2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Kızlaar mrb Hamişler Rabbim sağlıklıca kucağınıza almayı nasip eylesin isteyenler Rabbim gönlünüze göre versin banada dua edin bebişim kalbini dinleyim sıkıntısız sağlıklıca alıyım kucağıma.. ben 4 hafta 1 günlük iken beta hcg değerim 9257 idi dr. ikiz olabilir dedi böyle bi ihtimal varmı.?

Merhaba evet ikiz ihtimali var değer baya yüksek hayırlısı hakkınızda. Birşey söyleyeyimmi zaman inanılmaz hızlı ilerliyor bir bakmışsınız hamileliğin sonu gelmiş..bebek kucağınızda tadını çıkarın sakın herşeyi kafayı takmayın

ben bu topiğe hiç yazmadım sanırım
merhaba hanımlar
hepiniz çok ama çok şanslınız bnim gözümde
çünkü bende ikiz annesi olma hayalleri kuran biriyim..
sağlıkla kucağınıza alın
Merhaba canım.
İkiz kızların olur inşallah. Dört gözle bekliyorum biliyorsun

Sizin değerleriniz nasıldı hamişlikte ikizmi bebişler ? takmayım diyorum bi kaç ufak şey olunca kafam karısıyor tedirgin oluyorum canım yoksa tadını çıkartıyodum ama net bi cvp alamayınca dr. Lardan böyle dua ile beklemek düşüyor.. Rabbim korusun inşAllah hiç bişi olmadan sağlıklıca bebişimi dinleyim görüyüm Allah'ın izniyle benden iyisi yok

Şimdi net bişey alamazsın tabiki daha 5 haftalık kese görünecek kalp atışı duyulacak ondan sonra biraz rahatlama olur.Bunun içinde en az 6 haftalık olması gerekiyor.Annelikteki sabır en baştan başlıyor işte benim 4+3 günkü değerim 13bindi sanırım öyle kalmış aklımda.doktor ikiz olma ihtimali çok yüksek demiştiki öylede oldu.ama herzaman doğru orantılı değil ,olmayadabiliyor

Aynen öyle şimdi dua ediyorum bian öce kalbini duyuyum görüyüm diye sağlıklıca Rabbim kavuştursun diye beklemekte zor.. canım benim 4 haftalık iken değerim 9257 idi. Dr. Normalde olabilir ikizde olabilir dedi sen bebeği ne zmaan gördün peki kesen iki tane miydi ilk baş gördüğünde ?

Benim zaten 2 embriyo transferi idi.5 haftalıkken keseyi görmeye gittiğimizde iki kesede aynı boyuttaydı bazen biri küçük kalıp kendiliğinden kayboluyormuş.7.haftada tekrar gitmiştim kalp atışlarına bakılmıştı.

Anladım Canım Rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin benimki transfer değil normal ama 4 haftalık iken değer 9257 idi. Dr. Normalde olabilir ikizde olabilir dedi 2 haftadır kese tek görüküyor ama kimisi sonradan cıkıyo falanda diyo haftaya kalp atışı için randevu var işte bakalım..

Hamişler merhaba Sırt be kasık ağrılarınız ne durumda ? Ben 33 haftalığım Ben hergün daha fazla ağırlaşıyorum neredeyse hiçbirley yapamıyorum. Yemek yemek bile artık zorlaştı. Sizde durumlar nasıl? Birde spiral epidural için bir bilginiz varmı?

Merhaba arkadaşlar benimde 13. Gün 363 ken 15. Gün 1088 olmuş değerim. Artışa göre ikiz olabilir mi normal bir artış mı sizce. Çift embriyo transfer edilmişti

Kızlar nacizane fikrim betayla alakası yok.2inci gebeliği de adetime 3 4 gün kala 305 çıkmıştı baya yüksekti adetime bile günler kala sonra 2 gün sonra 750 çıkmıştı hatta doktor bile değerlerin yüksek belki ikizdir dedi ama malesef tekti.şmdi yine hamileyim adetime yine 3 gün kala değerin 12.95 di iki gün sonra 25.01 çıktı tek olduğunu düşünüyorduk ta ki 16 haftalıkken ikiz olduğunu öğrendik ve yaşadığımız şok.diğeri tam 16 hafta saklanmış.ve herşey tekil değerlerde gidiyordu bana göre bi mucize.şimdi tek yumurta ikizleri ne hamileyim.

Merhaba biz yeni 4 aylık olduk
Dün aniden başlayan ağlamaları arabayla bile durduramadık huzursuzluk tükrük var ağzında memeyide reddediyo sizde böyle durum oldu mu canım

Gozun aydin ,allah anali babali buyutsun.Erken dogum mu oldu ? Boyle mi planlamisti doktorun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…