2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bu arada sünnet olmuşsunuz darısı damatlığına en iyisini yaptınız sonradan sünnet derdi yok chagiless
Çok sağol valla erken iyiymiş local etkisi geçince iki saat ağladı eve gelince bacaklarını gazdan gerdikçe acısı oldu uyudu uyandı geçti şimdi iyiymiş erkenden valla darısı size artık

Ağlıyormu gazdan çok kötü ya biran önce şu gaz dönemlerini atlatsak keşke

Çok sağol valla erken iyiymiş local etkisi geçince iki saat ağladı eve gelince bacaklarını gazdan gerdikçe acısı oldu uyudu uyandı geçti şimdi iyiymiş erkenden valla darısı size artık
Amin bizde yaza yapıcaz Allah kısmet ederse abi de daha sünnetsiz..

Allah damatlığını da göstersin.

biz wellcare kullanıyoruz d vitamini olarak

Canim cok geçmiş olsun .. ben de cocuga igne vitamin yapacaklar diye bile hastaneye götürmeyen korkuyorum.. corona testi niye yapmışlar minnacık bebege.. ama neyse kurtulmus, cok çabuk iyileşiyorum sünnetten sonra merak etme

Hic merak etme canım.. düzelecek allahin izniyle, bizim bebekler ne badireler atlatti bunlari da atlatacaklar.. bir kaç kiside duymuştum sonradan kapanmsti. Duzelecek 6 aya kadar..

Valla çıktı aradan bi saat bekledik test bide neymiş zorunluymuş saçmalık ya resmen. Oldu bitti yine de bi kaç saat ağladı şimdi iyi yapıyo çişini bezi açık bekliyodum yoksa beze yapmıyodu benim ki çok sağol canım

Saçımı taramadan gece oluyor. Kızlar ah size yazmayı Nasıl özledim doğurdum ve ortadan kayboldum resmen . Ben de bu ara süte takıldım 2 memeden en fazla 60 cc gördüm nasıl artacak bu süt
Bende kafayı yiyorum süt hesabıyla hepimiz daldık bi şeylere. Yorgun olmicaksın çok, az da olsa uykunu alıcaksın önce. Sonra bol su içiceksin, malt içecek alabilirsin, ben rezene kimyon da içiyorum bide still tea. Tam 3 saatte taş gibi oluyolar. Gündüz sık sık emmek istiyo mesela dolamıyo bekle memeler çalışsın çok sık boşaltma. Ben öyle çözdüm bi ara azalır gibi oldu çok üzüldüm meğer dolmuyolarmış bu da azaltıyo

Kizlar merhaba bebeklerin burnunu açmak için herhangi bir islem yapiyor musunuz.. doktor bize tonimer diye bir okyanus suyu verdi fiskirtmali ama kiyip da sığamıyorum tam burun deliğine sokmuyorum bu seferde tüm yüzüne sıkıliyor. Sizin uyguladığınız daha pratik bir yöntem var mi. Sizinkiler de cok agliyor mu

Ben tek kullanımlık serum fizyolojik damlatıyorum otribebe aspiratör ile çekiyorum çekme işleminde biraz ağlıyorlar sonrasında hemen susuyorlar..
Fıs fısları bende sıkmaya kıyamıyorum..

Ben tek kullanımlık serum fizyolojik damlatıyorum otribebe aspiratör ile çekiyorum çekme işleminde biraz ağlıyorlar sonrasında hemen susuyorlar..
Fıs fısları bende sıkmaya kıyamıyorum..

Bende serum fizyolojik aldim ama korktum damlatmaya.. aspiratorumde yok acaba aspiratorsuz temizledjnmi hic?

Kızlar bi sorum daha olacak özellikle gaz problemi yaşayan annelere..
gaz problemini azaltmak için lahana pırasa karnabahar brokoli nohut fasulye vb yemeyin diyorlar.. kışın ne yiyeceğimi şaşırdım. Bir sitede süt ürünlerinin de yapabileceğini söylüyor ,
gaz için uyguladığınız işe yaradığını düşündüğünüz damla, ilaç, yeme programı doğal yöntem, dua varsa lütfen paylaşabilir misiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…