2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Bende 26yım erken dogım rıskım bar gezıp almam da ımkansız cnm valla ınternetten alcam anca kendıme hagtaya pıjama alsam dıyorum herhangı bıseude kendı bavulum olsun

Bende 26yım erken dogım rıskım bar gezıp almam da ımkansız cnm valla ınternetten alcam anca kendıme hagtaya pıjama alsam dıyorum herhangı bıseude kendı bavulum olsun
Bende hep internetten aldım canım sadece iki hafta sonu çıkabilmiştim onda da birinde beşik ve dolap aldık diğerinde e bebeğe gidip tüm bakım vs ihtiyaçlarını almıştım kalan herşeyi internetten söyledik annemle her gün günde 2 3 kere Kargo geliyordu ama tamamladık şükür olsun internetten söyle hiç ziyanı yok ben aldığım yerlerden çok memnun kaldım. hazırlığını bitir ikiz de insan çok ağırlaşıyor inan bırak çanta hazırlamayı WC zor kalkıyorum ben

Cıddmsm bıde yatıyoruz dımı daha da agarlasırız bende haftaya bakmaya baslım kendımı halledıp bebeklere ons bakaym cnm pıjama nasıl aldın pekı logusa mı yoksa ılerde de kullanılacak bıseymı bıde kendıne neler koydun bavula

Gerçekten zor oluyor yaşamasam söylemem hazırlığınızı bitirin son haftalar da çok zor olacak yıkamak ütülemek yerleştirmek inanın mesele haline gelecek.
ben lohusa takımı almadım sevmiyorum öyle şeyleri ki zaten kim gelecek bu pandemi dede kim görecek :) normal de de kullabileceğim kalilteli iki tane pijama takımı aldım. Onları koydum çantaya, elbise gecelik , havlu , iç çamaşırı , emzirme sütyeni , göğüs ucu kremi , tarak ,ayna ,hafif makyajlk malzemeler fotoğraf çekinirsek diye o da. Göğüs pedi , atlet , çıkışta giymek için rahat kıyafet ,parfüm , çorap , terlik bunları koydum canım ben

Yok oyle logusa dgl cnm kısa kol altı pıjama altı olan boseu secerım en kotu zaten oyle takımım ılk bebekten vardı nasıp olmadı bn annemde kaldm ıcın bna sokıntı yok cnm kendı odama besık dolap alcam bukac ay burda kalcqm belkı daha cok esımın yanına gıdemeyebılırım vakalar cok yuksek oralarda cok uzak bıde bakalm ben sımdıden nefes alamamaaya basladım nasıl gecıcek bılmem 5 6 kulo aldm kendımde kulolu değilim ama nefes darlıgı basladı allah yardımcımız olsn 36 37 demı alcaklar bebeklerı

Maşallah canım bitmiş hazırlığın süt sağma makinesi aldın mı? Bebekler allah korusun küvezde kalırsa kullanılır da eve gelince gerekli mi kullanılır mı ?

Hmm anladım o zaman portatif bi beşik al sen canım yeterli başka masraf etme boşuna evine döndüğünde tamamlarsın eksiklerini niyetimiz 37 de alması ama beklemeyecekler muhtemelen 37 yi
Maşallah canım bitmiş hazırlığın süt sağma makinesi aldın mı? Bebekler allah korusun küvezde kalırsa kullanılır da eve gelince gerekli mi kullanılır mı ?
Canım benim görümcem gönderdi onda lansinoh elektrikli pompa vardı iki taneydi. İkisini de gönderdi sağolsun. Sağdıkça çoğalıyormuş ya ben sağarım devamlı diye düşünüyorum inşallah sütümüz olsun da

Gerçi son zamana bırakılsa hemen bulunacak bşe e bebekte falan var sadece evde de kullanılıyor mu onu merak ettim bende

Bakalm cnm bukac hafta daha dayanırsınız bellımı olur cnm ıns senın haftalarını goruruz bızde en az

Gerçi son zamana bırakılsa hemen bulunacak bşe e bebekte falan var sadece evde de kullanılıyor mu onu merak ettim bende
Yani bilmiyorum ki yaşayıp göreceğiz
Bakalm cnm bukac hafta daha dayanırsınız bellımı olur cnm ıns senın haftalarını goruruz bızde en az
İnşallah Rabbim hepimizin evladını zamanında sağlıkla nasip Etsin 37 leri 38 leri görün inşallah

Merhaba kızlar bugun doktora gittim 2000 gram biri.biri ise 1900 gram simdiki hedefimiz uc hafta sonrayi görebilmek.nstde sancim cikmadi cok şükür ama kendimi hic yormamalıyım.@kelebekmkelebek arkadasima katiliyorum eksiklerinizi tamamlayin beklemeyin ben de cok agirlastim.

Kızlar bir de bir sey sorucam bizim bebrkler ikiz ya sutumuz yetmezse mama arastirdiniz mi hic bilgisi olan var mi?
Ben gördüğüm okuduğum kadarıyla hipp mamaya iyi demişler tamamen organik diyorlar doğruluğunu bilmiyorum tabi ki . Tatsız olması nedeniyle de anne sütüne yakınmış tadı sanırım . Bir de suda çözünmesi iyi diye okudum bazı mamalar topak topak kalıyormuş sanırım. Etraflıca araştırmak lazım tabi bir de bebekler sevecek mi o da var .

Çok şükür canım İnşallah göreceksin

Arkadaşlar alışverişe ne zaman başladınız erken mi daha benim elim hala bşe almaya gitmiyor erken gibi geliyor ?
Arkadaşlar 26dan sonra ufak ufak başlayın zaten 32den sonra ağırlaşacaksınız ve tabiki erken doğum ihtimali var.ütüsüydü bavuluydu derken bir sürü iş çıkıyor işinizi sağlama alın

Bizim oğlan emekliyor kızda geri geri gidiyor oturuyor birde 3 4 gündür ama artık kontrol etmek çok zor oluyor uyku eğitimi falan verdin mi nasık uyutuyorsun bizim uyku ilr başımız dertte .
Oğlan ileri gitmeye başladı kız yüzer pozisyona geçiyor uyku eğitimi vermedim kendileri bir düzen oluşturdular.ama uyku saatlerini öne çekmeye çalışıyorum.bugün özellikle akşam uyutmadım yoksa gece 12ye kadar takılıyorlargündüz uykuları da malesef çok kısa 30-40dk sürüyor ama gece uyuyorlar çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…