2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Merhaba canım ben varım suları ayrı ama Plesanta tek

Simdi bunlar tek yumurta ikzi mi olacak yani birbirlerine mi benzeyecek ? Birde gen testi yaptirmis miydin? Doktorun hangi testleri istedi
Evet canım tek plesanta olduğu için tek yumurta ikizi oluyor benimde öyle riskleri var tabi ama inşallah güzel sonuçlanır siz kaç haftalık hamilesiniz ben 22+4 oldum

Evet canım tek plesanta olduğu için tek yumurta ikizi oluyor benimde öyle riskleri var tabi ama inşallah güzel sonuçlanır siz kaç haftalık hamilesiniz ben 22+4 oldum
Merhaba bizde bugun ogrendik yani kesin diyemem ama tek plasenta gorunuyor dedi. Kan akislari guzel yani bir sorun yok ama biz sasirdik cunku iki embriyo transfer edilmisti biz ikisi de tuttu diyorduk. Riskleri neler merak ettim ben 20+1 im bugun. Senden hangi testleri istedi doktorun? Bu zamana kadar nasil anlasilmadi cok sasirdik acikcasi

Aramızda iki hafta varmış . Canım benim doğal yoldan bebekler oldu benim ilk baştan beri doktorlar anladı sen normal kontrollere kime gidiyorsun acaba perinatoloji kontrolünde misin normal kadın doğum doktorları mı bakıyor

Y
Ya benim ilk zamnlar doktor arayisim oldu sabit bir doktorla devam etmedim 14 den sonra sabit kaldi. Suan da riskli gebelik takibi yapan bir doc. Takibimi yapiyor. Zaten perinatolog bu durum 8. 9. Haftalarda daha net anlasilirdi size bse denmedi mi dedi. Benim ilk zamalar o kadar cok kanamam oldu ki sadece ona odaklanmistim acikcasi. Yarin kendi doktoruma gidecegim bakalim ne diyecek

Doktorum çift yumurta dedi bana gen testi dediğin sanırım nifty testi evet yaptırdım 11. Haftamda çok şükür sonuçlarım iyi gelmişti.
Yani senin de cift yumurts tek plasena. Nifty testi evet. Ben yaptirmadim ama bugunki perinatolog yaptirabilirsin dedi sana birakirim dedi ama bildigim 20. Haftaya kadar yapiliyordu o degil mi

Canım inşAllah sıkıntı çıkmaz bebeklerimizde .Bu arada bebekler kaç gram olmuşlardı ve hangi haftada

Canım inşAllah sıkıntı çıkmaz bebeklerimizde .Bu arada bebekler kaç gram olmuşlardı ve hangi haftada
Amin insallah canim yarin kendi doktoruma gidecegim ne diyecek bakalim Kuzum bugun 20+1 dim biri 401gr biri 385 gr dedi . 1 hafta ondeler insallah hep boyle gider . Seninkiler nasil ? Hangi testleri yaptirmistin sordum ama gormedin sanirim canim 2li 4 lu nifty yaptrdin mi

Maşallah gramları iyi aralarında çok fark olmaması da iyi . Benim Bugün gittim 22+4 de biri 450 biri 510 civarı . Benim bir bebeğe kan iyi giderken bir bebeğe az kan gidiyor akım kaybı var diyor doktorlar böyle giderse bile iyi dedi doktorum bozulmasında Allah korusun bu Arada ben ikili test yapmıştım sadece doktorum da ikili test doğru sonuç vermiyor dedi ikizlerde başka bişey yaptırmadım Allah’a bıraktım sağlıkla gelirler inşAllah

Amin canim saglikla gelinler insallah bizde cok sasirdik bugun yarin kendi doktorumuz ne diyecek bakalim. Insallah hep boyle saglikli gider kuşlarimiz. Senin erkek mi kiz mi?

Amin canim saglikla gelinler insallah bizde cok sasirdik bugun yarin kendi doktorumuz ne diyecek bakalim. Insallah hep boyle saglikli gider kuşlarimiz. Senin erkek mi kiz mi?
Canım ben mi anlamadım ki şimdi iki ayrı kese kiraz gibi düşün ona bağlı bir plesenta tamam bu çift yumurta ikizi gene anlayamadım tam olarak senin demek istediğini tek yumurta ikizi aynı kesenin içinde olur ayrı ayrı suları ve keseleri var bir tane yukarı da ya da aşağıda plesentaları var olması gerektiği gibi yani düşünüyorum bayadır Farklı birşey mi senin ki çözemedim benim de öyle ama çift yumurta ikizi dediğin gibi iki embriyo konuldu ikisi de tuttu. genleri vs birbirinden Farklı olacak yani benzemeyecekler birbirlerine

Valla canim bende algilayamdim bir ama dun doktor salaga anlatir gibi anlatti oluyormus yani boyle bse . Eve geldim.netten baktim evet var. Bizim de kafamiz karisti bugun kendi doktoruma gidecegim ne diyecek bakalim .

Valla canim bende algilayamdim bir ama dun doktor salaga anlatir gibi anlatti oluyormus yani boyle bse . Eve geldim.netten baktim evet var. Bizim de kafamiz karisti bugun kendi doktoruma gidecegim ne diyecek bakalim .
Demek istediğim benim de öyle bi arkadaşım vardı onunda öyleydi yani zaten böyle oluyor neden bu kadar kafa karıştırıcı konuştu onu anlayamadım ben

Demek istediğim benim de öyle bi arkadaşım vardı onunda öyleydi yani zaten böyle oluyor neden bu kadar kafa karıştırıcı konuştu onu anlayamadım ben
Birbirlerine mi benziyordu bebekler? Ya sorun o degil hani bunun riski var mi yok mu nasil oluyor onu anlamadim bende . Mesela ben gen testi yaptirmadim doktor dedi ki allah korusun bir bebek down olursa bu durumda digeride olur dedi gen dizilimleri ayni ayni plasentadan besleniyorlar dedi. Yaptirabilirsin dedi ben bir sorun gordugum icin demiyorum yanlis anlma ama bz oneririz dedi. Yani ister istemez insanin kafasi karisiyor buguk kendi doktoruma gidecegim onun haricinde zaten cok sukur bir sikinti cikmadi her sey yolunda .sen yaptirmis miydin o testi

Hayır canım biri kız biri oğlan benzeme yok benim de biri kız biri oğlan ama ayrıntılı da gen dizilimini nereden biliyor bu kadar ileri bi ayrıntılı var mı ? Yani buna test vs yapmadan sadece bakarak gen dizilimi aynı demesi de saçma geldi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…