2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim de maksimum 25 oluyor. Termostat aldım evin nem oranını da gösteriyor 50 altına düşmesin diyorlar ama düşüyor işte o yüzden bu hırıltı ve sümük. Bi ara geçmişti şimdi şu 4 5 gündür yine var
Bizim de hırıltı var haftaya kontrol var bakalım soracağım doktoruna canım
Herkesten çok hemde canım. Hem sevinçte hem endişede hem üzüntüde.. Sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil tabiki.

Çok kötü olmuş canım ya.. Ne denir ki. Allah evladın varlığıylada yokluğuylada sınamasın insanı. 🤲
Kesinlikle canım 🙏🏻
Kızlar yaptığınız karbonatlı suları her temizlemede değiştiriyor musunuz
Ben değiştirmedim canım her gün yeniledim ama gün içinde aynı suyla temizledim

Bugün kırkımız uçuyo kızlar. ❤️
Hastalandı diye bi yere götürmek istemiyorum, elleyen kucağına alan olur belki diye ama evdende çıkalım istiyoruz gidip bi yemek yiyip gelsek olur mu acaba? Sizler ne yaptınız 40 çıkınca?
Olur tabi neden olmasın yarım saat bile olsa çıkın adettendir. Biz kv ye gitmiştik akşam üzeri banyo yaptıkları için erken gidemedik ama sen akşama kalmadan şimdi git gel bence soğuk çıkmasın hem.

Olur tabi neden olmasın yarım saat bile olsa çıkın adettendir. Biz kv ye gitmiştik akşam üzeri banyo yaptıkları için erken gidemedik ama sen akşama kalmadan şimdi git gel bence soğuk çıkmasın hem.

Biz arkadaşın evine gittik geldik.
Bugün kırkımız uçuyo kızlar. ❤️
Hastalandı diye bi yere götürmek istemiyorum, elleyen kucağına alan olur belki diye ama evdende çıkalım istiyoruz gidip bi yemek yiyip gelsek olur mu acaba? Sizler ne yaptınız 40 çıkınca?

Bugün 55 gün olduk ve ben kuaföre geldim kızlar artık ağda yaptırmam lazım :) yeter dedim geldim valla manikür ağda saç kesimi hepsini yaptırıcm

Merhaba kızlar benim de sütüm kalp yetmezliğinden sonra azalmıştı emzirme danışmanı geldi onunla birlikte ilerliyoruz ve eds sistemini duymuşunuzdur Borudan mama geliyor bi yandan da beni emiyor 3 saatte bir o şekilde besleniyoruz arada da her ağladıkça meme veriyorum çok faydası oldu sütüm arttı emdikçe tabi 2 günümüz zehir gbi geçti 90 cc mamaya alışmıştı biberon krizlerimiz tuttu hep sesi kısılana kadar ağladı pes etmek üzereydim emzirme danışmanım etme sakın dedi 1 hafta oldu 90 cc çok bu bebek daha 40 günlük dedi eds ile 60 cc ile başladık her gün düştük bugün 30 cc mama ve emzirme ile devam ediyoruz tamamen bırakacağız inşallah mamayı siz de izleyip deneyebilirsiniz o sistemi ben de çok üzüldüm emmiyor diye hastanede yatmıştım bi sürü ilaç kullanıyordum anlatmıştım size kalp yetmezliği ve ciğerlerde su toplama yaşamıştım sütüm azalmıştı şimdi arttı tavsiye ederim 🤗

selam kızlarrr.benim kızda her gün bi değişik.bir gün gece çok iyiyiz bir gün gece hiç uyumuyoruz 🤷 bu aralarda emerken kusuyor.yada memeden çekince hemen kusuyor sonra gene meme istiyor.bide altını değiştirirken olimpiyat heyecanı yaşatıyor 🙈 kakasını yapmış oluyor ama ben silerken birde üzerime doğru fışkırtıyor 😅

Evet en iyisini edersin canım. İnşalalh canım benim 🥰
❤️
Biz arkadaşın evine gittik geldik.
Oğlan hasta diye endişe ettim bende bakalım daha net karar veremedik birazdan çıkıcaz yine soğuğa kaldık. 🤦🏼‍♀️
Bugün 55 gün olduk ve ben kuaföre geldim kızlar artık ağda yaptırmam lazım :) yeter dedim geldim valla manikür ağda saç kesimi hepsini yaptırıcm
Benim 40 oldu ama kanamam tavan, artık halletmem lazım edemiyorum.. Kuaför filan şurada dursun bi temizlensem yetecek ama mümkün değil bu kanamayla. Sana sıhhatler olsun çok iyi gelir.
selam kızlarrr.benim kızda her gün bi değişik.bir gün gece çok iyiyiz bir gün gece hiç uyumuyoruz 🤷 bu aralarda emerken kusuyor.yada memeden çekince hemen kusuyor sonra gene meme istiyor.bide altını değiştirirken olimpiyat heyecanı yaşatıyor 🙈 kakasını yapmış oluyor ama ben silerken birde üzerime doğru fışkırtıyor 😅
Canım günü gününü tutmuyor zaten bebeklerin. Ama eğer ishali varsa dikkat et takip et, benim oğlan ishaldi geçer dedik popoda apse çıktı. Allah korusun sen takibini yap ishalde virüsten olmuş bizimkinin.

❤️

Oğlan hasta diye endişe ettim bende bakalım daha net karar veremedik birazdan çıkıcaz yine soğuğa kaldık. 🤦🏼‍♀️

Benim 40 oldu ama kanamam tavan, artık halletmem lazım edemiyorum.. Kuaför filan şurada dursun bi temizlensem yetecek ama mümkün değil bu kanamayla. Sana sıhhatler olsun çok iyi gelir.

Canım günü gününü tutmuyor zaten bebeklerin. Ama eğer ishali varsa dikkat et takip et, benim oğlan ishaldi geçer dedik popoda apse çıktı. Allah korusun sen takibini yap ishalde virüsten olmuş bizimkinin.
yok canım ishal değil.yani ishal olduğunu düşünmüyorum.kakası ne renkti senin miniğin,bide çok sık mı yapıyordu ?

❤️

Canım beniöde öyleydi ben daha yeni gidebildim olsun sen de gidersin

kızlar ya pamukçuk dediğiniz nasıl oluyor.benim bebeğimin dilinin üzerinde beyaz bir tabaka var.ben süttendir diyordum.internetten bakınca o görüntü pamukçuk gibi ama karbonatlı suyla silinmesinin de faydasından çok zararı vardır yazıyor.yoksa yapacaktım bende.

kızlar ya pamukçuk dediğiniz nasıl oluyor.benim bebeğimin dilinin üzerinde beyaz bir tabaka var.ben süttendir diyordum.internetten bakınca o görüntü pamukçuk gibi ama karbonatlı suyla silinmesinin de faydasından çok zararı vardır yazıyor.yoksa yapacaktım bende.
O beyaz tabaka pamukçuk canım ve bebeğe ağrı yapıyor doktor karbonatlı suyla silin dedi ve bizi o geçirdi sürekli temizledim ben elim sığmadı bazen kulak çöpüne gazlı bez doladım sildim

O beyaz tabaka pamukçuk canım ve bebeğe ağrı yapıyor doktor karbonatlı suyla silin dedi ve bizi o geçirdi sürekli temizledim ben elim sığmadı bazen kulak çöpüne gazlı bez doladım sildim
bende bi fotoğrafını çekip yarın aile hekiminin hemşiresine sorcam.olmadı salı günü göz muayenesi için gitcez o zamanda doktora sorarım.anneme sordum ben pamukçuğu öyle bilmiyorum diyor.

yok canım ishal değil.yani ishal olduğunu düşünmüyorum.kakası ne renkti senin miniğin,bide çok sık mı yapıyordu ?

Açık sarı gibiydi ve sık yapıyordu canım. Halada geçmiş değil ishali. Damla kullanıyoruz bakalım kaç günde geçerse artık.
Canım beniöde öyleydi ben daha yeni gidebildim olsun sen de gidersin
İnşallah bakalım merakla bekliyoruz o günü. Bugün hazırlandım yemeğe çıktık, ordan eşimin kuzenine çaya gittik öyle iyi geldi ki eski hayata dönmek.
O tarif ettiğin pamukçuk canım. Benim oğlanın da ara ara oluyor geçiyor karbonatlı suyla.

Pamukçuk cnm bana da çocuk doktorumuz dedi karbonatlı suyu ondan güvenerek yaptım tam geçmiş değil ama baya hafifledi

Açık sarı gibiydi ve sık yapıyordu canım. Halada geçmiş değil ishali. Damla kullanıyoruz bakalım kaç günde geçerse artık.

İnşallah bakalım merakla bekliyoruz o günü. Bugün hazırlandım yemeğe çıktık, ordan eşimin kuzenine çaya gittik öyle iyi geldi ki eski hayata dönmek.

O tarif ettiğin pamukçuk canım. Benim oğlanın da ara ara oluyor geçiyor karbonatlı suyla.
Ayy çok sevindim senin adına cnm bende iki gündür kayınvalidemdeyim kızı doyurup yatırıp arkadaşa gittim yarım saat kahveye ay nasıl mutlu oldum çocuk gibi 😌 sütüm bile nasıl dolu dolu bugün keyfim yerin de ya 🥰

bende bi fotoğrafını çekip yarın aile hekiminin hemşiresine sorcam.olmadı salı günü göz muayenesi için gitcez o zamanda doktora sorarım.anneme sordum ben pamukçuğu öyle bilmiyorum diyor.
Canım muhtemelen Pamukçuk beyaz tabaka halindeyse korkma sil karbonatlı suyla geçiyor bir tür mantar çeşidi bu ve emerken acı veriyor muhtemelen bebeğe

Evet işte demi harika hissediyor insan bende kv bıraktım eşim önce kuaföre bıraktı geldi aldı markete gittik yemek yedik oturduk nasıl iyi geldi nefes aldığımı hissettim resmen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X