2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Benim de oyle oluyor.ben de neden oluyor diyip duruyorum bayramdan hemen sonra randevum var insallah sagliklilardir.

Benim de oyle oluyor.ben de neden oluyor diyip duruyorum bayramdan hemen sonra randevum var insallah sagliklilardir.
Benimde oluyordu bende anlamamıştım meğer kasılmaymış bence bayramı beklemeden gidin rahim boyu kısaldığı için Allah korusun. Bolca yatın sakın iş yapmayın ben bilemedim serklaj olmak zorunda kaldım

Sağlıkla doğsunlar inşallah

Merhaba kızlar, ben 34+0 da plasenta previa nedeniyle erken doğum yaptım, bebişlerim kuvözde 5 gündür, ben de bugün taburcu oldum. Bugün solunum desteğini çıkardılar, umarım sağlıkla devam eder gelişimleri. Kiloları biraz düşük ama zamanla toparlarlar inşallah. 3 haftaya kadar gelirler eve umarım

Çok geçmiş olsun bebişler bir an evvel gelsinler evlerine inşallah Rabbim sağlıkla kavuştursun sizi birbirinize canım. Haftan çok kötü değil gayet iyi bence bir an önce toparlarlar

Bes gun evvel devlet hastanesine gittim bir sikinti yoktu ama simdi bu dedigi gibi sertlesme oluyor ben de bebek yaslanıyor diye düşündüm

Bes gun evvel devlet hastanesine gittim bir sikinti yoktu ama simdi bu dedigi gibi sertlesme oluyor ben de bebek yaslanıyor diye düşündüm
Bende öyle düşünüyordum canım 2 hafta önceydi hatta poposunu yasladı diyordum kafasını yasladı diyordum sonra nst girdim normal rutin kontrole gitmiştim o anda gene aynısı oldu aaa dedim bak gene nasıl yasladı ittiriyor dedim bi baktım makinaya sancım çıktı. Doktora dedim sonra içeri girince dedim ben onu bebek toplandı Sanıyorum hayır dedi Rahimin kasılmış her kasılmada bebekleri aşağı itiyor rahim ve rahim ağzı boyutun düşüyor benim 41 di bu kasılmalardan dolayı 32 ye kadar düştü. Onun için çok önemli canım bayramı bekleme öncesinde git nst gir en azından. Tabi nst de denk gelmeyedebilir kasılma anı doktorunla paylaş mutlaka günde 5 kez normal sonrası baya erken doğum tehlikesi demek.

Verdigin bilgiler icin tesekkur ederim.olmadi bir acile gideyim simdi zor randevu bulurum gibime geliyor.

Merhaba kızlar. Bugun detayli ultrasonum vardi. Binlerce sukur hersey yolunda. Biz bebekleri cift yumurta ikizi zannediyorduk iki kese var cunku bugun gittigimde tek plansentadan beslendiklerini soyledi doktor . Yani keseler yine ayri ama tek palsentaya baglilar. Sasirdik acikcasi bigune kadar hep cift yumurta bekliyorduk aranizda bu durumda olan var mi herhangi bir riski var mi?

Benimkilerde öyle canım doktorum herhangi bi riskten bahsetmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…