2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Selam ikiz anneleri
Tek başına bakabilio musunuz?
Bunun bi formülü var mı?
Nasıl geçio günleriniz?
Benim bugün 1 hafta oldu 37+2 de doğum yaptım. Şuan çok zor bence formülü falan yoktur ikisi aynı anda ağlayınca insanın eli ayağına dolanıyor. Siz daha tecrübelisiniz var mı bi tavsiyeniz

Benim bugün 1 hafta oldu 37+2 de doğum yaptım. Şuan çok zor bence formülü falan yoktur ikisi aynı anda ağlayınca insanın eli ayağına dolanıyor. Siz daha tecrübelisiniz var mı bi tavsiyeniz
Yaaa masallah hayirli ugurlu olsun allah anali babali buyutsun cok sevindim. Bizlere de dua edin ne olur sizin haftarinizi goruruz insallah

Merhaba,
Ben de 29. haftadayım , bir kız bir erkek. Her ikisinin gelişimi de çok iyi giderken erkek olan için 27. haftada doktor kilo alımı var ama kemik uzaması durmuş, cücelik olabilir dedi. Eşimin ve benim ailelerimizde cücelik yok,hatta çok uzun boyluyuz aile olarak.
Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu hiç aranızda ?

Yaaa masallah hayirli ugurlu olsun allah anali babali buyutsun cok sevindim. Bizlere de dua edin ne olur sizin haftarinizi goruruz insallah
Çok teşekkür ederim. İnşallah görürsünüz hiç stres yapmayın. Bol bol dinlenmek gerekiyor Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin

Merhabalar bebeklerin hareketleri çok aşağıda ve bu beni endişelendiriyor . Yukarda da ediyorlar tabi ama bu kadar aşağıda olması normal mi vajinamın tam üzerinde neredeyse. Normali mi bu herkeste mi oluyor ? Özellikle masada yemek yerken falan dik oturduysam mesaneme vuruyorlar sanki. O kadar aşagıda . En son birinin kafası asagıdaydı birisi de yan yatıyordu.

Benim biri vajinama biri de diyaframa baski yapiyor oturamiyorum.

Doktorunuz dogumla ilgili bir sey dedi mi?erken gelmelerinden cok korkuyorum.her gecen haftada seviniyorum ama koronada iyice artti ne olucaz boyle?
Ben zaten kanamayla hafta sonu yattım ve serum aldım sancılarım kasılmalarım var hap kullanıyorum. Yani her an doğum yapabilirim elimizden geldiğince ertelemeye çalışıyoruz. Evet virüs de çoğunlukta ama gittiğim hastane de önlem baya iyi benim tedirginliğim yok açıkçası

Geçmiş olsun canım az sabır çok çok az kaldı maşallah

Benımde bırı daha cok asaya vuruyor saglı sollu duruyolar cnm

Kızlar merhaba cift yumurta ikizlerine hamıleyım gecen hafta bır erken dogum tehlıkesı yasadık cıger gelıstırıcı oldum cok sukur gelmedıler suan daha umarım gelmezler keselerın ıcınde enfeksiyon oldu benım bıde erken dogum rıskınız varmı kızlar bırde sımdıden nefes almakta zorlanmaya basladım sızler neler yasıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…