2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Allahim hepimizin yardimcisi olsun. Sağ salim hayirlisiyla atlatalim bu durumumuzu sonbaharss masallah cok tatli olmussun ben iki hafta geriden geliyorum. Tum hamile annelerimize bol bol dua edelim. Dusuk riski kusma bulanti o kadar agir hamilelik yasAdimki Simdi Allahima binlerce sukur. Birde kucagimiza aldigimizda insallH en mutlu insan biz olacagiz.

Ayyy çok tatlisin bunlari yazman iyi oldu. Bebeklerimiz kış bebeği olacak. Bizde kış annesi. Uc aydir raporluydum dun ilk defa ebebek’e gidebildim birseyler bakmak icin. Ancak ayakta 40 dakka durabiliyorum sonra ben iflas ediyorum. Bir yerde yatak yatma ihtiyaci tansiyonum cok dusuyor. Allah yardimcimiz olsun. Cok tatli bir anne olacagin. Tecrubelisin de simdi. Gecelik felan nasil rahat ederim hic bilmiyorum.
“Lansinoh gogus catlagi kremi “bir numarali ihtiyacimiz oluyormus. Olmazsa olmazlar arasinda. Benim goguslerimin ucu yok. Cocukluktan beri ve cok endiseliyim ya sutum olmazsa emziremezsem diye Emziremiyecem kesin de. Allahtan hayirlisi. Evet hepsini ayri ayri hurc gibi bisey yapip, yada buzdolabi posetine koycam ustlerine etiket yapistircam bende. Yaklastikca hazirlayip koydugum zaman sizinlede paylasirim. Ama tecrubeli arkadaslar oncelik. Gereksiz seyler koymak istemiyorum. Birde sezeryan mi olucaz, normal mi? Dr. La daha bu konulari hic konusmadik.
Cinsiyetleri belli olmadi. Bende cok meraklandim ve pazartesi ablasi ogrenicem gösterirlerse insallah. Konusuruz yine

Kizlar internetten bu tarz pazenler satiliyirmus bunlardan bebe battaniyesi yapab diken varmi ben yapmayi dusunuyorum.. yaptiktan sonrada insallah bitirebilirsem ki dogurana kadar anca elimden cikaririm.. baslarken sizlerlede paylasmak isterim. Tum hamislerin uykulari guzel minnoslariyla tatli uykulari olsun

Eklentiler

• DE2E772F-0486-4945-9857-032B6EFFC3B2.png
    425 KB · Görüntüleme: 39
Yaa bunlar cok minnoş canlar ya ayy ben severim onlari masallah masallah.. siz hamileliginiz boyunca az kilo alanlardan misiniz? Cinsiyetleri belli oldumu? Cok heyecanli
canım 18+4üm bugün yaklaşık 3kg aldım.o kadar dikkat ediyorum ama yine de kilo oluyor.yüzümde de hamilelik şişkinliği var.cinsiyetlerbelli.1kız 1 erkek

Kizlar benim de dün kontrolüm vardı 23+3 haftalığız bebişlerimin biri 760gr digeri 720gr mış birinin boyu daha uzun olcakmış bakalım doğunca gorcez merakla bekliyorum kuzularımı bu arada ben tam 9 kilo aldım ve ilk 3 ay 3 kilo gerisini 3 aydan sonra aldım bi anda coştum yani

Boyle almak daha mantikli bence bende kumaşcıdan gidip şu muslinlerden aldım internette 2 taneyi 100 e zor indirim yaptirmistim magazalarda da tanesi 40 50 tl falandi ama almadim kendim 45 tl ye mal ettim 2 tane farklı model hem de baya buyuk kenarlari dikilecek sadece o kadar

canım 18+4üm bugün yaklaşık 3kg aldım.o kadar dikkat ediyorum ama yine de kilo oluyor.yüzümde de hamilelik şişkinliği var.cinsiyetlerbelli.1kız 1 erkek
Yaaaa ne kadarr sanslisin masallahh.. ya cocuklarin suyu plasentasi osu busu kan pompalaniyor 2 kg onlar vardir diye dusunuyorum.. ya Allahin izniyle dikkat edelim yuruyusler yap kendini yormadan.. benimde artik midem kazinmaya basladi ozellikle aksam yemegi 6 da yiyorum 9 dan sonra bana biseyler oluyor. Optum sevgilerle buyut kuzucuklari

Ya yaa aynenn herkes gitsin zamani olan imkani olan, bende hazirlanip cikicam da gunesin gitmesini bekliyorum. Muslin bezler incemi oluyor? Kumascidan aldin ya daha iyi bilirsin. Muslinleri kaca kac yapicaksin fikir verir misin banada. Pazenler daha kalinmi oluyor? Gecelik diktirilir mi onlardan.. dur bakalim

Magazalardakilerin kalınlığında yani oyle kalın bi sey degil pazenler daha kalın tabi kumaş yapisı da farkli pazenden gecelik olabilir ama kumaşcı bulabilirsen ordan gecelik kumaşı al madem daha iyi olur ben muslinleri 120×120 olarak yapcam

Tamam cok tesekkur ederim sana. Muslini ne olarak kullancan. 120*120 buyuk ya o acidan kumasida ince olunca.. dur bakalim ciktim bende yola. Bakacam artan kumaslarlada agiz mendilleri dikerim anasinin kuzularina ilk bebislerim cok heyecanliyim kusuruma bakma cok soru soruyorsam Bakayim bulursam muslin, pazen alican. Sen cinsiyetlerini biliyorsun benimkiler belli degil bile pazartesi gosterirlerse.. optum cokcok

Evet biraz buyuk aldim ben 2 kat falan yaparim bilmiyorum aynen ilk olunca insan bi de tecrubesiz oluyo aldik bakalim bi sekilde kullaniriz kać haftaliksin sen

Evet biraz buyuk aldim ben 2 kat falan yaparim bilmiyorum aynen ilk olunca insan bi de tecrubesiz oluyo aldik bakalim bi sekilde kullaniriz kać haftaliksin sen
Ben aldim. Sanada aticam simdi hepsini. Kiza kizdim yanlis kesmis daha buyuk olsun isterdim( ama olsun bu daha baslangic.. pazen battaniye , muslin bez ve arta kalanlardan agiz mendili ve hepsi iki kat yaptim. Bide muslin tek katli cinsiywtini pazartesi ogrencen ondan sonra alicam.. umarim fikir olmustur. Pazen battaniye 120*120 muslin bez80*80

Eklentiler

• image.jpg
    126,4 KB · Görüntüleme: 55
  • image.jpg
    114,7 KB · Görüntüleme: 58
  • image.jpg
    140,6 KB · Görüntüleme: 52
Muslim modelimiz ayni bende onun mavi bulutlusunu aldım iyi cok guzel olmus saglikli gunlerde kullansin bebislerimiz

Muslim modelimiz ayni bende onun mavi bulutlusunu aldım iyi cok guzel olmus saglikli gunlerde kullansin bebislerimiz
Ohh ohh cok guzel yavastan basla cok zaman aliyor benden demesi.. bebek arabasida bi kafama yatan model olsa onuda bekletmeden alicam ama iki cocuk olunca beni kararsizlasririyo, ciftlimi almak yoksa tek tek mi? Hem pratik hem uygun ergonomik yer kaplanayab hem kaliteli... prego ibiza dediler haricinde alan arkadaslar benimle patlassin lutfen

Bize bi akrabamiz verdi onunda ikizleri vardı araba ve puset verdi o da oyle aradan cikmis oldu tekli bendeki ama tabi tek mi cift mi daha iyi olur bilemiyorum

Yaaa yarın belli olacak demek hadi inşallah ben çok üşüyen biri olduğum için hiç gecelik koymadım ilk doğumum normaldi pijama takımı koymuştum hep. Benim de doktorum ve hastane normal doğum yapmıyor çoğul gebelikleri ama ben herşey yolunda giderse denemek istiyorum ama kafam çok karışık doktor değiştirmek de beni korkutuyor ayrıntılıdan sonra bir doktor tavsiyesi aldım onun muayenehanesine de gideceğim bir bakalım ne diyecek. Aslında etrafımda birçok sezaryenli arkadaşım var ve hepsi çok rahattı ama ilk iki günleri falan ağrılı geçmişti ben biraz hareketliyim ondan sezaryenin o ağrılarını karşılayabilir miyim bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…