2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar emzirmekten giremiyorum vakit ayırıp benim obur doymuyor şükür idare ediyoruz şimdilik ama. A Aysira46 canım günün belli olmuş hadi gözün aydın sağlıcakla al inşallah
Sagol canim cok şükür sonunda belli oldu masallah senin bebise favorim o zaten tombis olmustur iyice annesi sütun iyi geliyor mu

Sagol canim cok şükür sonunda belli oldu masallah senin bebise favorim o zaten tombis olmustur iyice annesi sütun iyi geliyor mu
Aman nazar değdirmeyim şükür iyi sütüm şaşırdım bende beklemiyodum bu kadar. Sarılık vardı biraz bugün o da düşmüş hazır gitmişken tarttı doktor 6 günde 220 gram almış Çok iyi beslenmiş böyle devam dedi. İyiyiz maşallah. Artık senin tombişte sıra

Masallah masallah canim cok dinlendirme sütünü de bebiside rabbim korusun iyi şükür beslenmesi iyiyse sarılık olmuyor zaten hayirlisiyla bizde kavusuruz insallah

Masallah masallah canim cok dinlendirme sütünü de bebiside rabbim korusun iyi şükür beslenmesi iyiyse sarılık olmuyor zaten hayirlisiyla bizde kavusuruz insallah
Annem de öyle diyo sütüm yok de diyo da diyemem ben öyle yalan gibi. Şey çok komik kapıdan uğurlama diyolar bizi sütün kaçmasın, koca koca kadınlar sütünle kal diyip el sallıyolar çok komik gülesim geliyo. Ne kalmış şunun şurasında sağ salim gelcek artık merak etme o da sabırsızdır annesine gelmek için şimdi.

Çok şükür annem negatif çıktı abimde hafif atlatıyor. İnşallah bulaşmadan bitirirler karantinayı. Hastane çantasını bugün eşimle tekrar gözden geçirdik. İyice yerlerini filan öğrensin istedim Doğum şeklim belli değil ama inşallah çabuk ayaklanacağım birşekilde olur da bende kendim ilgilenebilirim.

Geçmiş olsun canım çok şimdi gördüm tez vakitte kurtulsun abin de doğuma gelsin annen inşallah

İnşallah canım benim kolay Bir doğum olsun inşallah eşine bez bağlamayı anlat doğumdan sonra seninle nasıl ilgileneceğini anlat hiç korkma için rahat olsun biz erken doğduk acil alındım doğuma o şokun içinde bile eşim becerdiyse inşallah sizde başaracaksınız eşine ve kendine güven allah yardımcın olsun

Aminn inşallah çok teşekkür ederim

benimde yarın son işgünü. uzaktan da olsa çalışma işi bitiyor4te de kontrolüm var. haftaya da sanırım anesteziye falan gidicem.
çantama sadece kıyafetleri yerleştirmiştim. haftaya çikolata, kahve, ısıtıcı, mama vs onları da koyacağımkapıya getireceğim artık. ağda işlerini de hallederim. en son 24ünde falan beşiği de kurar 26sına hazırlanırızfün sarma sardık poğaça yaptık attık buzluğa

Ben fen haftaya doktora gideyim gün versin buzluk hazırlıkları yapacağım.

Ohh ne güzel planlar hazır mama ne koyacaksın?

Kızlar ben doğurdum dün 11 de. Hikayemi yazmayayım şimdi. Bin şükür ki şimdilik bebişim iyi. Sarılık testine gitti şimdi inşallah sarılık çıkmaz.
Şunu anladım ki sonunda cennet kokulu minik olmasa çekilmez cidden.
Allah hepimize hayırlı, sağlıklı, uzun ömürleri. Olan, merhametli, imanlı, başarılı, mutlu evlatlar nasip etsin gönlümüze göre inşallah

Hayırlısı olsun canım sağ salim gelmiş ya. Bizimde ikinci gün başladı sarılık yeni düşüyo bu dönemde ki fizyolojikmiş ama iki saatte bir emzirdik mecbur düşmeye başladı çıkss bile dert etme sağ salim gelmiş ya minnoşun Allah analı babalı büyütsün

Gozunuz aydin canim anali babali olsun gule gule buyut bebegini,sarilik yokdur insallah olsa bile surekli emzirince gecer canim❤

Kizlar benimde randevum vardi bugun bebegin gobek cevresi 2 hafta onde gidiyo dedi doktor daha fazla buyumesi dogumu zorlasdiracagindan 38 haftalikken yeniden bakip ilerleme fazlaysa yine dogumu o gunu baslatacaklarini soylediler korktum biraz suni sanci verip yapariz dediler burda sezeryan yapmiyorlar hemen hayirlisiyla insallah her sey yolunda gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…