2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Abc desing diye bir marka var canim ben onu çok beğeniyorum ama 6 binden aşağı düşmüyor fiyatı. Çok fonksiyonlu kullanışlı bisey.imkanim olursa Almayı dusunuyorum

Kuzumm yarin belli olacak yani ona gore biseylere bakacam.. normal dogumda bile bazi durumlarda alttan kesip dikis atiyorlar yani o hic belli olmaz. Sen doktoruna guven ama sezeryan da pijama takimi giyinilirmi daha sicak olacagi kesin. Allah yardimcimiz olsun o zamana.. Herseyi halledersin Allahin izniyle hic merak etme iki dogum da kordonlar o bu su donebilir ikinci gelirken dogum kanalinda fazlaca bekleyebilir.. riske atmamak adina dr nasil uygun gorurse artik.. ya keske son haftalarina kadar dayansalarda guclu bebek olarak dunyaya gelseler en onemlisi anne karnindan zamaninda gelmeleri beni habersiz birakma dr ne derse.. sen bnm onumdesin cunku. Optum

Ben 15+0 ikiz gebeyim. Bende ABC design zoomu çok beğeniyorum diğer ikiz bebek arabalarını beğenmedim. Dediğiniz gibi fiyatı 6bin TL olunca bende 2.el araştırdım ve çok temiz 2.el buldum Bursa'dan gittim aldım pusetleri de var

Ikinci el de düşünüyorum aslında. Gerçekten güzel kullanışlı mi araç? Verdiğimiz paraya değer mi? Ben hep netten araştırdım da birde 2. Ele ne kadar verdiniz?

Ikinci el de düşünüyorum aslında. Gerçekten güzel kullanışlı mi araç? Verdiğimiz paraya değer mi? Ben hep netten araştırdım da birde 2. Ele ne kadar verdiniz?

Biz eşimle diğer arabaları hiç begenmedik. Bunu aldığım kişinin de ikiz bebekleri vardı 2 yaşına gelmişler artık kullanmadıkları için satıyorlardı ve çok temiz bakmışlar arabaya gerçekten ben 2bin TL'ye aldım. Bence çok kullanışlı görünüyor inşallah kullanmakta nasip olur. İsterseniz e bebeke gidip sifirina bir bakın daha iyi fikir sahibi olursunuz

Çok teşekkür ederim. konyadaki ebebek e baktık hiç ikiz arabasi yoktu.inceleme şansımız olmadi oyuzden. Inşallah bir dahaki sefere gelmis olur

Pusetleri cikinca arabanin kendisi kaba geldi gozume.. arabanin arkasina sigar mi? Hatcback arabalarin?

Merhabalar, öncelikle Allah hepimizin kucağına almayı nasip etsin, ben de 16 haftalık ikizlere hamileyim ,sizlere bi sorum olacaktı, bebeklerden birinin plesantası rahim ağzına yakınmış yukarıya çıkabiliyormuş ancak çok tedirgin olduk biz, aranızda böyle bir durum yaşayan oldumu?

Bir kere boyle bir duruma rastlamadim cevremdende.. ama dusuk riski ikizlerde cok daa olasi. Kendinizi yormayin. Uzanin, 16 hafta bayag bebeklerin size tutundugunun belirtisi genelde progestan felab veriyor doktorlar.. hakkinizda hayirlisi olsun.

Bir kere boyle bir duruma rastlamadim cevremdende.. ama dusuk riski ikizlerde cok daa olasi. Kendinizi yormayin. Uzanin, 16 hafta bayag bebeklerin size tutundugunun belirtisi genelde progestan felab veriyor doktorlar.. hakkinizda hayirlisi olsun.
Teşekkür ederim, evet progestan kullanıyorum, dinlenerek geçiriyorum inşallah hayırlısıyla hepimiz kucağımıza alabiliriz

Teşekkür ederim, evet progestan kullanıyorum, dinlenerek geçiriyorum inşallah hayırlısıyla hepimiz kucağımıza alabiliriz
Ya insallah kuzumm ikisinede saglicajla kucagimiza alacagimiz o gunler bir an once gelir. Cok alistim bu duruma ya birsey olursa diye cok korkuyrm.. lutfen sende dikkat et hizli hareketlerden sakin, cinsel iliskiye girme ve en obemlisi uzanarak istirahAt et. Banyonu ilik suyla al. Devamli banyo yapma usutme riskine karsi korun.. ceviz findik ye ilk 13 hafta beyin gelisimi tamamlaniyor.. bol bol sebze tuket ve kabiz olmamak icin lifli ye.. mide bulantim bnm coktu karnimi kasmaktan kanamalarim artiyordu.. Allah yardim etti de cok sukur daha iyiyim.

Bu durumu yaşayan arkadaşlar oldu canım.
Yapacağın şeyler progestan kullanıp bol bol dinleneceksin.Kanama oldumu?

Bu durumu yaşayan arkadaşlar oldu canım.
Yapacağın şeyler progestan kullanıp bol bol dinleneceksin.Kanama oldumu?
Benim hamilileğin ilk zamanlardan beri lekelenmelerim oluyordu şu anda kahverengi şeklinde devam ediyor, cumartesi kontrolüm var bakalım doktor ne diyecek ,iki aşılama, ameliyatlar ve 3. tüp denememde bugünlerdeyim, süreçler zor ama yeter ki kavuşalım yavrularımıza

Merhaba kızlar bende ikizlerime hamileyim tecrübesizim o açıdan neler yapıyorsunuz,neler yapmalıyım paylaşır mısınız? :))
Agir hareketlerden sakin yeterli dengeli beslen, cigere dokunma!! Kilo almamaya bak, bol su ve lifli besinlerle beslen.. ceviz findik elinin altinda olsun. Tuz dusmanimiz uzak dur! Dinlencegin zamanlarda uzanarak ayaklarinin altina destek koyarak istirahat et. Allah kucagina almayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…