2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benimkide öyle ama bu sefer son daha gitmem hem uzak hem pahalı biresey de söylemiyor beni aydinlat sa verdiğim paraya yanmam..
Kız öyle valla profesör diye muayene ücreti fazla soru fln sorunca elini kaldryo bnm ki sus diye burda ki doktorum yarım saat bırakmaz tek tek anlatır. Hem biliyor uzaktan geliyorum diğeri demiyo gelme. Şimdi 2li yapck ee burdaki doktorum da gel yapalım ddi 2li nolck bilmem

Hakkında hayırlısı olsun canım, Bi tanecik olsun bizim olsun

aaa idari izinli derken sen devlet memurumusun canim? Ben anca simdi 10 gunluk rapor aldim bakalim ne olacak? Ama idari izinlililerin disari cikmasi yasak diye bisi duymadim hic
İdari izinliler 2.bir emre kadar izinli hamile engelli ve kronik hastalığı olanlar. İ bir de 65 yaş üstü.. ben üçüne de sahibim toğyelğn dışarı çıkmam yasak.. Eğer memur dışarıya çıkacaksa bu kontrol için dahi olsa emniyeti arayıp bilgi vermeli yoksa cezası var

aaa idari izinli derken sen devlet memurumusun canim? Ben anca simdi 10 gunluk rapor aldim bakalim ne olacak? Ama idari izinlililerin disari cikmasi yasak diye bisi duymadim hic
Idari izinliyim canim devlet memuruyum valilik yazı göndermiş
Devlet memuruyum ama valilik kararı oldugu icin yaşadığım yer icin gecerli sanirim

Aynen canim beni kurumum aradı dışarı çıkarken emniyete bilgi ver diye yoksa cezasi var dedi bende raporluydum ama idari izin cikinca raporumu iptal ettiler zaten izinlisiniz diye

2li testle ense kalınlığı ayni sey degil demi kızlar ikiside ayni andami yapılıyor kandan bakılıyor sanirim bazi seylerde

Kızlar çok korkuyorum bugün çok kanamam oldu kanlar içinde acile gittim. Çok şükür bebek sağlıklı eller ayaklar oluşmuş hareket ediyor. Ama çok yoğun kanamam ve düşük riskim var. Serum ve Protestan iğne yaptılar. Yarın sabah da kendi doktoruma gidicez. Nolur bana dua edin 11.haftadayım diye rahatlamıştım siz benim gibi yapmayın bol bol yatın dinlenin. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Canım çok geçmiş olsun benimde bugün lekem geldi sabah biraz fazlaca gelmeye başladı kahverengi ve tortulu gibi içinde iplikimsi birşeyler vardı zaten 2hafta öncede kanamam ve lekem olmuştu yine kanama alanı var içerde iki tane ordan geliyor benimki. Çok zor bir durum Rabbim yardımcımız olsun. Senin de kanama alanı mı var

geçmiş olsun canım dikkat et bende dün kendimi yordum biraz çok yoğun kahverengi leke geldi doktora söyledim devam ederse haber ver dedi çok şükür kesildi dikkat etmemiz lazım..
geçmiş olsun canım dikkat et uzan birsey olmaz inşallah 16. Haftayı atlattiktan sonra rahatlarız inşallah..

Çok sağol canım, sana da geçmiş olsun. Bana söylediği plesanta yerleşirken böyle kanamalar olabiliyor. Çünkü 11-14.hafta da oluyormuş bu durum. Şimdiye kadar bebek kendi kendini besliyordu şimdiden sonra plesantadaki damarlar senin damarlarına bağlanacak ve oradan beslenecek dedi. Ama tabi ben kendi doktorumun yorumunu merak ediyorum. Sabah olsa da gitsem bi an önce. Zaman geçmiyor resmen

sağol canım benim inşallah geçsin şu endişeli günler

İnşallah canım ya vallaha Allah beterinden saklasın bu leke işi kanama işi yıpratıyor insanı bir geçse şu günler hızlı hızlı

Sağol canım valla aklı çıkıyor insanın ne zaman atlatıcaz bu durumları bakalım böyle durumlarda zaman duruyor sanki

aaa ben ozel sektorde calisiyorum hemde ilac sektorunde calisiyorum sanirim benim icin gecerli degil ama ben isyerine rica edip evden calismayi talep edicem cunku disari cikmaya cok korkuyorum

Idari izinliyim canim devlet memuruyum valilik yazı göndermiş

Devlet memuruyum ama valilik kararı oldugu icin yaşadığım yer icin gecerli sanirim

devlet memuru oldugun icin bir avantaj sanirim bu canim ben ozelde calisiyorum bakalim bi arastirayim olmadi isyerinden rica edicem evden calismak icin.. insallah izin verirler

Cok gecmis olsun canim allahin izniyle bisey olmaz ya mübdi oku dinlen bol su ic rabbim yardimcin olsun

devlet memuru oldugun icin bir avantaj sanirim bu canim ben ozelde calisiyorum bakalim bi arastirayim olmadi isyerinden rica edicem evden calismak icin.. insallah izin verirler
Insallah canim evden calismak icinde kolaylik sagliyorlar ama risk grubundasin sonuc olarak

Günaydın kızlar yatakta dönerken sizdede oluyor mu kasigima kramp giriyor azıcık tuvaletim gelse sancı yapiyor bu haftada ilk defa hissettim bu kadar ağrıyı normal mi bilemiyorum

Cok gecmis olsun canim allahin izniyle bisey olmaz ya mübdi oku dinlen bol su ic rabbim yardimcin olsun

Amin sağol canım. Gece malesef kanamam durmadı tekrar acile gittik. Hemen bebeğe baktılar yine iyi durumda dediler ama kanaman devam edebilir, düşük riski var dediler. Sabahta kendi doktoruma gittim,o da bebekte sorun yok dedi proluton iğne yaptırdı. Kanama çok şiddetli olursa keseyi atabilir o tehlikeli hemen acile git dedi. Salı tekrar kontrole çağırdı. Şu an hala az da olsa devam ediyor. Çok zormuş gerçekten. Bir de ben lekelenme bile yaşamadım o kadar kanı bi arada görünce şoka girdim. Allah hepimize yavrularımızı bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…