2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım zaten bu erkeklerin çoğu evlendikten sonra bı anneci olup çıkıyorlar ne oluyorsa.bizimki evlenmeden önce köye adım atmazdi şimdi her bayramda koydeyiz böyle bunlar

Kıymete biniyor herhalde anneleri. Çok saçma vallahi.
Peki gece ter içinde uyanan var mi? Üstümü değişecek kadar terliyorum.
Ben öyleyim hep. Gece kalkıyorum ter içinde oluyorum.

Kızlar benim kız bazen gece 5 saat falan kesintisiz uyuyor bıraksam.ama ben acıkmıstır diye 4 saat olunca alıp emziriyorum genelde gözünü acamiyor uyur vaziyette emiyor zaten.sonrada uykusu açılır falan diye düsünmeyip altinida temizliyorum.sizde mi öyle yapıyorsunuz

Ben de senin gibi yapıyordum ama ne bizim yaptığımız yanlışmış ben şimdi uyandırmıyorum o acıkınca kendi emmek için sinyal veriyor. Altını alsam uyanır ona cesaret edemem

Ben de senin gibi yapıyordum ama ne bizim yaptığımız yanlışmış ben şimdi uyandırmıyorum o acıkınca kendi emmek için sinyal veriyor. Altını alsam uyanır ona cesaret edemem
Yanlış mı yapıyormuşum yani hep acıkmıstır diye kıyamıyorum.altinida değiştirmeden içim rahat etmiyor,ya çok islaksa ya kaka yaptıysa öyle uyumasin diye valla çok dursa uyusa ben duramıyorum galiba

Burda kızlara da sordum ben onlar da artık uyandırmamam gerektiğini söylediler. Bide bi yazı okumuştum uyandırmaya devam etmek ileride uyku problemlerine neden olurmuş o yüzden bekleyip kendisi acıkınca emzirmek gerekiyormuş. Yalnızca 4 hafta uyandırıp emzirip gerekliymiş yeni doğan döneminde yani sonrasında kendi haline bırakın diyorlar.

Aslında çok doğru.cocuk gece gündüz ayrımını yapıyor artık ama ben buna engel oluyorum belkide.bundan sonra bende kendisinin uyanmasını bekleyim,altinida o zaman temizlerim artık

Bide bizimkiler hiç anlasamazlar.tamam annedir ne olursa olsun tabiki kıymetli olur ama evlendikten sonra ayrı bir abartiyorlar
Canım benimki annesinden ayrı büyümüş, yılda 1-2 kez görüşürlermiş. Benim kv eşimin huyunu suyunu bile yeni yeni öğreniyor biz evlendikten sonra. O kadar uzaklar yani düşün. Ama şimdi bi gör günde kaç kez konuşuyorlar her hafta bize geliyor.

Canım benim oglanda öyle 5 saati buluyor bazen 6 saat oluyor bunu çocuk doktoruna gidince sordum özellikle kaldırıp uyandırıyorum diye oda demişti kirkina kadar 2 saati geçirmemek gerekli 40dan sonra 5 saatte olsa uyandırma dedi o yüzden için rahat olarak uyu canım göreceksin bak uyanınca öyle ağlayarak bile değil daha sakin uyanacak benim oğlan kendi gece uyanınca ağlayarak değil gözleri açık ses vererek uyanıyor tabi bu sadece gece 5 6 saat uykuyu alınca bezine gelecek olursan da elinle kontrol et çok idrar varsa değiştir yoksa uykusunu bölme ilerisi için uyku düzenini etkiler eğer kaka yaparsa bende değiştiriyorum ya da çok idrar varsa zaten uyumadan akşam değiştirip uyutuyorum ilk kalktığı zamanda öyle aman aman dolu olmuyor için rahat olsun bu uyku sorununu doktor söyledi netten de yazsan aynı şeyi söyler hem bu sürede sende dinlenip uykunu alırsın

Bundan sonra bende dokunmayacagim uyusun.bugunde aynısını yaptım çocuk uyuyordu aldım emzirdim,altını degistirdim ve o kadar uykukuydu ki altını temizlerken bile uyudu yavrum.iyilik yapmıyormusum kuzuma.bende uyutmadan altını değiştiriyorum ve çoğu kez dediğin gibi çok dolu olmuyor bezi.onu emzircem diye kafam rahat değil ya bende ha bire uyanıyorum kendimde uykumu bölüyorum.artik yapmayacağım böyle

Benim oğlanda gece 4 5 saat uyuyor bazen. Ben kendi uyanmazsa ellemiyorum uyanıncada bezi çok çiş dolu değilse yada kaka yapmadıysa değiştirmiyorum.

Benim oğlanda gece 4 5 saat uyuyor bazen. Ben kendi uyanmazsa ellemiyorum uyanıncada bezi çok çiş dolu değilse yada kaka yapmadıysa değiştirmiyorum.
Ya genelde gece kaka yapmıyor sabah uyandiginda yapıyor hep.sadece çiş yapmış oluyor.artik onuda elle kontrol ederim çok dolu gelmezse altinida değiştirmem

Aslında çok doğru.cocuk gece gündüz ayrımını yapıyor artık ama ben buna engel oluyorum belkide.bundan sonra bende kendisinin uyanmasını bekleyim,altinida o zaman temizlerim artık
Ben altını da sabah uyandığımızda değiştiriyorum

Biraz özel bir soru olacak ama eşlerinizle birlikte olabiliyormusunuz biz hamileliğimin 3.ayindan beri birlikte olmadık,yasak olmadığı halde.bebekten sonrada hiç olmadı.yani fırsat olmuyor.kiz geç uyuyor,eşim uykuya çok düşkün hemen uyuyor.e bende uykusuz ve yorgun oluyorum,kız bir an önce uyusada bende uyusam diyorum.boyle gidiyor

Canım ben yıkandıktan sonra olmaya başladı ama bu sefer de çok yorgun bitkin olduğum için aşırı isteksizleştim. Hamile iken resmen sapık gibiydim eşim yaklaşmıyordu şimdi o istiyor ben çok isteksizim

Hamileyken risk geçtikten sonra devam etti bizim ama doğum yaptığım beri dediğin gibi fırsat bulamıyoruz. Bizim eşlerin huyu birbirine benzio galiba benimkide acayip uykucu e bendede enerji kalmıyor gün boyu olmadı yani. Aslında bu duruma üzülüyorum da bakalım nasıl olacak nereye kadar devam eder bilemiyorum

Benim eşim hamileyken korkudan yaklaşmadi şimdide ne o yaklaşıyor ne ben.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…