2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ben mamaya bağlıyorum sen çişli bezlerini takip et 5 6 bez dolduruyorsa doyıyor demek..
1.5 aylık olduk her gün 7-8 çiş var 3-4 e düştü kaka azaldı ama sürekli aranıyo doktor kilo alımı iyi diyo da huylandım çok ilk ay 950 aldı çok geldi maşallah senin ki

1.5 aylık olduk her gün 7-8 çiş var 3-4 e düştü kaka azaldı ama sürekli aranıyo doktor kilo alımı iyi diyo da huylandım çok ilk ay 950 aldı çok geldi maşallah senin ki
Gayet iyi kilo almış canım doktorunu dinle benimkilere bakma ben mamaya bağlıyorum oğlumda mama içiyordu oda böyle kilo alıyordu..

Gayet iyi kilo almış canım doktorunu dinle benimkilere bakma ben mamaya bağlıyorum oğlumda mama içiyordu oda böyle kilo alıyordu..
Benim ki gündüz fırsat vermiyo ki memeler dolsun boşaltıyo saatine uyamıyorum hiç ya ben saati saatine mi veriyosunz siz

Ama senin sütün iyiydi sanki öyle okudum gibi. Benimkinin gözler beyazladı ama bilemiyorum yine de

Benim ki gündüz fırsat vermiyo ki memeler dolsun boşaltıyo saatine uyamıyorum hiç ya ben saati saatine mi veriyosunz siz
Artık saat ile değil acıkınca veriyorum bazen 1 buçuk saat bazen 2 veya 2 buçuk saat bazen 3ü de buluyor..

Aynen degisse de her halleriyle guzeller bebislerimiz

Doktorum ayda 800grama cok cok iyi diyoruz demisti. Benimkilerde 1200 1300 arasi almislardi 3haftalikken

Artık saat ile değil acıkınca veriyorum bazen 1 buçuk saat bazen 2 veya 2 buçuk saat bazen 3ü de buluyor..
Gece bende uyandırmıyorum 4.5 saati buluyo iki arayla ama gündüz hiç boş kalmıyo memeler dolmaya fırsat kalmıyo. Sanırım sorunum bu bu sefer emse bile geliyo süt ama sanırm az

Gece bende uyandırmıyorum 4.5 saati buluyo iki arayla ama gündüz hiç boş kalmıyo memeler dolmaya fırsat kalmıyo. Sanırım sorunum bu bu sefer emse bile geliyo süt ama sanırm az
4 5 saat uyanmıyor sa sütün yetiyor kuzum biz mama içiyoruz okadar uyumuyoruz gündüz de saat başı emzirsen normal sık dişini büyüdükçe rahatlayacaksın..

Doktorum ayda 800grama cok cok iyi diyoruz demisti. Benimkilerde 1200 1300 arasi almislardi 3haftalikken
Hay maşallah çok iyi almışlar. Benim ilk iki hafta sarılıktan ememedi ki 5 dk 5dk sonradan çıktık 15dkya. Geçen hafta 40dk buluyodu son günlerde sürekli memede 15dk emip yarım saat dinleniyo yine istiyo ay bu level zormuş kızlar

4 5 saat uyanmıyor sa sütün yetiyor kuzum biz mama içiyoruz okadar uyumuyoruz gündüz de saat başı emzirsen normal sık dişini büyüdükçe rahatlayacaksın..
Gece hiç ışık yakmıyorum ben ilk günden beri gece lambasıyla alıştı hava kararınca dalıyor derin uykuya. Gündüz hava aydınlansın cam kuşu resmen bekliyo. Gezdiremiyorum da hava soğuk cam da büyicek

Bende kapıyorum ışıkları hemencecik kavradılar gece gündüz kavramını iyi de oluyor uykumu almış oluyorum gündüzde tek işim onlar ama şikayet etmeyelim sonra gece bir uyumazlar şaftımız kayar

Sagiyor musun peki?
Ben emzirdikten 1 saat sonra falan sagdigim sutu veriyorum.Daha kucuk olduklari icin memede canuk yorulup tam doymadan uyuyabiliyorlar

Bende kapıyorum ışıkları hemencecik kavradılar gece gündüz kavramını iyi de oluyor uykumu almış oluyorum gündüzde tek işim onlar ama şikayet etmeyelim sonra gece bir uyumazlar şaftımız kayar
Bazı geceler yapıyo özellikle 4ten sonra sallaya sallaya devam ediyoruz. Ama bende huy oldu uyuyamıyorum o uyuyunca yanımda illa biri olcak. Eşimin uykusu çok derin annem olunca rahat oluyorum o da gelmek istemiyo artık bıktı kadın benden

Sagiyor musun peki?
Ben emzirdikten 1 saat sonra falan sagdigim sutu veriyorum.Daha kucuk olduklari icin memede canuk yorulup tam doymadan uyuyabiliyorlar
Bi kaç defa ne kadar süt geldiğini görmek için sağdım bıraktım sonra. Aslında stoklamadım süt iyi olcak başlasam hastalık olur bi şey olur diyorum. Neyle veriyosun sütü peki biberon mu? Alışmadı dimi markası ney

Ben gece sagdigim sutlerle besliyorum ,daha kisa suruyor iki bebek oldugu icin 2 sefer 60ar cc yetiyor gece icin .gun icinde emziriyorum ,ayni anda uyanmislarsa biri emiyor digeri sagdigum sutu iciyor ,cok rahat oluyor sagmak
.Biberon comotomo almistim meme reddi olmadi hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…