2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

sabah ben bizim sistemden giriş yaptım. izin hakediş tarihi(14.09.2020) izin başlangıç tarihi(19.10.2020) olarak girdim rapordaki gibi.112gün olarak otomatik hesaplayıp 7şubata işbaşı tarihi attı. bir de doğum tarihi vardı. onun sonradan girilmesi yazıyordu. yani onu da yazınca kalan izni otomatik sonuna ekleyecek.
Ooo süpermiş o sistem bende bi hesaplayayım kendim

Yalnız değilsin bende bu haldeyim canım, sadece yıkamaları yapabildim, acil bir durum olursa diye eşime gösterdim. Zaten her hafta bir olay atlatır oldum. Önce enfeksiyon, sonra hemoroid, sonra alerji yorgunum a dostlar.. Ütü mütü hiç cesaret edemiyorum.10 gün sonra görümcem gelecek yardıma ona güveniyorum ama umarım erken bir durum olmaz
Insallah olmaz canim dinlen sende iyi olmadigimda hicbisey yapmiyorum sürekli yatiyorum valla hep bi halsizlik var uzerimde allahtan ben yikayip ütüledim eksiklerin cogunu aldim ic camasiri ve hasta bezi kaldi onlarida ciktigimda alirim insallah canta hazırlayacam bide gözümde büyüyen temizlik aslinda

Krem almadım ben ya hiç almakta kullanmakta istemiyorum hiç içime sinmiyo :KK43:
Canim bende krem almadim ama bir arkadas dogumdan sonra meme ucu kopacak dereceye gelmis kaniyormus hep herseyi denedim hicbir fayda gormedim sadece tahin yagi duzeltti dedi dogumdan önce sürmeye basla dedi onu deneyecem bende hem dogal

Canim bende krem almadim ama bir arkadas dogumdan sonra meme ucu kopacak dereceye gelmis kaniyormus hep herseyi denedim hicbir fayda gormedim sadece tahin yagi duzeltti dedi dogumdan önce sürmeye basla dedi onu deneyecem bende hem dogal
Kantaron yağını okudum bende onu da çok öneren olmuş. Bide ayva çekirdeği jelini

Kantaron yagida bulunabilirde ayva biraz zor bulunabilir ama denemekte fayda var baslasak iyi olcak canim
Geçen arkadaşın bahçede baktım ayvalar olmaya başlamış küçükler daha ama istiyorum nemli kalsın diye ya da aktardan kantaron yağı ona da güvenemiyorum pek. Ay çok zormuş

Krem almadım ben ya hiç almakta kullanmakta istemiyorum hiç içime sinmiyo :KK43:
Benim dr um krem önermedi. Artık kullandırtmıyoruz o öncedendi dedi. Çok kurursa normal nemlendirici veya doğal yağ sürebilirsin dedi hatta. Evde lansinoh da var ama çok az badem yağı sürüyprum duştan sonra o kadar. Olacaksa olacak zaten. Ama gümüş kapak da aldımdoğumdan sonra yağ veya krem istemem çünkü

Kızlar yazdıklarınızı okuyamadım ağrım çok Doğum yaptım 31+2 de maalesef😪 kızım 1550 gram oğlum 1950 gram doğdu ama kıZ daha az sorunlu doğdu oğlanın oksijen sorunları daha fazla zaman ne gösterir bilemeyiz tabi prematürelerin durumları çok anlık değişşyormyş :KK43: buna da şükür inşallah evimize sağlıkla gelecekleri günü bekleyeceğiz artık 🙏🏼🙏🏼
Şimdi gördüm canımmm gözün aydın inşallah sağlıkla kavuşursunuz biran evvel🙏🙏🙏

Teşekkürler benimde netleşti gibi doğum izin süresi ne kadar çok kalırsak o kadar iyi bebeklerimizin yanında ben daha bakıcı vs. Ayarlayamadım çünkü bulduklarım ya köpekten korkuyor ya da sigara kullanıyor bakalım ne olacak.. Bu arada bende dualarınuza talibim dün gece malesef nöbet geçirdim bebeğim iyi kıpır kıpır ama yarın nörolağa gidecem eeg mr derken bakalım nasıl bir yol izleyecek doktorlar.. İki kiloyu geçerse doktorum alırız bebeği dedi telefonda ama az daha dayansam süper olur
Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın. Bebişin de sağlıcakla gelsin inşallah 🙏🙏🙏

Benim dr um krem önermedi. Artık kullandırtmıyoruz o öncedendi dedi. Çok kurursa normal nemlendirici veya doğal yağ sürebilirsin dedi hatta. Evde lansinoh da var ama çok az badem yağı sürüyprum duştan sonra o kadar. Olacaksa olacak zaten. Ama gümüş kapak da aldımdoğumdan sonra yağ veya krem istemem çünkü
Bide duyduğum kadarıyla bu kapakların içinde süt birikiyormuş nemli tuttuğu için yarıyomuş işe bende başlicm artık zararsz bi yağ kullanym diyorum doktor da öyle dediyse madem :)?

X