2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Arkadaslar merhaba, bugun detayli ultrasona giricem, 3 gündür bebeklerin hareketleri cok yogun degil, yatip bekliiyorum biri hareket etse digeri etmiyor sanki endiseliyim. Dualarinizi bekliyorum..
Tavsiyeleriniz varsa alirim:KK51:

Ben klomen veya baska bir tedavi olmadan tek yumurta ikizlerine dogal yoldan hamile kaldim. Ailemde de tek yumurta hic yok.😊

Oh oh maşallah Allah sağlıkla kavuştursun
Çift yumurtlamadan oluyor heralde beslenme de etkilemiştir belki🤔

Kızlar merhaba nasılsınız ? Bugün nstye girdim hafif sancılar çıktı 🤦🏻‍♀️ Ben zaten kasılma hissediyordum sancıymış onlar 🙈birde idrar yolu enfeksiyonu çıktı kültür aldılar ona göre tedavi başlayacak doktorum 😇

Kizlar benden sarı renkte akıntı gelmeye başlado.birazcık fazla gibi.sizde de var mı
Normal sümüksü yapıda hatta ara ara gelecek eğer kahverengi veya pembeye dönerse rahim ağzı zorlanmaya başlıyor demek doktora haber veriliyor.
Cok heycanliyim persembe gunu sezeryanla yavrularima kavuscam insallah.dua edin kizlar🙏😇
Bende yarın yazacaktım sana perşembe ikimizin de nasilsin uyuyamiyorum bende çantaları birkaç kere gözden geçirdim Allah yardımcımız olsun sabah 9 benim senin ne zaman ?

88lagertha88 88lagertha88 kuzumm guzel guzell haberlerini alalim insallah🙏🏻🙏🏻 Hersey guzel gecsin bebislerine kavusursun bir an once .. az kaldi .. guzelce uyu dinlen 😘😘
Amin canım takip edeceğim seninde güzel haberlerini, inşallah 37 tamamlarsın sende, sağlıkla kolaylıkla geçer herşey zamanlı planlı olur bebeklerinin gelişi tatlım 🙏🙏

Amin canım takip edeceğim seninde güzel haberlerini, inşallah 37 tamamlarsın sende, sağlıkla kolaylıkla geçer herşey zamanlı planlı olur bebeklerinin gelişi tatlım 🙏🙏
Enn guzel en ihtiyac duydugum dualari etti 💕💕 Allah razi olsun... insallah kuzum ya anneler baska ne ister...
Saglikli zamaninda anneyi yormadan gazsiz memeyi hemen alip istahli uykusunu seven , mutlu huzurlu bebeklerimiz olsun insallah💕💕

Normal sümüksü yapıda hatta ara ara gelecek eğer kahverengi veya pembeye dönerse rahim ağzı zorlanmaya başlıyor demek doktora haber veriliyor.
Bende yarın yazacaktım sana perşembe ikimizin de nasilsin uyuyamiyorum bende çantaları birkaç kere gözden geçirdim Allah yardımcımız olsun sabah 9 benim senin ne zaman ?
Ay bende uyuyamiyorum.benim 9da burda ol dedi ama 11 gibi doguma alcakmis. Saglicakla gelsinler insallah😊😊😊

Canım sağlıcakla kucağına alırsın inşalla.kaç kiloydular
Amin canim insallah hepimizin yavrulari saglicakla gelsinler. En son birini 2500 olctu digerinde olcum alamadi. Tek kese icinde olduklarindan kimin eli kimin cebinde belli degil dedi😂 sanirim oda o civarda. Bakalim merak ediyorum bende kilolarini

Herkese ıyı akşamlar
İkiz gebelikte uçak binme haftası bilen varmı?
En son kaçıncı haftaya kadar biniyoruz?
Bide kaçıncı haftada doğum iznine ayrılıyoruz?

Herkese ıyı akşamlar
İkiz gebelikte uçak binme haftası bilen varmı?
En son kaçıncı haftaya kadar biniyoruz?
Bide kaçıncı haftada doğum iznine ayrılıyoruz?
Bana başından beri uçak yolculuğunu yasaklamıştı doktorum ama normal şartlarda 32 olması lazım ... doğum iznine de 30. Haftada ayrılabiliyorsunuz

X