2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doktorunuz ne zaman gelin dedi canım ona göre götür bence ara istersen. Bizede sağlık ocağı 3. Ay gelme 4. Ay gel dedi doktor 3. Ay çağırdı rota aşısı yapılacak bide

Ayda 1 gel dedi ama bu doktora 2.5 aylık olunca başladık. Hep buçuklu gidecek yani. Dün kalbindeki üfürüm için yine kontrole gittik zaten. Rota aşısı ben yaptırmayacağım sanırım.

Benimde kv sayesinde sinirden nefesim kesiliyor.
Çocukla ilgisi sadece sevmekten ibaret. Bi kere geldiğinde oğlan durmuyordu sen oyalada yemek yapayım dedim hemen bi havalara girdi görmen lazım. Ama ben geç kalırım filan dedi, sonra neyse hadi çabuk yap gel dedi filan.

Mutasyona ugruyorlar canım normaldir Allah kolaylık versin sana da

Merhaba kızlar benm de 21 aralıkta transferim oldu, bugün 8.günüm ama resmen regl olacakmışım gibi sancılarım oluyor çok perşembe günü beta hcg yaptırcam duanızda bana da yer verir misiniz ?

Merhaba kızlar benm de 21 aralıkta transferim oldu, bugün 8.günüm ama resmen regl olacakmışım gibi sancılarım oluyor çok perşembe günü beta hcg yaptırcam duanızda bana da yer verir misiniz ?
Regli belirtileriyle gebelik belirtileri aynı içini ferah tut Allah gönlüne göre versin hayırlısı olsun inşallah

Senin kayınavalideni aşırı merak etmeye başladım türünün son örneği olabilir çünkü

Bana da gelme doktora git ölçümlerini bana msj at dedi hemşire öyle yapıcam bende doktora gitmek daha mantıklı tabi

Bana da gelme doktora git ölçümlerini bana msj at dedi hemşire öyle yapıcam bende doktora gitmek daha mantıklı tabi
Aynen öyle.koronadan dolayı hastanelere gitmeyi ne kadar istemesem de şimdi küçük herseyini kafaya takıyorum,en azından doktora sorarım kafam rahatlar diye bende hastaneye gideyim diyorum

Doktorunuz ne zaman gelin dedi canım ona göre götür bence ara istersen. Bizede sağlık ocağı 3. Ay gelme 4. Ay gel dedi doktor 3. Ay çağırdı rota aşısı yapılacak bide
Bizde 3. Ayında doktora götürdüm ölçümleri orada yapıp sağlık ocağına bilgi verdim. Rota aşısınıda yaptırdık

Ya normalde öyle biri değildi Ama banyoyu bırak bebeğin altını bile değişmedi . Çok iyiydi normal de çokta iyi anlaşırız ama bu sefer neden böyle oldu anlamadım

Öyle zaten inanılmaz değişik bi kadın.

Yok canım çok şükür. 3 yaşına kadar geçer dedi doktor, 3 yaşında tekrar muayene edilsin dedi.
Oh iyi hadi cnm inşallah geçer Allah başka şeylerle sınamasın
Bizde 3. Ayında doktora götürdüm ölçümleri orada yapıp sağlık ocağına bilgi verdim. Rota aşısınıda yaptırdık
bizde ayın 4nde gidicez rota aşısı o zaman yapılacak ateş falan yapmadı demi
Ya normalde öyle biri değildi Ama banyoyu bırak bebeğin altını bile değişmedi . Çok iyiydi normal de çokta iyi anlaşırız ama bu sefer neden böyle oldu anlamadım
nasıl bir anne oldun onu mu görmek istedi acaba

Bu kv konusunda hak veriyorum size benimki de öyle bu hastalıktan sonra sanırım üzüntüden benim sütüm iyice azaldı zaten azdı şimdi neredeyse yok gibi birşey ama gene de sağmaya devam ediyorum diyete başladım cocuklar ne olacak diyo bana sanki şakır şakır süt var da ben vermiyorum kilolarımı vermedim daha öylece benimleler göbeğim kocaman

CeReN_with E 3. Ay doktor kontrolümüze gittik 15 inde ama sağlık ocağına gitmedim 18 Ocakda aşımız ve kontrolümüz var gene

Benimki diğer torunları benimsemiş iyice...iki lafından biri onlar... Ayni sehirde ve ellerinde büyüdü. Bizimki uzak tabi. Yorulmussundur. Evin düzeni.degisiyor o bile.yorar.

Bırak ellemesin zaten. Benimki alt değiştirdi bi kaç kez artık elletmiyorum poposu hassas diye. Bi bez değiştirecek bana başlıyor bezini ver, kremini ver, ıslak mendil çıkar, kirli bezi at. Ne anladım o işten. Adı alt değiştirdim olsun..

Verirsin canım kiloları dert etme. İkizler bi ayaklansın eskisindende zayıf olursun. Herşeye bi laf demek zorundalar çünkü. Bişeye karışmazlarsa olur mu hiç.
Benimki diğer torunları benimsemiş iyice...iki lafından biri onlar... Ayni sehirde ve ellerinde büyüdü. Bizimki uzak tabi. Yorulmussundur. Evin düzeni.degisiyor o bile.yorar.

Çok şanslısın bence. Ne güzel senden uzak. Ya benimki gibi haftada 1 gelip seni sinir edip herşeye karışıp gitseydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…