2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında bizimki de bazen 60 ile doymuyor... 60 üzerine 30 yapıyorum. Ama bazen de yetiyor. Değişiyor... gündüz daha çok yiyor tabi.
Aynen canım bazen oluyor doyuyor bazen oluyor doymuyor bende anlam veremedim bazen de aç diye ağlıyor zannediyordum veriyorum bu defa da kusuyor açlık saati gelse bile çözemedim 🤷🏻

Evet öyle demişler bizimkine de 18 yaşından sonra ameliyat olsun. Olmus da biz evlenmeden ama basarisiz galiba yani... Horlama ve tıkanıklık devam... Bizim ev büyük çünkü küçük şehirde yaşamak böyle bi şey... Burda evler hep dev gibi.
Burasi bizim kendi evimiz.evlenince kira vermektense burda oturalım nasıl olsa yeter bize dedik.mecburen oturduk buraya.kiraya çıkacak durum da yok.idare edeceğiz artık

Bizimkide çocukken düşmüş kırmış 18 yaşından sonra ameliyat olabilir demiş doktor ancak evlendiğimiz zaman olabildi.guya horlamasi kesilir falan dediler ama hiç bı fark olmadı.ben artık kilosuna bağlıyorum.

Odayı terk eden kızımla ben oluyorum 🙈 evimiz iki odalı zaten.ufak bir evimiz var.bir odamız boş şimdilik.papaganimiz, kızın eşyaları falan orda.o yüzden ayrı odada yapamıyorum.ancak salonda yatabilir ama onuda yapamadık.kızımda alışacak galiba babasının horlamasina.bende çektiğim stresle kalacagim
Kilodandır cnm o zaman çünkü doktor eşime kilo alırsan horlarsın bana bahane bulma demişti

Kilodandır cnm o zaman çünkü doktor eşime kilo alırsan horlarsın bana bahane bulma demişti
Bencede öyle çünkü evlendikten sonra çok kilo aldı.onceside vardı zaten.kilo verme konusunda da çok iradesiz
Ağız tadı ile oturum canım. Kendi evi gibi olmaz insanın tabii .
Aminn canım.Allah herkese kendi evinde oturmayı nasip etsin.

Bencede öyle çünkü evlendikten sonra çok kilo aldı.onceside vardı zaten.kilo verme konusunda da çok iradesiz

Aminn canım.Allah herkese kendi evinde oturmayı nasip etsin.
Benim eşimde öyle her güm diyete başlıyor ertesi gün bozuyor bide sigara kullanıyordu onu da bıraktı iyice iştahı açıldı bakalım karı koca oturup bütün gün yiyoruz Allah sonumuzu hayır etsin 😂

Kızlar günaydın ,
Ben kanamam kesilmediğinden doktora gitmiştim smear almıştı maalesef smear sonucum temiz gelmedi ve ameliyat olmam gerekiyor rahim de kanser hücresi tespit etmişler şuan kanser değilim ama temizlenmezse olacağım. Dünden beri pek iyi değildim bugün sizinle paylaşıp dua istiyorum sizden 🙏🏻 Salı günü hormon sonuçlarım çıkacak ona göre doğum doktorum yapacak ameliyatımı
Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun

Benim eşimde öyle her güm diyete başlıyor ertesi gün bozuyor bide sigara kullanıyordu onu da bıraktı iyice iştahı açıldı bakalım karı koca oturup bütün gün yiyoruz Allah sonumuzu hayır etsin 😂
Aynı işte.bazen öyle kararlı konuşuyor ki inanıyorum saf gibi 🤭 iki gün sürmüyor akşam ne yesek diye sormaya başlıyor 🤣

Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber 👶🏻🤰🏻

@Pelosh01 14 Ocak
@Martenitsa 14 Ocak / 2. deneme / İzmir Tınaztepe / Erdal Aktan / 5. gün embriyosu
@Kelebek04 15 Ocak / 2 adet 4. gün embriyosu
@mahirinannesi88 15 Ocak
Yagmur3582 Yagmur3582 17 Ocak / 2. deneme / İzmir İrenbe /A.Ö. Erdoğdu / 2 adet 3. gün embriyosu
@Little Butterflies 18 Ocak
@esrayılmz03 18 Ocak
@Translokasyon1521 18 Ocak / / 5. gün dondurulmuş / pgt
@Almiraa 18 Ocak
@windrose123 20 Ocak /İzmir İrenbe / 5. gün embriyosu / pgt
@nisandeniz 20 Ocak
@mivfjourney 20 Ocak
@MatMag 20 Ocak
@canimmkendimm 20 Ocak
CeReN_with E CeReN_with E CeReN_with E CeReN_with E 21 Ocak
@Germinal 22Ocak
@dLr001 23 Ocak
@Mavichimen 24 Ocak
@denizmar 24 Ocak
A Arayanbulur 24 Ocak /Samsun Medikal
B Birumutbekleyen B Birumutbekleyen 27 Ocak
@zeynep8734 29 Ocak / Brüksel tüp bebek / dondurulmuş 2. ilk başarılı
kelebekmkelebek kelebekmkelebek 21 Ocak 5.gun embriyo 3.deneme
@teolog8579 23 Ocak 5.gun embriyo 1.deneme
@duygukaktus 16.Ocak 3.gün embriyo(2 adet) 1.deneme
@Mirayseval 29 Ocak 5.gun embriyo
@denizmar 1.deneme 3.gün embriyo(2Adet) Maslak Acıbadem Bülent Traş
Benim de Ocak da olacak dondurulmuş 5. Gün embriyosu ama tarihi bilmiyorum henüz, reglimi bekliyoruz🙃

Kızlar küçülen kıyafetlere tek ben mi üzülüp hüzünleniyorum ya... Minik minik giysileri yavaş yavaş olmuyor, büyüyor diye üzülür mü insan?

Kızlar küçülen kıyafetlere tek ben mi üzülüp hüzünleniyorum ya... Minik minik giysileri yavaş yavaş olmuyor, büyüyor diye üzülür mü insan?
Ben o kadar çok kıyafet çıkardım ki birden büyüdü sanki olmuyor. Onlara baktıkça içim gidiyor ilk doğduğu Fotoğraflara bakıyorum ağlayasım geliyor ağır geçen lohusalığıma isyan ediyorum çocuğuma iyi davranamadım sanki o zaman isyan ettim ayy düşündükçe kendimden nefret ediyorum

Önde miydi canım kardeşinin bizim ki bariz önde kesilmeyecek gibi değil dedi doktor biberonla bile cuk cuk sesi geliyor
Yok canım önde değildi.
Gördüğüm her şeyi alaşım yapasım geliyor😍
Benimde öyle. Ev doldu şimdiden.
Kızım güzelce erkenden uyudu.ohh ne güzel bende uyurum diyordum ama önceden hiç duymadığım alıştığım için hiç umursamadığım eşimin horlamasi yüzünden uyuyamıyorum yaaa🙈 kızım uyanacak diye sanki diken üstündeyim.stresten panikten uyuyamıyorum 😔 ve hemen hemen her gün kızım uyandığında onuda alıp salona taşınıyorum orda uyuyoruz birlikte 🤷 şu an kafayı yiyecek gibiyim eşimin horlamasina 😬😬
Alışır canım kızın. Mecbur alışacak babasının horlamasına.
Ben o kadar çok kıyafet çıkardım ki birden büyüdü sanki olmuyor. Onlara baktıkça içim gidiyor ilk doğduğu Fotoğraflara bakıyorum ağlayasım geliyor ağır geçen lohusalığıma isyan ediyorum çocuğuma iyi davranamadım sanki o zaman isyan ettim ayy düşündükçe kendimden nefret ediyorum
Bende ilk doğduğu fotoğraflara bakınca ne kadar çabuk büyüdüğünü farkediyorum. Ben çocuğumla iyiydim ama kv'ye haddini bildirip o günleri çok daha güzel geçirebilirdim. Saçma saçma sebeplere ağlamakla geçti ilk 15 20gün.

Bence masal kitabı yerine kukla al el ve parmak kuklaları sonra aç Google’dan oku hikaye ve masalları kuklaları da kullandın mı oh misss 😌 bebekler için içinde farklı materyaller olan kitaplar var onlardan al istersen sesli ve dokunma becerilerini geliştiren kitaplar. içinde çocuk geçen her şey ne kadar pahalıymış şimdi bi kez daha anladım valla. Tabi yine almak istersen al ama naçizane fikrim 🙂
Her fikire açığım canım onu da alabilirim 👍🏼duyu kitapları ve kartları da alacağım inşaallah 😍
Bende öyle üzülüyorum bi yandan da seviniyorum ama her halini doya doya yaşamaya çalışıyorum. Kıyafetlerin çoğu küçüldü ütüleyip bi köşeye bıraktım . Nasip olurda ikinci olursa o giyer 😅

Kızlarr nasılsınız sizin bebekler nasıl uyuyor sallamayla mi yoksa kendiliğinden mi 🥴
Benim kız sallamadan kesinlikle uyumuyor.bazen emerken uyuyor.ya kucakta sallıyorum,ya ev tipi ana kucağına koyup onda sallayarak uyutuyorum.bazende kucağımda mayışınca besigine yatırıp orda sallıyorum.yani illa sallanacak ☺️

Benim kız sallamadan kesinlikle uyumuyor.bazen emerken uyuyor.ya kucakta sallıyorum,ya ev tipi ana kucağına koyup onda sallayarak uyutuyorum.bazende kucağımda mayışınca besigine yatırıp orda sallıyorum.yani illa sallanacak ☺️
Yaa benimkide öyle kollarım ağrıyordu ayağa geçtim ayakta sallıyorum yavaş yavaş uyuyor beşikte de biraz sallıyorum genel olarak dediğin gibi sallanacak illa acaba benimki mi böyle diyordum 😃

Kızlarr nasılsınız sizin bebekler nasıl uyuyor sallamayla mi yoksa kendiliğinden mi 🥴
İki ay memede uyuyup yatağına bırakıyordum bu son günlerde hep sallanmak istiyor 🤦🏻‍♀️ Bide uykusu geldiğin de acayip huzursuz oluyor emiyor bırakıp ağlıyor ardından tekrar emiyor uyuyana kadar böyle bir kısır döngüye giriyoruz bu her gece oluyor ne yapmalıyım bilmiyorum 😒

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X