2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Kıyafet genel olarak e bebek e baktım . Ama yeni doğan mı alacağız ya da kaç tane ne alınacak insan bilemiyor . Mesela tulum mu kullanışlı alt üst takım mı ? Çok karışık işler gerçekten . Kimi diyor yenidoğan çok doldurma çabuk büyüyorlar.
Ben bıkac yenı dogan almıstım cnm 0 3 ay almıstım kalan bıkac parcada

Büyüklüde almak lazım yani canım . Bir de ben genelde e bebekten baktım kalıpları küçük dedi bir iki arkadaş incelemedim ama . Sen nasılsın
Ben ılk bebege aşmıstm cnm onlar var işte daha bakmadım ne var ne eksık diye acıkcası yatıyorım suan iyiyim sen nasılsın cnm

Arkadaşlar benim bebekler 2300gr doğdular, aldığım yenidoğanlar bile olmuyor büyük geliyor 0 3 ayları hiç giydiremiyorum, bi iki prematüre takım almıştım onlar çok güzel oluyor. Tavsiyem bi kaç takım bulundurun. Sonuçta doğumdan sonra da bi kaç yüz gram veriyor bebekler

Kıyafet genel olarak e bebek e baktım . Ama yeni doğan mı alacağız ya da kaç tane ne alınacak insan bilemiyor . Mesela tulum mu kullanışlı alt üst takım mı ? Çok karışık işler gerçekten . Kimi diyor yenidoğan çok doldurma çabuk büyüyorlar.
Ben arkadaşlarımdan aldığım tavsiyeler doğrultusunda tulumun kullanışlı olduğunu biliyorum. Ama alt üst takımda aldım. Yenidoğan sadece 2 takım aldım. Bencede çabuk büyüyorlar. Aldığım alt üst takımlar 0-3 aylık.

Arkadaşlar benim bebekler 2300gr doğdular, aldığım yenidoğanlar bile olmuyor büyük geliyor 0 3 ayları hiç giydiremiyorum, bi iki prematüre takım almıştım onlar çok güzel oluyor. Tavsiyem bi kaç takım bulundurun. Sonuçta doğumdan sonra da bi kaç yüz gram veriyor bebekler
İşte başımıza ne geleceğini kestiremiyorum 🤦‍♀️ Bakalım

Ilk oglum 2400 dogdugunda nerdeyse 6 ay hastane cikislarini giydirmistim.dediginiz gibi yenidoganlar bile olmamisti😕

Kızlar merhaba 32. Haftamın içerisindeyim kaç gündür ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum kaburgalarım kırılcak gibi sanki ve karnım sert sizdede böyle bi durum var mı doğum habercisi olabilir mi

Bebeginin kilosuna ve boyuna gore karar ver ben de henuz premature almadım ama gecen gun 43 santim 2 kilo dedi yarin bir daha kontrolum var kiloya baksin ve dogum tarihini konusalim ona gore ben de alicam.b
Anladım canım. Benmde cumartesi kontrolüm cumartesiden sonra karar vereyim dediğin gibi o halde ben de

Merhaba kizlar persembe dr gittim bebegin biri icin 2300 digeri 2000 grm dedi ve her sey yolunda dedi.2 hafta daha dururlarsa cok iyi dedi.Ama ben cok agirlastim gibi hissediyorum su bir haftayi ddha atlatayim da ikinci haftayi gozum kesmiyor.sizde durumlar nasıl?@rengaaarenk kelebekmkelebek kelebekmkelebek

Merhaba kizlar persembe dr gittim bebegin biri icin 2300 digeri 2000 grm dedi ve her sey yolunda dedi.2 hafta daha dururlarsa cok iyi dedi.Ama ben cok agirlastim gibi hissediyorum su bir haftayi ddha atlatayim da ikinci haftayi gozum kesmiyor.sizde durumlar nasıl?@rengaaarenk kelebekmkelebek kelebekmkelebek
Maşallah miniklere canım. benimde kontrolüm bugün bakalım neler dicek sabah doktorum :)
Yataktan kalkamıyorum bile artık bende çok ağırlaştım canım fena oldum baya gerçekten 37 de alırım dedi hatta başta 38 dedi de 38 e kadar nasıl dayanırım inan bilmiyorum

Maşallah miniklere canım. benimde kontrolüm bugün bakalım neler dicek sabah doktorum :)
Yataktan kalkamıyorum bile artık bende çok ağırlaştım canım fena oldum baya gerçekten 37 de alırım dedi hatta başta 38 dedi de 38 e kadar nasıl dayanırım inan bilmiyorum
Hayirli haberlerle gel insallah 38 e kadar dayanirsan cok iyi ben 36 yi bitireyim yeter diye düşünüyorum.

Hayirli haberlerle gel insallah 38 e kadar dayanirsan cok iyi ben 36 yi bitireyim yeter diye düşünüyorum.
Şuan nstdeyim bakalım çok şükür bir sıkıntı yok gibi duruyor daha doktorumla görüşmedim pazartesi bende 35 olacağım canım ama 38 bilmiyorum zorlayacağım durmaları çok iyi olacak çünkü en kötü 37+ lar da al derim gibi

Şuan nstdeyim bakalım çok şükür bir sıkıntı yok gibi duruyor daha doktorumla görüşmedim pazartesi bende 35 olacağım canım ama 38 bilmiyorum zorlayacağım durmaları çok iyi olacak çünkü en kötü 37+ lar da al derim gibi
Maşallah canım yaaa darısı bize inşallah dua et bizlere de senin haftalarını görelim 🤲🏻

Maşallah canım yaaa darısı bize inşallah dua et bizlere de senin haftalarını görelim 🤲🏻
İnşallah canım bende göremem diyordum doktorum bile dedi hayaldi bu haftalar bizim için biliyorsun dedi Onun için çok şükür. 🙏🏻 38 beklemeyeceğiz bu arada 37+1 de alacak Çünkü plesantam yaşlanmaya başlamış riske atamam dedi

Ne sıklıkta gidiyorsun canim dogumuna bse kalmadi masallah darisi bize olsun 🤲🤲 beni de o sizi tedigin etti kafa tam vajina uzerimde birinin. Rahim agzin iyi dedi 4 5 cm arasi dedi vajinal bakti. Bol dinln sen dedi
Canim senin erken dönmüs sanki bebek,genelde 28 den sonra dönüyorlar.o da baski yapabilir tabi.ama dönmüs olmasi korkutmasin erken dogum olacagi anlamina gelmiyor.benimkilerin kafalari yukarida ama tekmeleri asagida hisswdebilioyrum

Canim senin erken dönmüs sanki bebek,genelde 28 den sonra dönüyorlar.o da baski yapabilir tabi.ama dönmüs olmasi korkutmasin erken dogum olacagi anlamina gelmiyor.benimkilerin kafalari yukarida ama tekmeleri asagida hisswd
Son gittiğimde dönmüştü tekrar canım popo üstü oturuyordu ikisi de . Ayakları tam rahim ağzımda tekme attıkça çıkacak gibi oluyor sanki görsen tedirgin ediyor beni . Doktor da hareketi aşağıda hissetmen normal dedi. Bişe çıkmasında yatarım yine

Bende cok cabuk yoruluyorum yalniz basima bir yere giderken tedirgin oluyorum nefesim kesiliyorum oldugum yerde kalakaliyorum.ilk hamileligimde 9.ayda bile cok hafiftim ikiz hamileligi gercekten yorucu.

kiyafet konusunda ilk bebegimden hatirladigim şu; oğlum 3700 doğmuştu ve hastane çıkışı 3 tane falandı yani 0-3 ay.o da yetmişti birden büyümüştü ama bunlar küçük doğarlar genede çok almayı düşünmüyorum.daha çok 3-6 ay aldım.birer tane de ne olur ne olmazprematüre alırım.ilk aylar her emzirme sonrası alt açma oluyor çok sık altlarına yapıyorlar tulumla alt açma zor geliyor bana.alt üst takımları daha çok kullanmıştım

X