2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Benim cok sukur simdilik bi sorunum yok. Gobegimde cıktı ama oyle cok da belli degil hamile oldugumu bilmeyen biri anlamaz bile. Kontrole 1 haftam kaldi. Gobbegim neden sismedi diye endiseleniyorum bende belkide erkendir bilmiyorum, bide hareket falan hissetsem artik daha rahat edicem galiba onun icinde cok erkenn

Kaç günlük hamilesin benim göbek hep vardı ama hamile göbeği olmadığı belliydi şimdi hafif hafif sertleşmeye daha dik bir görünüm almaya başladı. 9+2 günlüğüz sata göre. Birde benim ikiz

Benimde ikiz burasi ikizler grubu zaten
Sat a gore 16+6 bugun
Gobegim semsert ve cıplakken belli, bady giymedigim surece belli olmuyor

Benimde ikiz burasi ikizler grubu zaten
Sat a gore 16+6 bugun
Gobegim semsert ve cıplakken belli, bady giymedigim surece belli olmuyor
O kadar çok yere yazıyorum kim bazen hangi topikte olduğumu unutuyorum benim kilom vardı zaten belki ondan olabilir minikler hafiften belli oluyor

Iyi gidiyoruz bizde artık daha zor oturuyor nefes alıyor ve yürüyorum iki kere ciğer geliştirici oldum nst ye girmedim daha sanci agri hiç hissetmedim. Yaklasik bir hafta önce kahverengi sümüksü akinti geldi dr artık gelebileceğini rengi kanlı gelirse rahim ağzının zorlandığını gösterir bana haber verirsin dedi. Ara ara geliyor açık renk rahim ağzı dikişi olmuştum bu arada ama bilgi veriyorum yine de ben korktum ilk akinti da, nişan diyorlar ya odur belki diye. o yüzden yazıyorum siz korkmayın doktorunuza sorun hemen. Son iki haftadır aynı miktarda su içsem de idrar rengimin açılmadığını fark edip enfeksiyondan şüphelendim dr artık bebeklerin vücut atılımları da yükseldi o yüzden renk durulmaz eskisi kadar dedi. Minikler baş aşağı pozisyonda artık ve 36 geçirmek hedefimiz kaç gün olursa. Hastane çantası hazır heyecan hat safhada gün sayıyoruz magnezyum ağızdan toz şeklinde iki kez alıyorum günde o sertleşme bende de var akşamları yorulup şişiyoruz ondan akşam artıyor sanırım pozisyon değiştiriyorum o an uzaniyorum yürüyorum azaliyor. Sanci ağrı başlar kasılmalar iyice artarsa yorarsa diye adalat verdi bir iki hafta sonra başla dedi almadım daha.

Yolun sonuna az kalmış sağlıkla gelsinler inşallah ben günde bir içiyorum ikiye çıkarmalıyım o zaman. İdrar rengi benim de öyle suyu artırdığım halde

Yolun sonuna az kalmış sağlıkla gelsinler inşallah ben günde bir içiyorum ikiye çıkarmalıyım o zaman. İdrar rengi benim de öyle suyu artırdığım halde
Inşallah sağlıkla zamanları geldiğinde tamamlarız aramız çok yok. Ilk verdiğinde çok olduğu zaman iki iç demişti dr ben arada iki içmiştim son kontrolde sabah akşama çıkardı.

Cok sukur cnm,
Benimde sağ göğsümün altı kaburga kemigim çürümüş gibi ağrıyor sağima yatınca.Geceleri çok zorlanıyorum Allah yardımcımız olsun insalllah.

Benim 22. haftalarda karnım birden büyümeye başladı suan biraz daha durgun ☺
kipirtilari değilde tekmeleri yemeye az kalmış seninde cnm.

Merhaba benimkiler daha küçük ikiliye daha girmedimm bugün 12 haftalık olduk gebe olduğumu bile bazen unutuyorum
Sen kaçıncı haftadasın

benim önceki hamileliğim ikizdi ilk haftalar anlamadılar
11. hafatda dr ikiside sağlıklı deyince şoka girdim
hayır tekti nasıl iki olur diye zırzır ağladım tabi kızlarımı 32 haftalıkken kaybettim

şimdi yine hamileyim ve10 hafta oldu en son 8 haftalıktı gttiim tek mi diye sordum tek dedi
bide ağustosta tüp bebek denedik ilaçları aldı vucudum
ne biliyim bana ikiz gibi geliyor kızların hamileliğine benziyor gidişatım

sizler kaçıncı haftalarda öğrendiniz mesela

bide beta hcg değerim 6 haftalıkken 44000 civarıydı
o da kafama takıldı
Benim sat 13 agustos ben 12 eylulde hamile oldugumu ogrendim hcg degerim aksam 2000 lerdeydi. Ertesi gun sabah 3000 lerdeydi.

Bu arada cok uzuldum ikizleriniz icin. Allah kimselere yasatmasin..
Cok ozel olmayacaksa neden kaybettinz ?

32 hafta güzel bi haftaymis neden kaybettiniz acaba, çift yumurta ikizi miydiler?
8 haftalik belli eder kendini normalde bebek,
Acaba önceki gebeliginizde çok erken gidip sonra 11 haftaya kadar gitmediniz mi?
Bende birini 5. diğerini 7. haftada gördü doktor bende ilk tek biliyordum.

bide beta hcg değerim 6 haftalıkken 44000 civarıydı
o da kafama takıldı
Mesajlarına baktım herhalde karnında ölmüş ler cnm, Allah sabır versin çok zor bı durum.
Bende daha önce ikizlerimi 19 haftalıkken erken doğumla kaybettim.
Beta hcg değerine pek takılma benimde başta dusuktu tekil gebelik gibi ama ikizmis meğersem.
Suan yine ikizlere hamileyim, Rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın inşallah. Aynı acıları yaşatmasın.

Ben de 21+4 günlük bir kız bir erkek bebiş bekliyorum... pazartesi peritonolog a gitmiştim herşey yolunda dedi..ama 5 gün sonra tekrar çağırdı kontrol için dedi.. ama ben tedirgin oldum.. kontroller 15 günde bir yapılmıyor mu?

Detaylı ultrasonda bazen bebeğin pozisyonundan dolayı bir organı göremeyince yeniden çağırıyotlar belki öyle bir durumdur.

Korkmayın bizimde kız bebeğin yüzünü göremediği için 1 hafta sonra tekrar çağırmıştı ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…