2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Hayırlısı olsun canim insallah saglikla gelsinlerde kilosu dogum şekli cok da önemli degil rabbim saglik sihhat versin benim randevum ayin 21nde o zamana kadar 3 geçer insallah senin ne zaman kontrol

Hayırlısı olsun canim insallah saglikla gelsinlerde kilosu dogum şekli cok da önemli degil rabbim saglik sihhat versin benim randevum ayin 21nde o zamana kadar 3 geçer insallah senin ne zaman kontrol
Bende 19unda gidicem o zaman artık net konuşulur heralde ne olck nasıl olcak. İkisine de razıyım valla normal bile yaparım gibime geliyo aslında ama bu son zamanlar stres sardı beni çok ince düşünmeye başladım korkuyla karışık. Kabuslar görüyorum hep.

Bebeklerin gelisiminin geri olmasi kadar bukadar onde olmasi da problem degil mi arkadaslar ?1ay onde olmasi cok fazla degil mi
Önde olması geri olmasından iyiymiş. Benim hep iki hafta standart gitti mesela. Bu ay birden fırladı, ben kilo verdim üstüne o kilo aldı. Genetik oluyomuş zaten çoğu sağ salim gelsinler artık ya

Reengarenk hastane için medela biberon demiştin ya o nasıl bir fiyattır öylebugün 2.el sitelerinden baktım. hiç kullanışmamış buldum 105tl ye aldımgerçekten yepyeni duruyor.hastanede vericem süt olmazsa biberonu.
kızımda mama olarak evolvia kullanmıştım. şimdi hipp düşünüyorum 1 kutu bulunsun diye. iyi diyorlar hipp için ama bilemiyorum

Ben 6 sene önce bile o fiyata bulamadım
Ben hip kullandım oğlumda bebeği şişirmiyor fazla gaz da yapmıyor..
Sen yine de yanına normal bir biberon al bebek medeladan çekmek için güçlük çekebilir

Kızlar yazdıklarınızı okuyamadım ağrım çok Doğum yaptım 31+2 de maalesef kızım 1550 gram oğlum 1950 gram doğdu ama kıZ daha az sorunlu doğdu oğlanın oksijen sorunları daha fazla zaman ne gösterir bilemeyiz tabi prematürelerin durumları çok anlık değişşyormyş buna da şükür inşallah evimize sağlıkla gelecekleri günü bekleyeceğiz artık

Çok geçmiş olsun canım.. inşallah Allahın izni ile ikisini de tez vakitte sağlıklı bir şekilde evinize götürürsünüz,
sen şimdi onlar için çabucak toparlanıp iyileşmeye çalış kuzum..

Kuzum hayırlı olsun bence kiloları gayet iyi bu haftalarda solunum sıkıntısı normal gerçekten bebekle alakalı aslında. Sağ salim yanına gelcekler merak etme, dualarımızı bizde eksik etmeyiz. Sen iyisin dimi?

Önde olması geri olmasından iyiymiş. Benim hep iki hafta standart gitti mesela. Bu ay birden fırladı, ben kilo verdim üstüne o kilo aldı. Genetik oluyomuş zaten çoğu sağ salim gelsinler artık ya
Bu ay bana da öyle oldu. Ben 200 gr almıştım bebişim 1 kg almış birden fırladı. Bu haftalarda olabiliyor demek ki haftaya kontrolüm var bakalım nasıl olacak?...

canım gözünüzaydın. kiloları bence iyi. solunum sıkıntısı normal zamanında doğan bebekte bile olabiliyor. o yüzden ben toparlayacaklarını düşünüyorum annesi.

Canım benim bebişler bizden de kuvvetli, sıkma tatlı canını dr kontrolündeler. 27. Haftada doğuran da var. Şimdi tosun gibi çocukları. Allah sağlıkla, mutlulukla, hayırla büyütebilmeyi nasip etsin inşallah, hem bu süreçte dinlen sütlen ki gelince cok cok emcüklüyecekler anacıklarını inşallah

Canim doktor bana 4u gecerse riske atmam dedi iri bebek dogumda sıkıntı oluyormus sezaryan olursun dedi 10 gun sonra belli olur bence dogum şeklimiz az cok tabi çünkü son anda sezaryana giren cok gebe var hakkimizda hayirlisi olsun canim hic stres etme bebegimiz yanımızda olsunda

Canim öncelikle hayırlı olsun bebislerin sanada cok gecmis olsun saglikla kucagina aldin ya canim hepsi duzelir biraz kuvezde kalabilirler belki durumdan haberdar et bizide

Bu ay bana da öyle oldu. Ben 200 gr almıştım bebişim 1 kg almış birden fırladı. Bu haftalarda olabiliyor demek ki haftaya kontrolüm var bakalım nasıl olacak?...
Son zamanlar bebeklerin alması normalmiş ama kan değerlerine baktır kuzu benim kansızlıktan dedi büyük ihtimal tansiyonum 7-4tü hep geçen ay. Bende merak ediyorum nolck bu ay iştahım açıldı vitaminlerle

Orası öyle nasıl gelirse gelsin sağ salim görelim de kucağımızda :)

Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün. İçini ferah tut stres yapmamaya çalış. Bak benim 17 gün olacak , zaman çabuk geçiyor. Gün süt sağmakla geçiyor zaten. Sağlıkla kucağına al bebeklerini inşallah

İyileşti dimi canım dikişlerin, bebişi ne zaman çıkarırız dediler iki kilo oluncaya kadar duruyormuş diye duydum.

Son zamanlar bebeklerin alması normalmiş ama kan değerlerine baktır kuzu benim kansızlıktan dedi büyük ihtimal tansiyonum 7-4tü hep geçen ay. Bende merak ediyorum nolck bu ay iştahım açıldı vitaminlerle
Aslında kan sayımım yapıldı aynı gün maşallah iyi çıktı, tansiyon da iyi. Ben çokmprotein beslendim. Her gün yumurta iki günde bir et, tavuk, balık, yoğurt. Proteini bol bulmuş emcüklemiş bizimki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…