2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Geçmiş olsun canım bebeğinde hayırlı olsun
çok şükür sağlıcakla kucağına aldın ağrı zamanla geçiyor malesef bana geçecek düşüncesi bile iyi geliyordu sende geçecek diye kendini teselli et
Bebişin boyu kilosu ultrasondaki gibi mi çıktı?

Yaaa hayirli ugurlu olsun Allah saglikla evladini buyutmeyi nasip etsin Sanada gecmis olsun insallah en kisa surede ayaklanirsin

Gasicon anne için damla aslında

Amin canım inşAllah hepimiz

Cok şükür canim cok tesk ederim agridan gözüm bisey görmüyor mutlulugu yasayamiyorum evet bebegim iri bebek dedikleri gibi Iyiki sezaryan olmusum dedik 4 bucuga yakin doğdu canim

Cok şükür canim cok tesk ederim agridan gözüm bisey görmüyor mutlulugu yasayamiyorum evet bebegim iri bebek dedikleri gibi Iyiki sezaryan olmusum dedik 4 bucuga yakin doğdu canim
Ooo gozun aydin cnm.20 si degil miydi senin de?
Masallah kuzuya direkt 3 aylik gibi dogmus

Gözün aydın canım Sağlıcakla büyüt minik kızını Sütün de gelir endişe etme benim de öyle olmuştu. Mamayı vermeden önce gelmese de emzir. Ağrılar için de sakın sürekli yatma. Oda oda gez daha çabuk toparlarsın kuzum

Ay hadi gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün tombik kızını. Ağrılar öyle valla demedim ama beni çok zorladı kas ağrıları bi haftaya anca geçer. Sarılığa da hiç takılma bu dönem olsa bile fizyolojikmiş bizim ki geçti bile gelir sütün ver ağzına annem resmen meme ucunu çarşaf gibi buruşturdu da verdi Ağzına öyle tuttu

Gozunuz aydin canim gule gule buyut bebegini sutun gelir insallah rabbim tez zamanda sifa versin cabucak iyilesirsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…