2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Günaydınlar bu sabah bende nefes nefeseyim çok kesmeye başladı nefesimi. Dünden beri 7 4 8 5 tansiyonla ayaktayım zorluyo artık beni. Bi ateş basıyo bi üşüyorum terlerken sıtmalanıyorum arada bi tuhaf hallerdeyim ya ben

Demek hepimizde oluyo aslında yavaş yavaş nefes alınıyor da sanki unutuyomuşum nefes almayı gibi bi an geliyo sıkıştırdılar bizi iyice

Hanımlar Doğumdan sonra hangi korseli kullanmayı düşünüyorsunuz?
Owli yi çok öneriyorlardı.ben hep erken doğurcam korkusundan araştıramadım da karnım ikiz diye sekiz aylık gibi oldu tabi erken bile olsa taksam iyi olur aslında aklımdan geçiyordu bu ara benim de napsam diye.yalnız bazı kadım Doğum doktorları ilk bi hafta on gün önermiyor yara iyileşmesini bozuyormuş ama tam tersine ağrı için önerenler de var.ben sanırım ilk bir iki hafta takmam sonra iyileşince takarım bu söylediklerimsezaryen için bu arada

Bide hanımlar bende çatlak yok şuan geçen biri dedi doğumdan sonra olur genelde. Kremlemeye devam etmek yeter mi acaba yoksa korse de yardımcı olur mu balon gibi söncez toplanalım Bu ayda kilo almadım ben 5 kilo da takıldım kaldım herkes baya övüyo iyi mi kötü mi bilemedim çok kilo alırsın sanıyoduk diyolar top gibi karın var bnde şuan

ben hastaneden çıkarken doktor direk aldırdı eşime. 2.gün takmaya başladım

çatlamalar bu haftalardan sonra artar eğer olacaksa da şimdiden sonra olur. karın daha çok gerilecek

Bende aynı durumdayım 5,5 kilo filan aldım. Çatlak yok çok şükür inşallah olmaz sonrasında da. Ve ben bu zamana kadar hiçbirşey sürmedim. Çatlak olayı genetikle daha çok alakalıymış kızkardeşimde annemde de olmamış hiç. Annem 5 doğum yaptı.

Benim bünyem müsait canım eski çatlaklarım var kilo alıp vermekten ama hamilelikte olmadı oldu olck gibi krem yağ filan sürüyorum ben bol bol ondn belki de. Doğumdan sonra olur dediler ona takıldım

Tünaydın kızar, benim akıntım hafif kanlı lekelenme gibi devamlı geliyor. Dün den beri ara ara belimde ağrıyor. Arada karnıma ağdet ağrısı gibi ağrıda giriyor. Endişeliyim, Allah yardımcımız olsun çok zor . Doktorum yoğun kanama yada suyun gelirse direk doğumhaneye geç beni ararlar dedi. Bu minik kanamalar kafamı karıştırıyor. İstiyorum ki , kalabildiği kadar kalsın, erkenden hastaneye gitmek istemiyorum. O an gelince anlar mıyım? Korkuyorum

Kızlar selam;

sizinde aşağı tarafa bı baskı var mı? benım vajınamda aşırı baskı var bugun ayaga kalkmam zorlaştı işyerinde feci haldeyım yürüyemıyorum... sanırım cocugun kafası aşağıda o mu baskı yapıyorki

Ağrılar kanama şiddetli değilse korkma bence. Plasentanın yeri nerdeydi acaba yer mi değişiyo baskı da arttı ya normal bnce leke leke geldikçe dert etme. Zaten riskli haftaları aştın sen rahat ol bebekte rahat olur

Normaldir bu haftalarda çalışıyosun bide yoruluyorsundur. Benim olmadı baş aşağı aslında ama yukarda duruyor çok yerleşiyodur olmz bşy annesi merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…