2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Kızlar bir de bir sey sorucam bizim bebrkler ikiz ya sutumuz yetmezse mama arastirdiniz mi hic bilgisi olan var mi?
Bunu bende merak ediyorum
gittiğim hastane aptamil öneriyor biliyorum. Ama aptamil çok gaz yapıyor diye okudum
Sma kullandı görümcem memnundu aslında.
bi yandan da Doktor ne derse onu kullanalım diyorum ama bilemedim

Benimde kız uyuyor geceleri ama oğlum felaket saat başı memeye uyanıyor emerek uyumaya alıştı meme sevdasına uyumuyor maalesef

Herkese selamlar, elimizde ihtiyaç fazlası, yeni tarihli (son kullanma tarihi 2022 yılı olan), 800 gramlık büyük kutularda, 3 kutu SMA OPTIPRO 1 (0-6 AY) bulunmakta. Piyasa fiyatının altında bir fiyata verebilirim. İhtiyacı olanlar mesaj atabilirler.

Bende araştırıyorum onu. Nerden aldınız belli bir yerden mi sahtesi vs. Bşeyi var Mıdır acaba ? Hazırlıklara başladınız mı?
Silverlinda diye bir markanınkini aldım. Burda önemli nokta kapakların gümüş olması. Marka çok önemli değil aslında. Fiyatı nette uygundu onu aldım. Hazırlıklara ben başladım ama eksikler hala var

Silverlinda diye bir markanınkini aldım. Burda önemli nokta kapakların gümüş olması. Marka çok önemli değil aslında. Fiyatı nette uygundu onu aldım. Hazırlıklara ben başladım ama eksikler hala var
Hazırlıklara geç başlamışsın sanırım Bende hala bekliyorum sadece 2 takım almıştım onlar var

Doğduklarından beri hiç sallamadım ben besledim gazlarını çıkarttım ve yatağa koydum beşiklerine dönence astık o çok işimi gördü. Ağladıkları zaman kucağıma alıp sakinleştirip geri koydum. 3 aylık oldukları zaman odalarına geçirdim artık iyikide erkenden alıştırmışım. Sabırla inatla sallamadım birde ağladıkları zaman kucağımızdq sakinleştirirkende odalarından dışarıya çıkmadık. Bir yerde okudum sakinleştirmek için odayı terk edip evin başka bir bölümüne giderseniz bebekle odasının güvensiz bir yer olduğunu hissedermiş. Birde odayı karanlık tuttum kalın siyah perdeler aldım. Diş dönemleri, hastslık dönemlerinde falan illaki düzende bozulmalar oldu ama tabanı oluşturduğumdan düzene geri dönmek zor olmadı şükür

Tebrik ederim valla harikasınız ... bizim oğlan çok gazlıydı ve reflüsü vardı kucağa alıştı o süreçte ve şimdi de memede uyumaya alıştı başım fena dertte kendisiyle

Hazırlıklara geç başlamışsın sanırım ☺ Bende hala bekliyorum sadece 2 takım almıştım onlar var
Nekadar alsamda sürekli birşeyler eksik geliyor. Belki de iki bebeğe yetermi düşüncesi Ama çoğu şeyi aldım aslında. Hastane çantasını hazırladım. Ama benim eksiklerim kaldı, emzirme sütyeni, iç çamaşırı vb.

Bunu bende merak ediyorum
gittiğim hastane aptamil öneriyor biliyorum. Ama aptamil çok gaz yapıyor diye okudum
Sma kullandı görümcem memnundu aslında.
bi yandan da Doktor ne derse onu kullanalım diyorum ama bilemedim
SMA hakkında güzel yorumlar okudum. Ben ondan aldım şimdilik hastane çantama

Ne zaman başladınız alışverişe ? Bende dün ciddi ciddi oturup liste yaptım fiyatlara baktım ne nerde ne kadar diye işin içinden çıkamadım

Kızlar bende tüm herşeyimi ayarladım bendende size tavsiye tüm eksiklerinizi biran önce halletsin yoksa nefes almaya haliniz kalmıyor bu haftalara geldiğinizde bende sürekli yatarak bi hamilelik geçiriyorum serklajlıyım eksiklerini hep internetten aldım sağolsun kardeşim ve eşimde hepsini yıkayıp yerleştirdiler hastane çantamızıda hazırlayıp arabaya yerleştirdim çünkü heran herşey olabilir

Öncelikle hayırlı olsun . Sağlıkla alın kucağınıza inşallah ne zaman başladınız hazırlıklara ? Bir de ben daha şimdiden çok ağırlaştım sanki normalde çok hareketliyimdir şimdi bşe yapsam yoruluyorum ayaklarımın altı sızlıyor. 25 hafta çok erken değil mi ağırlaşmak için?

Yok değil ben 24. Haftamdan itibaren yatıyorum hastaneden çıktıktan sonra derhal başlamıştım hazırlıklara sizde kendinizi yormayın sakın en tehlikeli haftalar

Ne zaman başladınız alışverişe ? Bende dün ciddi ciddi oturup liste yaptım fiyatlara baktım ne nerde ne kadar diye işin içinden çıkamadım
Aslında 1 aydır ufak tefek bişeyler aldım. Ama fiyat araştırmasını çok iyi yapın çünkü bir ürün ebebekte çok indirimli iken, başka bir ürün jokerde, civilde yada diğer mağazalarda daha ucuz olabiliyor. Ürünlerin fiyatlarını netten iyi araştırın tabiiii haliniz ve vaktiniz varsa

Kıyafet genel olarak e bebek e baktım . Ama yeni doğan mı alacağız ya da kaç tane ne alınacak insan bilemiyor . Mesela tulum mu kullanışlı alt üst takım mı ? Çok karışık işler gerçekten . Kimi diyor yenidoğan çok doldurma çabuk büyüyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…