2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar merhaba
Doktordan geliyorum, bebeklerin bir tanesi 10 haftalık sağlıklı dedi
Diğeri 8. Haftada kalmış
Günaydın kızlar yatakta dönerken sizdede oluyor mu kasigima kramp giriyor azıcık tuvaletim gelse sancı yapiyor bu haftada ilk defa hissettim bu kadar ağrıyı normal mi bilemiyorum
Aynısını bende yaşadım hatta birinde o kadar çok sancı girdi ki uykumda dönerken uyandırmış beni.. Bu son hafta ise hiç yaşamadım şimdi de niye olmuyor diye tedirginim dayanamadım artık biraz önce doktoru aradım bende hiç belirti yok ne midem bulanıyor ne de aş eriyorum dedim zaten uzun süredir kontrole de çağıramıyordu corona yüzünden... Doktorum sağolsun rahatlattı biraz yaşadıkların normal rahim büyüyor dedi... 7 nisanda çağırdı ikili test yapılacakmış birde benim beyin mr çektirmem lazım. En çok da kalp atışını duymak istiyorum artık

Insallah bebeklerimiz iyidir ,bende arada bulanti yasasamda hic hamile gibi hissetmiyorum bu da beni endiselendiriyor.Cok zormus beklemek icerde ne oldugu bilememek

Amin canim insallah bir sıkıntı olmaz bol bol dinlen hayirlisiyla bu gunlerde gecer bebisini sag salim alırsın kucagina

Benim randevumda 8 nisanda hayirli haberler alırız insallah canim ben o kramplari yanlis bir hareket yapiyormuyum acaba diyordum hep korkuyorum

Kızlar benim de randevum bu hafta ama şehir dışında ve büyük şehir. Yollar tutulmuş genelde izin dahi alınamıyor çıkmak için okudum baya. Burdan bir doktora devam ediym diye aradım inatla gel diyolar

Kızlar benim de randevum bu hafta ama şehir dışında ve büyük şehir. Yollar tutulmuş genelde izin dahi alınamıyor çıkmak için okudum baya. Burdan bir doktora devam ediym diye aradım inatla gel diyolar
Gitmeyi deneyin eğer polisler izin vermezlerse doktoru arayın onların yanında belki birakirlar..

Emniyetten izin alıp cikabilirdin canim hastaneye gittigine dair

Gitmeyi deneyin eğer polisler izin vermezlerse doktoru arayın onların yanında belki birakirlar..
Bugün arkdsm çıkamadı iş için bile izin aldı canım mecbur genelde doktor izni yok. Onlar da imza atalım fln ddiler ama emniyet müdürü dayıma sordum valilik bile izin vermiyor dedi şuan temel ihtiyaçlar için taşımacılık, iş için olursa anca onlara izin var. Okudum yazıyı da zaten orası büyük risk gitmekte istemiyorum. İnatla gelin demeleri canımı sıktı bnm.

chagiless bulunduğun yerden doktora git canım. onlar çağırıyor da nasıl gidecen yani. yasakları delemeyeceğine göre
Öyle yaptım zaten kuzum burdan aldım randevu zaten buna devam edicm. Bn onu söylemek için aradım hem bnm anladığım bozuldular hala gel diyo. Dedim zaten Bn doğumunu burda yapmak isterim yani akrabalarım gelsin etsin. Hala daha bizde takip yapıyoruz çok uzak değil deyip duruyo. Dunden beri gerdiler beni. İnsan der tmm ztn ortalık karışık bk çıkma da sıkıntı büyük şehire gelme yok illa gel demek nedir yani

Ozel hastaneyse canim para icin cok da umurlarinda olmuyor karsi taraf bulundugun yerden doktorunu seç zaten bundan sonra onunla devam edeceksin

Ozel hastaneyse canim para icin cok da umurlarinda olmuyor karsi taraf bulundugun yerden doktorunu seç zaten bundan sonra onunla devam edeceksin
Öyle yaptım kuzum yarına buraya gidicem ama çok canım sıkıldı. İlaçlar kesilck hani Bi sknti yoksa 12. Haftada bırakılacak dimi diye sordum onu bile demediler inan oradaki doktora güveniyorsa ona gitsin görmediğim seye bsy diyemem demiş. Yardımcı olmak fln yok çok üzüldüm

günaydın

demekki para düşünüyorlar chagiless . şu zor günlerde durum ortadayken ilaçlarla ilgili bile yorum yapmamaları çok saçma.
sen ordaki doktoruna göre hareket et boşver canım.bir de onun için streslenme.

mutfağa giremedim bulantım çok. eşime bıraktım kahvaltı işini.

Aynen canım bnde para için gibi hissettim daha bir canım sıkıldı. Zaten prolutex progestan var kesilck çoğu kişi 8. Haftada bıraktı onları da. Onun dışında oksapar tiroid ilacım devam bunu biliyorum emin olmk istedim ama çok tuhaf geldi tepkileri. Az kaldı bulantilarina dayan az daha idare etsin eşin azck :)

Benim progestan prolutex 8.haftada kesti,prolutexi haftada 1 yapacagim,oksapar devam
Sende de farkli birsey olmaz

Progestan fitil ve prolutex i biraktim 1hafta oliyor bulantim kalmadi
Senin de belki ilaclardan oluyordur.

Bende bütün ilaclarimi halen kullaniyorum bu hafta kesmesi lazim arayacam artik hastaneyi ne derlerse onu yapacam bende gidemem carsamba kontrolum var birtek igneye devam edecegiz sanirsam oksapara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…