2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kelebekmkelebek canım nasılsın, bi sen bi ben olurduk geceleri..
Ben hep varım canım :)) bu ara oğlum çok huzursuz reflü varmış kontrole götürmüştüm ilaca başladık biraz biraz toparlanıyor daha iştahı yoktu sürekli ağlıyordu.

Bende 3 gün önce biyopsi aldırdım salı günü sonucum çıkacak onu bekliyorum canım
Sen nasılsın

Canım ameliyat olup olmayacağın bunun sonucuna göre mi belli olacak yoksa her halükarda olacakmisin

Canım geçmiş olsun.bende etrafımda çok duydum ve genelde önemsemiyorlardi.kendiliginden geçiyor diye

Bugün üçlü aşımızı yaptirdik bizde.gelince calpol verdim birazda emdi uyudu miniğim.insallah sıkıntısız geçiririz
Benim kızın dili beyaz biraz.daha önce çocuk doktoruna da gösterdim pamukçuk değil süt kalıntısı bu birşey yapmana gerek yok dedi.bugunde hemşire gördü pamukçuk olmuş dedi.bi öyle diyorlar bir böyle.ne yapayım ben simdi

Geçmiş olsun canım. Düzelir inşallah, bitmiyor valla çocukların sıkıntısı hep bi telaş. İnşallah kolay atlatacaksın sonucun korktuğunuz gibi çıkmayacak.
Bende işte müthiş bi bel ağrısıyla uğraşıyorum bakalım hayırlısı.
Canım korkma onu duydum ben yenidoğan bebeklerde olan birşey ve kendiliğinden geçiyor

Doktorda önemli değil dedi ama yinede bi götürüp göstericez.

Canım geçmiş olsun.bende etrafımda çok duydum ve genelde önemsemiyorlardi.kendiliginden geçiyor diye

Doktor geçer muhtemelen dedi ama EKG çekilsin iyi olur dedi bakalım bi gidicez.

Geçmiş olsun canım kolay geçer inşallah gecenizde.
Benim oğlandada ara ara oluyor, aile hekimi süt kalıntısı demişti sonra pamukçuk dediler ben karbonatlı suyla sildim geçti.
Geçer canım, arada kontrol ediyorlar zaten. Hem sorun yapacak kadar mühim birşey değilmiş. Sen rahat ol bebişinin minnoşluklarıyla ilgilen

Doktorda söylerken içimi rahatlatacak şekilde söyledi zaten. Bakalım bi muayene ettirelim sonra zamanla geçer inşallah.

Banada yengem temiz kaynamış suyla sil günlük demişti.kendisinin bilmediği şey yoktur ben genede internete baktım.internette de yazıyor,kaynamış soğutulmuş içme suyuyla günlük ağız temizliği yapılabilir diye.bende parmağıma gazlı bez sarıp elimden geldiğince siliyorum.bayada hafifledi aslında.biraz daha böyle devam edeyim bakayım.silmeden önce daha çoktu
İnşallah canım gecemizde iyi gecerde atlatırız bizde.simdilik iyi genelde uyuyor

Cinler tepeme toplandı dans ediyorrrrrr kv geldi çocuk aşı oldu koluna çok ellemeyin uğraşmayın doktor dedi dedim kucağında evirip çeviriyor resmen takla attırdı çocuğa en son kusturdu.birde kız ağlayınca onu susturmak için ondan daha çok bağırıyor deli oluyorum.bugunde inadına yapar gibi daha çok kucaklıyor

Ayyy ne cahil bunlar ya. Benimkide sevicem diye hep hırpalıyor hiç kendi haline bırakmıyor. İnsan bişey dese kötü oluyor, demese kendi patlıyor.

Ayyy ne cahil bunlar ya. Benimkide sevicem diye hep hırpalıyor hiç kendi haline bırakmıyor. İnsan bişey dese kötü oluyor, demese kendi patlıyor.
Bugün aynen öyle oldum bişey diyemedim ama ben patladım.sinirden terledim o derece yani.bide daha gelmiş ben kızımı köye götürecem ben kızımla köyde gezecek bahçeye salacam onu falan böyle seviyor.dinledim sadece.bide gucude yetmiyor benim kız kucakta baya yoruyor artık en son ağlattı kalktım artık anne ben onu bi alayım dedim aldım elinden

Sen anlatırken ben cinlendim. Ne torun hevesiymiş böyle. Ne münasebet köye götürmek, benimkide bu sene köye gitmeyiz galiba diyor ben gün sayıyorum gitsede rahat etsem diye. Benim oğlanda büyüdü iyice çocuğu nasıl hırpalıyor görmen lazım. Bacaklarının arasına sıkıştırıyor böyle sever bebekler diye benim oğlum öyle durmayı sevmiyor halbuki, çocuk esniyor kendi haline bıraksa uyuyacak ama hala hırpalıyor. Pandemi almış başını gitmiş hala daha her hafta bize gelme derdinde. Daha pazartesi geldi az önce diyor ki yarın gelememde pazartesi gelirim yine. Müsait misin diye sormak yok ben neci oluyorsam.. Müsait olmasam bile her hafta seni kabul etmek zorundamıyım.. Benide sinirden ateş basıyor, gelme deyim diyorum sus diyorum sonra kendime kötü olan sen olursun diyorum. Gelmiş hafta başı burnu akıyor, benim alerjim var diyor gitti eve aramış gribim diyor. Grip olduğun belliydi zaten burnunu öyle çekmenden dedim ben alerji sanmıştım diyor. Halimden tavrımdan rahatsız olduğum belli, msj atıyor cvp vermiyorum geliyor yüzüne bile bakmadan mecburen konuşuyorum gülmüyorum.. Hala devam ediyor inatla gelmeye. Hele birde o bizim bebeklere kızım oğlum deme neyse.. Birlikte yaptık sanki..

Sağol canım sana da geçmiş olsun bel ağrısı dinlenememektende oluyor bence. İnşallah bekliyoruz sonucu bakalım.
sen çok dolmuşsun ya bu kv karşı anlıyorum ben seni çok da haklısın nasıl anlar neden anlar bu kadın çözemedim gitti

Bizimkide öyle.o çocuğu kucağında evirip çeviriyor ya sinirden aglayasim geliyor.bi kere nasıl baktiysam artık annen kızımı nasıl tutuyor bu kadın diye geciriyo içinden diyo.birseyleri söyleme tarzları kötü.direk igneliyorlar.sen yokmussun gibi davranıyorlar.benimki alt katımda sanki uzakmis gibi her gün arıyor napıyor benim kızım diye sonra gün içinde de geliyor bende senin gibi susuyorum esimede bişey demiyorum.cunku dediğin gibi kötü olan biz oluruz

Evet canım birazda dinlenememek etki ediyor.
Bildiğin nefret derecesine geldim. Gördüğüm an hiç bişey yapmasa bile sinirlerim zıplıyo. Eşim gayet farkında ama oralı değil. Annesine anne pandemi var her hafta gelme diyebilir ama demiyor. Benim babam gelmiyor kv pişkini gelmesin doğru yapıyor yaza kadar idare etsin diyor. Onun kendi arabası varmış babam toplu taşımaya biniyormuş. Onda bişey yokmuş ona bulaşmazmış. Her hareketi beni gıcık etmek için sanki. Çocuk bana benzetilir yok hiç benzemiyor der, durur durur bana iğneleyici bişey söyler adı şaka olur. Psikolojik olarak çok zorluyor beni kendi evim dar oldu bana her hafta geleceği günün stresini yaşıyorum. Zaten sevmezdim ama doğumdan sonraki o tavırları nefret ettirdi.. Evime ikide bir geliyor gelme diyemiyorum sinirim iyice bozuluyor. Eşim benim aileme karşı çok iyi birazda o bağlıyor benim elimi kolumu ama benim ailemde eşime iyidir öyle densiz şeyler yapmazlar demezler.. Kadına ister laf sok ister surat yap yine bildiğini okuyor. İyice arsızlığı ele aldı. Benim evime bana sormadan gidip geliyor.
Bir aylığına kv kp geliyor kızlar bize

Allah yardımcın olsun canım.

Seninki gene anlıyormuş bak benimki onu bile yapmıyor. Kucağına alıyor oğlanı oğlan bana bakıyor çocuğa bakma o tarafa diyor kafasını çeviriyor. Ben çocuğa bakınca ne bakıyorsun hiç mi görmedin git içerde işin gücün varsa onu halletsene sen diyor. Bana durup durup büyüyünce çıkar bana gelir o babaannesini çok sevecek diyor. 2 3 yaşına gelsin bana ver bunu sen bi tane daha yap kardeşi olsun iyi olur diyor. Ben evladımı kimseye bırakamam dedim alış paylaşmaya diyor ne münasebetse. Oğlandan bahsederken öyle bi konuşuyor ki o anneside ben bakıcısıyım sanki. Benim oğlum aşağı benim oğlum yukarı ben benim oğlum deyincede hepimizin oğlu diyor. Birlikte yapmadık diycem bidahakine. Kahve yapar getiririm eşim yoksa eline sağlık bile demez. Evliliğimiz kötüye gidecek kadın yüzünden. Eşime çok kızıyorum çünkü bu kadar sevmediğimi göre göre uzak tutmadığı için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…