2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Benim de oyle biri cok hareketli biri sakin ben de tedirgin oluyorum.doktora sordum soldakinin yeri cok dar dedi.simdi de ona uzuluyorum niye hareketsiz diye...
Benim doktorum da biri zaten çok hareketli biri dana sakin olur demişti ama anne karnına düşünce bile başlıyor endişeleri ☺️🤲🏻 Karnım da yamuk zaten nasıl durdularsa artık .

Benim doktorum da biri zaten çok hareketli biri dana sakin olur demişti ama anne karnına düşünce bile başlıyor endişeleri ☺️🤲🏻 Karnım da yamuk zaten nasıl durdularsa artık .
Benimkilerin ikisininde maşallahları var karnım şekilden şekile giriyor öyle bi tekmeleri var ki bazen diyorum bunlar nasıl bişeyler böyle 👶🏻👶🏻

Arkadaslar benimkiler vajinanin hemen ustunde hareketleri,onlar tekmeledikce vajinamda sızı oluyor.
Bukadar asagida hisseden var mi

Arkadaslar benimkiler vajinanin hemen ustunde hareketleri,onlar tekmeledikce vajinamda sızı oluyor.
Bukadar asagida hisseden var mi
Hafta olarak sizden çok gerideyim ama ben öyleyim şimdiden . Geçen gittiğinde doktor çok normal ikisinin ayağı da orda çünkü demişti. Vajinal ultrasonda bile ayak görünüyordu . Ben daha şimdiden tedirgin oluyorum sanki altımdan çıkacak gibi . Vuruyor ve baya baya sızlıyor hele mesaneme vurdukça sıçrıyorum resmen

Hafta olarak sizden çok gerideyim ama ben öyleyim şimdiden . Geçen gittiğinde doktor çok normal ikisinin ayağı da orda çünkü demişti. Vajinal ultrasonda bile ayak görünüyordu . Ben daha şimdiden tedirgin oluyorum sanki altımdan çıkacak gibi . Vuruyor ve baya baya sızlıyor hele mesaneme vurdukça sıçrıyorum resmen
Ben de 1haftadir boyleyim ,dun doktor kontrolum vardi rahim agzi uzunlugu falan normaldi ama yinede bebekler vurdukca psikolojim coktu sanki erken gelecekler hissine kapildim😏

Ben de 1haftadir boyleyim ,dun doktor kontrolum vardi rahim agzi uzunlugu falan normaldi ama yinede bebekler vurdukca psikolojim coktu sanki erken gelecekler hissine kapildim😏
Maşallah 30 lu haftaları görüşmüşsünüz ne güzel . Dinlenin bol bol bende daha şimdiden başladı bende tedirginim. Eşekler yaramazlık yapmazlar inşallah ☺️

O kadar çok çatladı ki doktorum bile üzülüyor artık :KK43: cildim çok kötüymüş öyle diyor mecbur tedaviye gidicem doğumdan sonra çatlak açısından yatamıyorum ben.

sürekli tuvalet varmış hissi baskıdan dolayı oluyor sanırım ıkınmayın lütfen çok dikkat etmen lazım ıkınırsan açılma falan olur Allah korusun kabız olmamaya çalış canım
Çatlak için kullandığınız ürünler varmıydı ona rağmen mi çatladı? Olsun sağlıkla doğsunlarda,şimdi herşeyin çaresi var üzülmeyin.ben yağ karışımları kullanıyorum bolca sürüyorum,kaşıntıyıda alıyor sizde bol bol yağlayın

Bol dinlenme ile görürsün inşallah canım ben 23. Haftamdan itibaren yatıyorum dikişimde var çok şükür görebildim bu zamanları sakın kendini yorma bol bol yat
Maşallah canım . Evde yanlızım bir iş yapmıyorum ama kendi kahvaltımı yemeğimi kendim hazırlamak zorundayım onun haricinde bşe yaptığım yok canım evdeyim zaten sürekli . Uzanıyorum dinleniyorum onun dışında

Çatlak için kullandığınız ürünler varmıydı ona rağmen mi çatladı? Olsun sağlıkla doğsunlarda,şimdi herşeyin çaresi var üzülmeyin.ben yağ karışımları kullanıyorum bolca sürüyorum,kaşıntıyıda alıyor sizde bol bol yağlayın
Tabi ki kullandım hala daha kullanıyorum ama acısını ve çatlakların çokluğunu tarif edemem yani göstersem ağlarsınız benimle beraber onarılması için mustela çatlaklar içinde babe krem kullandım aleovera çiçeğim var ondan alıp sürdüm yok cildim o kadar kötüymüş ki anladım birşeyin faydası olmadı Yapacağım tek şey doğumdan sonra çatlak tedavisi görmek

Tabi ki kullandım hala daha kullanıyorum ama acısını ve çatlakların çokluğunu tarif edemem yani göstersem ağlarsınız benimle beraber onarılması için mustela çatlaklar içinde babe krem kullandım aleovera çiçeğim var ondan alıp sürdüm yok cildim o kadar kötüymüş ki anladım birşeyin faydası olmadı Yapacağım tek şey doğumdan sonra çatlak tedavisi görmek
Belki Hindistan cevizi yağı da iyi gelebilir bir dene istersen

Maşallah canım . Evde yanlızım bir iş yapmıyorum ama kendi kahvaltımı yemeğimi kendim hazırlamak zorundayım onun haricinde bşe yaptığım yok canım evdeyim zaten sürekli . Uzanıyorum dinleniyorum onun dışında
Ikiz gebelikte şunu anladim ki yatacaksın kendini yormadan kalkip dolanabilirsin.ama sıkıntı yasamsk istemiyorsan yatmalisin.8 aydır ihtiyaclarimi karsilamak icin kalktım. Yemegimi kendim yapmak zorunda kaldim ama onu da dinlene dinlene.carsi pazar gezemedim hic...saglikla gelsinler de artik bitti sayilir...

Ikiz gebelikte şunu anladim ki yatacaksın kendini yormadan kalkip dolanabilirsin.ama sıkıntı yasamsk istemiyorsan yatmalisin.8 aydır ihtiyaclarimi karsilamak icin kalktım. Yemegimi kendim yapmak zorunda kaldim ama onu da dinlene dinlene.carsi pazar gezemedim hic...saglikla gelsinler de artik bitti sayilir...
Çok haklısınız benim hiç bir sorunum yoktu sürekli dinlenerek geçirdim ve çok konforlu bir hamilelik sürecim oldu . Hep doğumdan sonrası içinde yatırım oluyor ben netflixte dizi manyağı olmuştum şuan kumandanın şeklini unuttum o yüzden keyfini çıkartın hamileliğin ☺️

Aynen şuan bende öyleyim yemeğimi kahvaltımı hazırlıyorum doktor harici zaten çıkmıyorum . Genelde yatıyorum uzanıyorum oturuyorum evde . Yemek de kendime göre hafif şeyler yapıyorum . Sağlıkla gelsin minikolar

Çok haklısınız benim hiç bir sorunum yoktu sürekli dinlenerek geçirdim ve çok konforlu bir hamilelik sürecim oldu . Hep doğumdan sonrası içinde yatırım oluyor ben netflixte dizi manyağı olmuştum şuan kumandanın şeklini unuttum o yüzden keyfini çıkartın hamileliğin ☺
Kesinlikle çok haklısın! Ne kadar dinlenirsem okadar sağlıklı oluyorlar. Ben nezAman yorsan kendimi sürekli bişey çıkıuor. Oyüzden dinleniyorum. Zaten hamilelik bitince yeterince yorulacağız 😬

X