2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kuzum benim oğlum da ilkinde geçemedi ikincisinde son anda geçti son beş saniyesinde testin.oğlun tamamen sesiz ve hareketsiz miydi ondan etkiliyor emzik emme bile bozuyor testi

Ya benim oğlum da öyle kiraz çekirdeği torbası azıcık fayda ediyor damlalar işe yaramıyor çok zor valla sen çözüm bulabildin mi

Ya benim oğlum da öyle kiraz çekirdeği torbası azıcık fayda ediyor damlalar işe yaramıyor çok zor valla sen çözüm bulabildin mi
Valla hiç bi çare bulamadım bu sancılardan depresyona girdim resmen. Uykusu açılınca hiç uyumuyor tam uyutuyorym 5dk yine kıvranıyo kaç damla denedim daha çok sancı yaptırıyo çıkartırken sanki Ağrı kesmiyolar ki. Üstten gaz çıkarıyoz rezene kimyon içiyorum. Ne yaparsan yap 4 aya kadar olck dedi doktor. Başka sıkıntısı var sanki çözemiyorum.

valla bu gece az uyudum direk süt azaldı bugün. uyku çok önemlişimdi mama verdim öyle uyudu.aslında ağlaması yok ama çok aranıyor belliki doymadı.

Kizlar meme ucu icin gümüş kalkan kullanan var mı..
Gercekten ise yarıyor mu.. ben krem kullanıyordum ama bir haftada pert olduk.. ise yarayan bir yöntemininz var mi

Gercekten ise yarıyor mu.. ben krem kullanıyordum ama bir haftada pert olduk.. ise yarayan bir yöntemininz var mi
Ben doğumdan önce başladım takmaya ilk iki hafta da kullandım ne yara oldu ne acı göğüslerimde çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim

ben duruma göre alırım diyordum. doğum sonrası 3.gün aldırdım eşime e bebekten. garmastan krem sürüp onu kapattım.10gün kullandım şu an ihtiyaç duymuyorum çok şükür.

Gumus kalkani aldiracagim ama gecene kadar kalkan kullansam diye düşündüm cunku geçmesini bekleyemeyecegim galiba aci cok arttı.. kalkan kullanıp emziren oldu mu kizlar aranızda.. memeye biraz zor alıştırdım tekrar soğumasından korkuyorum kalkan yüzünden
Veya sizin bildiğiniz başka yöntemler var mi
Eşimi.g9nderiyorum simdi gümüş kapak ve sarı kantaron yağı aldiracagim.. varsa farklı önerilerinizi yazar misiniz ,,

Ben gümüş kapaktan sonra kalkana geçtim ama zaten göğüsler alışmıştı canım benim yine de acıttı biraz lanolin kremi al bence ys da ayva jeli sür aslında en iyisi anne sütü geliyo ben yüzüne de sürüyorum çizince hemen geçiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…