2020’de ikiz annesi olacaklar :)

uzun zamandır girmiyordum şimdi sizi okuyunca çok şaşırdım.Merak etmeyin küçük bebekler daha çok toparlanıyorlar. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bi şekilde evinize götürmeyi nasip etsin. bu arada kaç kilo doğdular ? Ve sezeryanla mı oldular ?
Kız 1880 oğlan 2 kilo doğdu normal doğumla amin inşallah 🙏🏻

Ayy kuzum yeni gordum mesajini... Bir an once sende onlarda birbirinize kavusursunuz insallah 💕💕💕 cok sasirdim erken beklemiyordum bende seni .. olsun sonu guzel olsun yeter🙏🏻🙏🏻 Guzel haberlerinide bekliyorum ve hikayeni sabirsizlikla
Canımm çok teşekkür ederim hiç girmiyorsun senin nasıl geçiyor bebekler nasıllar lütfen yormayın kendinizi hiçbiriniz oğlanı solunum cihazından çıkarmışlar ama kız sıkıntılıymış henüz

Canımm çok teşekkür ederim hiç girmiyorsun senin nasıl geçiyor bebekler nasıllar lütfen yormayın kendinizi hiçbiriniz oğlanı solunum cihazından çıkarmışlar ama kız sıkıntılıymış henüz
Canim benim ben mart annelerinde genelde oluyorum.. diger tup bebek yerindede baktim kimse yazmamaya basladi... aslinda bana oyle geliyorki ocakta bende dogurabilirim ne olacagi belli olmaz insallah zamanli gelirler... kacinci haftanda geldi? Benim iki kuzenle konustum ikiside 33. Haftada dogurdu... 1 ay kuvezde kalmislardi... ama simdi 1.5 yasinda ve canavar gibiler... canim bu arada sutlerini pompala buzdolabina at.. insallah sende bu arada iyilesirsin yaralarin duzelir..

merhaba arkadaşlar.bugün 33+0ım..artık evin içinde gezinirken bile çok yoruluyorum.hemen kasıklarım acımaya başlıyor.karnım sertleşiyor.sertleşme için ikaç kullanmıyorum henüz.şimdiye kadar 2kez nstye girdim.bir sorun yoktu.perşembe kontrolüm var umarım iyi geçer.sizler ne durumdasınız.ben gibi son haftalarda olanınız var mı

merhaba arkadaşlar.bugün 33+0ım..artık evin içinde gezinirken bile çok yoruluyorum.hemen kasıklarım acımaya başlıyor.karnım sertleşiyor.sertleşme için ikaç kullanmıyorum henüz.şimdiye kadar 2kez nstye girdim.bir sorun yoktu.perşembe kontrolüm var umarım iyi geçer.sizler ne durumdasınız.ben gibi son haftalarda olanınız var mı
Son gunlerdeyim ben daha önce yazmıştım magnezyum ve bir haftadır adalat diye bir ilaç kullanıyorum daha önce verdi dr hatta ben geç başladım adalata. bende son kez perşembe gideceğim haftaya gününe karar vereceğiz. Son 3 haftadır yatıyorum tedbirli olmak için faydasını gördüm aşağıya olan baskı ayakta artıyor dinlen derim sürekli.

Son gunlerdeyim ben daha önce yazmıştım magnezyum ve bir haftadır adalat diye bir ilaç kullanıyorum daha önce verdi dr hatta ben geç başladım adalata. bende son kez perşembe gideceğim haftaya gününe karar vereceğiz. Son 3 haftadır yatıyorum tedbirli olmak için faydasını gördüm aşağıya olan baskı ayakta artıyor dinlen derim sürekli.
ben de sorayım bu hafta magnezyumu.senin de maşallahın var ne güzel bu haftalara gelebilmişsin.darısu başıma :) artık çok kımıldanamıyorum yatıyorum :)

Bu arada kasılmalar ilaçta olsa oluyor pozisyonda değiştirsen devam ediyor. bence dr konuş kontrolde rahim rahatlatıcı ilaç verecektir hafta olarak başlayabilirsin

ben de sorayım bu hafta magnezyumu.senin de maşallahın var ne güzel bu haftalara gelebilmişsin.darısu başıma :) artık çok kımıldanamıyorum yatıyorum :)
Insallah sende ulaşırsın merak etme ben hep inandım aksini dusunmemeye çalıştım. imkanın varsa uzan hep yorma kendini asıl bu zamana getiren beni bu sanki

Varr... senden bi hafta gerideyim bende ve stres heyecan modum bi tik artti...

Canim en son kacinci haftanda dr kontokune gittin bebekler ne kadarlikti? Masallahhh sanada dinlenmek bu isin ilaci 👍 insallahh bizimkilerde dinlicek annelerini ve erken gelmek icin caba harcamicaklar

Canim en son kacinci haftanda dr kontokune gittin bebekler ne kadarlikti? Masallahhh sanada dinlenmek bu isin ilaci 👍 insallahh bizimkilerde dinlicek annelerini ve erken gelmek icin caba harcamicaklar
Geçen iki perşembe de gittim 19 Aralikta kilolari 2400 2100 idi bu hafta tekrar bakacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun bütün bebeklerimiz zamanında gelsin doğumda burada bekleyenlere dua edeceğim 🙏🙏

Geçen iki perşembe de gittim 19 Aralikta kilolari 2400 2100 idi bu hafta tekrar bakacağız. Allah hepimizin yardımcısı olsun bütün bebeklerimiz zamanında gelsin doğumda burada bekleyenlere dua edeceğim 🙏🙏
Maşallah kiloları iyiymiş doğana kadar daha çok alırlar inşallah 🙏🏼 Benimkiler biraz zayıf gibi geliyor bana ama doktor normal diyor inşallah 2000 üstü doğarlar

Aminn aminnnn insallah zamaninda gelsin benimkilerde 1800-1600 arasi bisi bu 31+2 bilmiyorum hayirlisi olsun

Aminnn kuzummm insallahh 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Hepimiz sonlara yaklaştık hayırlısıyla alalım kucağımıza inşallah 🙏🏼
Aminnn aminnn insallahhh 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ya bebeklerim erken dogurcam diye korkuyorum bir taraftanda bebekler 1800-1670 ve simdiden zorluyorlarr nasill buyutcem bebeklerimi cok zor gercektenn Alllah yardimcimiz olsunn 🙏🏻

Aminnn kuzummm insallahh 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Aminnn aminnn insallahhh 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ya bebeklerim erken dogurcam diye korkuyorum bir taraftanda bebekler 1800-1670 ve simdiden zorluyorlarr nasill buyutcem bebeklerimi cok zor gercektenn Alllah yardimcimiz olsunn 🙏🏻
Valla bende erken doğuracağım diye panik yapıyorım en son 32de 1600 ve 1750 idiler biraz daha büyüsünler diyorum ama çok da zorlanmaya başladım hayırlısı olsun artık

Valla bende erken doğuracağım diye panik yapıyorım en son 32de 1600 ve 1750 idiler biraz daha büyüsünler diyorum ama çok da zorlanmaya başladım hayırlısı olsun artık
Ayyy kuzummm masalah sana 34. Haftandasinnn ... acaba simdi kac gram olmuslardir?? Rabbim hayirlisini versin heoimize... bende catladim catliyorum diyorum bu halime... seni dusunemiyorum ☺️😅👏👏👏

X