2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Günaydın 🌸 nerelerde herkes kırkı çıkanlar nasıl yaptınız 40 çıkarmayı?

Bizde kayinvalidem yapti. Youtube dan baktik. Bunlari boyle dizdik sonra dua okuduk. 40 tas suylada bebisi yikadik bende 40 tas suyla yikandim..artik 41. Gundeyiz cok sukur🧿🙏🏻

Eklentiler

• 0D207E0B-0115-4E2F-B680-1167984CCEAA.jpeg
    0D207E0B-0115-4E2F-B680-1167984CCEAA.jpeg
    227,7 KB · Görüntüleme: 35
Maşallah 🌸 darısı bize inşallah😌 nasıl bişey yaptınız hiç bilgim yok bu konuda eşimle de yanlızız

suyuna para ve altın attık. dışarı çıkmadığımız için taş falan toplama şansımız olmadı. resim çektim oğlumu bir de şöyle birşey hazırlayıp. sonra 40kaşık suyu ayırdım eşim okudu suya. çıkarken onu döktük üzerine. bende kovasında kalan suyun üzerini doldurup yıkandım.

suyuna para ve altın attık. dışarı çıkmadığımız için taş falan toplama şansımız olmadı. resim çektim oğlumu bir de şöyle birşey hazırlayıp. sonra 40kaşık suyu ayırdım eşim okudu suya. çıkarken onu döktük üzerine. bende kovasında kalan suyun üzerini doldurup yıkandım.
Önemli olan okunmuş suyla bebeğin ve annenin yıkanması sanırım. Hijyen takıntılı eşim suyuna bişey attırmaz bana 😒 belki foto için ayarlarım bende

Kizlar selam bebegim 43 gunluk ve hastaneye gitme disinda hic disari cikmadik. İstanbulda yasiyoruz ve gunlerdir hic bir yere gitmiyoruz sogukta hasta olur diye..siz disari cikarttinizmi bebisii? Bos bi yerde kisa yuruyus yapmak istiyoruz ama hasta olur diye korkuyorum siz cikarttinizmi gezmeye?

Kizlar selam bebegim 43 gunluk ve hastaneye gitme disinda hic disari cikmadik. İstanbulda yasiyoruz ve gunlerdir hic bir yere gitmiyoruz sogukta hasta olur diye..siz disari cikarttinizmi bebisii? Bos bi yerde kisa yuruyus yapmak istiyoruz ama hasta olur diye korkuyorum siz cikarttinizmi gezmeye?
ben çıkıyorum hava iyi olduğunda. öyle bir turlayıp geliyoruz. hep uyuyor oğlum

Kızlar yarın 40 günlük olacağız inşallah. Kızım ayağımda sallarken yada yatarken yukarı bakıyor normal mi bu? Birde beşiğinde yatarken kapının üstündeki köşeye sabit bakıyor. Göz teması da bir iki kez saniyelik yakalayabildim erken mi göz teması için?

Kızlar yarın 40 günlük olacağız inşallah. Kızım ayağımda sallarken yada yatarken yukarı bakıyor normal mi bu? Birde beşiğinde yatarken kapının üstündeki köşeye sabit bakıyor. Göz teması da bir iki kez saniyelik yakalayabildim erken mi göz teması için?
normal canım. öle sabit bakıyorlar. takibe de biz yavaş yavaş başladık. seslere dönüp bakıyor. 44günlüğüz

Bizde çıkıyoruz 3-4kez çıkıp geniş parklarda yürüyüş yaptık eşimle 41günlük oğlum. Bir de kızlar SAb simplex kullanan var mı ona başladığımdan beri kabızlık yaşıyor oğlum

X