 25 in altı bizim için risk demektir dedi şuan iyi demişti bana
Kizlar benim iki doktorum var
1.doktor prof ve tup bebek doktorum 66mm olctu
2.doktorum ozel muayanesi kadin dogum doktoru 37 mm olctu
Hangisi dogru olabilir ?

Kizlar benim iki doktorum var
1.doktor prof ve tup bebek doktorum 66mm olctu
2.doktorum ozel muayanesi kadin dogum doktoru 37 mm olctu
Hangisi dogru olabilir ?
Canım hiç
Bilmiyorum ki benim kendi doktorum 36.6 falan demişti ayrıntılıya gittim o da 40 mm dedi 66 ise çok iyi maşallah

Canım hiç
Bilmiyorum ki benim kendi doktorum 36.6 falan demişti ayrıntılıya gittim o da 40 mm dedi 66 ise çok iyi maşallah
Arada bayagi fark var iki doktor arasinda sasirdim simdi.
Uzunluk iyi de 14.haftada plesantalar normaldi ,16.haftada rahim agzini kapatmis birtanesi doktor degisir dedi 24 haftaya kadar dedi ,insallah degisir.
1ay sonra detayli ultrasonda belli olur ozmn benim uzunluk farkli bir doktor yapacak cunku ,ortasini bulurlar herhalde 😂😂

Canım benim de ayrıntılı ultrasonda 21. Haftada 43 mm çıktı, doktorum çok normal olduğunu söyledi.
Maşallah çok güzel hakkaten boyut🤲
Arada bayagi fark var iki doktor arasinda sasirdim simdi.
Uzunluk iyi de 14.haftada plesantalar normaldi ,16.haftada rahim agzini kapatmis birtanesi doktor degisir dedi 24 haftaya kadar dedi ,insallah degisir.
1ay sonra detayli ultrasonda belli olur ozmn benim uzunluk farkli bir doktor yapacak cunku ,ortasini bulurlar herhalde 😂😂
İnşallah canım dert etme değişir çünkü daha korkma genel olarak gAyet iyi boyutun. Doğum nasıl olcak normal mi istiyorsun sezeryan mi

Maşallah çok güzel hakkaten boyut🤲

İnşallah canım dert etme değişir çünkü daha korkma genel olarak gAyet iyi boyutun. Doğum nasıl olcak normal mi istiyorsun sezeryan mi
Bebeklerin basi asagida olursa normal denemek istiyordum ama plesenta durumu duzelmezse zor 😊
Sen konustun mu doktorunla dogum konusunu

Benimde 22.haftada 44 mm iyi demişti. Ama sonuç ne kadar iyi olsa da uzun süre ayakta kalmak erken doğumu tetikliyormuş. Özellikle bu haftalardan sonra dikkat etmeye çalışıyorum

X