2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar ben de 2 gün önce 5.gub transferi oldum sadece crinone jel kullanıyorum doğal siklus deniyoruz tek embriyo ama çok adet sancım var normal de 4 gün var adetime sadece crinone jel bu kadar yapar mı

Kızlar ben de 2 gün önce 5.gub transferi oldum sadece crinone jel kullanıyorum doğal siklus deniyoruz tek embriyo ama çok adet sancım var normal de 4 gün var adetime sadece crinone jel bu kadar yapar mı
Jeli cok arastirdim canim okudugum kadariyla agri yapan kimse yok insallaj tutunma belirtisidir cunku adet belirtileri ve hamilelik belirtileri birbirine benzermis bide su an ilac kullaniyoruz ya adet olmamiz biraz degisiyor

Jeli cok arastirdim canim okudugum kadariyla agri yapan kimse yok insallaj tutunma belirtisidir cunku adet belirtileri ve hamilelik belirtileri birbirine benzermis bide su an ilac kullaniyoruz ya adet olmamiz biraz degisiyor
Canım ben 1 tane ilaç kullanıyorum o da crinone jel bi tane jel ağrı yapar mı ya daha 2.gun bugün

Kimisi yazmis kahverengi pembe leke seklinde geldi diye korktum bi an basima boyle birsey gelirse diye bide sabah ogle aksam benimki
Dr ne diyor sa uygulayın kızlar onları boşuna vermiyorlar o jel tutunmayi ve rahim ağzını daraltiyor herkesin bünyesi farklı zaten onu kullanırken gelen kansna belliki yerleşme kanaması olumlu düşünün olumlu olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…