2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mrb kızlar ben ayın 7. sinde transfer oldum ve bugün dayanamayıp test yaptırdım sonucum 50.3 çıktı inş hepiniz tez zamanda güzel haberler alırsınız dualarımdasiniz
Gozun aydin canim saglikla kucagina alirsin insallah sayfada her gun guzel haber alinca bizlere de moral destek oluyor ♥️

Bugün regl günüm ve sabah biraz kanlı akıntı gördüm ve dr a bakalım mı artık dedim. En azından negatifse anlarız değerden ki ben 3 gündür ağlıyorum. Hatta bugün tüm ümitlerim tükenmiş olarak hareket ettim. Hcg Sonuç 154 en azından benim de içimde rahmimde birşeyler olma ihtimali, umudu beni nasıl mutlu etti anlatamam. Allahım devamını getirsin hepimize. Biliyorum bende defalarca okudum bunları ve biliyorum ki bir çare olmuyor sana bu dediklerim. Umarım hepimiz bunca uğraşların acıların hüzünlerin sonunda, eninde sonunda, bu müjdeyi tadarız. Bazen artık tükendim dediğinde ufak bir ışık görünüyor tünelin ucunda. İşte ben o ışığı gördüm diyelim. Umarım kimse bukadar uzun süre beklemez, hiç de belirti bekleme. Benim bunca zamandan ve ilk defa ulaştığım bu noktadan sonra diyorum ki demekki belirti dediğimiz şey regl ağrısından başka bişey değilmiş. Gerisi de aldığımız hormonlardan zaten.
Çok sevindim canım hayırlısı olsun inşallah benim test günüm cuma aynen belirti diye bişey yok diyorlar adet belirtisi ile ayniymis hakkımızda hayırlısı dua etmekten başka bişi gelmiyor elimden yazdıkların icin cok tesekkurler rabbim kucağınada almayi nasip etsin inşallah

Canim cok saol ogleden sonra 2 gibi vercem pazar 3 de vermistim saat farkedermi bilmem ama dedim ikiside benzer saatlerde olsun duana talibim cnm

Mrb kızlar ben ayın 7. sinde transfer oldum ve bugün dayanamayıp test yaptırdım sonucum 50.3 çıktı inş hepiniz tez zamanda güzel haberler alırsınız dualarımdasiniz
Hayırlısı olsun canım Rabbim kucağınada almayi nasip etsin inşallah bende ayın 6 . Transfer oldum 5.gün embriyosu bugün 8. günüm ama test yapmaya korkuyorum test günümü beklicem sanırım cuma günü yapıcam

Canim cok saol ogleden sonra 2 gibi vercem pazar 3 de vermistim saat farkedermi bilmem ama dedim ikiside benzer saatlerde olsun duana talibim cnm
Hadi hayırlısı inşallah canım değerlerin kat ve kat artar meleğin seninle canım o bütün olumsuzluklara rağmen minigin sımsıkı tutunda sana

Hayırlısı olsun canım Rabbim kucağınada almayi nasip etsin inşallah bende ayın 6 . Transfer oldum 5.gün embriyosu bugün 8. günüm ama test yapmaya korkuyorum test günümü beklicem sanırım cuma günü yapıcam
Benimki de 5. gün embriyosu cnm ben bekleyemedim eşime yaptıralım dedim çıktı şükür yarın tekrar yaptiracaz zaten 5. gün embriyosu yerleşmeyi 48 saatte tamamliyormuş

Hadi hayırlısı inşallah canım değerlerin kat ve kat artar meleğin seninle canım o bütün olumsuzluklara rağmen minigin sımsıkı tutunda sana
Ay canim cok saol insallah isteyen herkesin icindede senin benim ve diger arkadaslarinda tutunmustur canim sende kan verebilirsin tabi beklemek istiyorsan o ayri ama idrarda belli olmayabilir fakat kanda belli olmustur

Hanımlar merhaba, umarım hepimiz güzel sonuç alırız, transfer günlerinizi buraya yazar mısınız bu ay olacak olanlar varsa? benimki 21 ocak.

Benmde transferimin 5.gunu hafif agrilarim var normal mi kizlar
Gayet normal. 1- katater sen farketmesende orda bi baskı yaratıyor, 2- içeride vücudun tanımlayamadığı bir cisim var, 3, aldığın hormonlar var. bunların hepsinde ağrı olması normal. ama işin garip yanı olumlu da da olumsuzda da çok farklı bir ağrı yok. sabır edip dua edelim.

Çok sevindim canım hayırlısı olsun inşallah benim test günüm cuma aynen belirti diye bişey yok diyorlar adet belirtisi ile ayniymis hakkımızda hayırlısı dua etmekten başka bişi gelmiyor elimden yazdıkların icin cok tesekkurler rabbim kucağınada almayi nasip etsin inşallah
amin :KK200::anne: inşallah hepimiz bu mutluluğu tadar devamını yaşarız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X