2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gonal f 150 ml dozunda hergün. Merional de kalçadan iğne şuanda hergün. Diofol vitamin. Şimdilik bunlar. Cetrotide de var o da sonra başlanacak sanırım
Anladim canim ben sadece gonal f kullandim digerlerini bilmiyorum 😊 cetrotide yumurtaların catlamamasi icin baskilayici bir igne bende kullandim o biraz daha toplamaya yakin vurursun ben yumurta toplamadan sonrada vuruldum sivi birikjp karin bosluguna birikmesin duye

Kizlar cuma gunu ultrasonda 10 mm demislerdi rahimine. Bugunde cumartesi transfer dediler.
Internette rahim kalinligi en fazla 14 mm olmali diyot transferde. Benimmisi transfere kadar bu limiti gecerse ??? Fikriniz varmi ltfen

İnşallah melekelerimiz bırakmaz bizi 😇 bende progesteron ilacı engelliyor diyor biliyprum sanki
Evet engelliyor doğru çünkü gebelik hormonu ama adet görenlerde oluyor içmelerine rağmen yani adetin olmaması bizim lehimize beklenen bir durum tabiki en garanti sonuç kan testini beklemek sabırla .

Benimde dün transferim oldu ama iki gündür içimde bir sıkıntı endişe kaygı panik var habire ağlıyorum İnşallah dualarımız kabul olur tutar bebişlerimiz

Kizlar cuma gunu ultrasonda 10 mm demislerdi rahimine. Bugunde cumartesi transfer dediler.
Internette rahim kalinligi en fazla 14 mm olmali diyot transferde. Benimmisi transfere kadar bu limiti gecerse ??? Fikriniz varmi ltfen
Buna şükredin ben 1 yıl boyunca rahim duvarım kalınlaşsın diye tedaviler gördüm yine de 5’in üstüne çıkmadı.Sonunda 4,68 ken koydurdum olmama ihtimali çok yüksek başka çarem kalmamıştı şimdi bekliyorum adetim de bir gün geçti şükür.Test günümü bekliyorum.

Buna şükredin ben 1 yıl boyunca rahim duvarım kalınlaşsın diye tedaviler gördüm yine de 5’in üstüne çıkmadı.Sonunda 4,68 ken koydurdum olmama ihtimali çok yüksek başka çarem kalmamıştı şimdi bekliyorum adetim de bir gün geçti şükür.Test günümü bekliyorum.
Canim her halimize sukur. Rabbim insaallah verir hepimize meleklerimizi

Canım benim çok sevindim zaten çok umutluydum senden.Hayırlı olsun tebrik ederim.İnşallah sağlıklı bir şekilde ilerler.Belirtilerin neydi canım benim 5.günüm ve hiç belirti yok stres oluyorum.
Canim brnim hic belirtim yoktu fakat soyle bisey oldu canim benim test dun koyuydu bugun siliklesti idrar testi o yuzden bisey diyemiyorum simdi bak testlerimi atayim arkasinda poset olan dun yesilli olan bugun dua et bana olurmu

Eklentiler

• IMG_20200111_060834.jpg
    IMG_20200111_060834.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG_20200112_042748.jpg
    IMG_20200112_042748.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 93
Canim brnim hic belirtim yoktu fakat soyle bisey oldu canim benim test dun koyuydu bugun siliklesti idrar testi o yuzden bisey diyemiyorum simdi bak testlerimi atayim arkasinda poset olan dun yesilli olan bugun dua et bana olurmu
Aa çok ilginç ama ikisinde de 2.çizgi var çok şükür olmuş işte.Ayy içim rahatladı ben de belirti yok diye tutunmamıştır diye korktum.İnan bugün daha bu sonucu görmemiştim yaprakali ye bir kaç kişi daha kkden dua ettim.Daha da güzel ilerleyecek inşallah merak etme.

Aa çok ilginç ama ikisinde de 2.çizgi var çok şükür olmuş işte.Ayy içim rahatladı ben de belirti yok diye tutunmamıştır diye korktum.İnan bugün daha bu sonucu görmemiştim yaprakali ye bir kaç kişi daha kkden dua ettim.Daha da güzel ilerleyecek inşallah merak etme.
İste canim koyulasmasi gerekiyorken siliklesmis kimyasal olmasindan korkuyorum canim hayirlisi ne diyin allah razi olsun canim duan icin. Bu belirtilere takilma canim ben sonradan anladimki belirti bence komsede yok olan sey ilaclarin yan etkisi ve bircok kiside farkli farkli ilac kullaniyor insallah hayirlisiyla gebesindir

İste canim koyulasmasi gerekiyorken siliklesmis kimyasal olmasindan korkuyorum canim hayirlisi ne diyin allah razi olsun canim duan icin. Bu belirtilere takilma canim ben sonradan anladimki belirti bence komsede yok olan sey ilaclarin yan etkisi ve bircok kiside farkli farkli ilac kullaniyor insallah hayirlisiyla gebesindir
Merak etme canım hiç içime kötü bir şey doğmuyor senin için Allahın izniyle kat kat artacak görürsün

5nci gun embriyosu yumurtamiz catladiktan 5 gun sonra tramsfer ediliyor deniyor. 6 gum sonra transfer edilse mesela yanlis mi
Canım benim de embiriyom 6.Gün var bende bunları o kadar merak ediyorum ki kafamda deli sorular ve sadece bi tane donmuş genetikden dolayı bulunamıyor malesef inşallah seninde benimde tüm isteyenlerin pozitif olur 💖🤲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X