2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Insallah guzel sonuclar alırsın canim bebis icin kontrole gittinmi yarin doktorun bebise bakacak mi seker cikanlarin bebisi cok iri oluyormus ama benimki cok degil
Benim iri işte önden gidiyo fl iki haftadan fazla önde benim. Yarın gidicem bklm ne olck ne bitcek görcez ya yine stres

Canim bizde yaptirdik be eşim ve ben dışında hic kimse bilmiyor ilk denemede tuttu daha once kayiplarim vardi hic olumsuz düşünmedim hic kimseye demedik suan 26 haftalik olacagiz nerdeyse rabbim gönlüne göre versin inşallah
Allah bagislasin insalah darisi bize. Soylicek misiniz sonrasinda tup bebek yaptirdiginizi?

Kızlar sanırım bende çatlak oluşmaya başladı karnımda alt kasıklarda iki tarafta da minik minik kızarıklıklar var 🙄 krem de kullandım ama düzenli olmadı sanırım

Kızlar sanırım bende çatlak oluşmaya başladı karnımda alt kasıklarda iki tarafta da minik minik kızarıklıklar var 🙄 krem de kullandım ama düzenli olmadı sanırım
Aman boşver be canım bebişin sağlıklı hayırlı olsun da iki çatlağın lafı bile olmaz. 😘

Benim iri işte önden gidiyo fl iki haftadan fazla önde benim. Yarın gidicem bklm ne olck ne bitcek görcez ya yine stres
Canim fl bacak boyu degilmi o benimde 1 hafta önde hatta doktorum uzun bir bebis olacak demisti aylar oncesinde ama kilosu haftasiyla uyumlu dedi bana hatta az bile geldi

Canim fl bacak boyu degilmi o benimde 1 hafta önde hatta doktorum uzun bir bebis olacak demisti aylar oncesinde ama kilosu haftasiyla uyumlu dedi bana hatta az bile geldi
Femur kemiğiymiş ona göre ölçüyo boyu işte bnm fl hep öndeydi de şimdi baktm hepsi aymı şuan tam iki hafta önde

Benim de ilk deneme ve tek yumurta ile mucizem geliyor ☺️ bende senin gibi hiç birşey bilmiyordum formlarda yazılanların okudum ve kendime göre yorumladım... En önemli şey rahat olmak bence olacağına hep inan benim çevrem en başından bubyana biliyordu ve sonsuz desteklerini hissettim ama sen seni rahatsız eden ne varsa bertaraf etmelisin bu süreçte.. Transfer öncesi beslenmeye inanıyorum ben avakado tükettim bol bol öndesinde de hamilelik sürecinde de.. Yürüyüş bol su fazlasıyla umut ve bir de nasip kısmet ile bu işi tamamdır diyorum ☺️
Evet annemlerimiz bile bilmiyor aslinda iyi ki boyle yapmisiz bir de aciklama yapmiyorum. Esimin annesi son zamanlarda basladi zaten 4 yildir evlisiniz hadi yapin artik bilmem ne , esim de dusunmuyoruz istedigimiz zaman yapariz diye yapistiriyor cevabi
Bu kadar is icin de bir de bunlari idare etmek zorunda kaliyoruz
[/

Benim de ilk deneme ve tek yumurta ile mucizem geliyor ☺ bende senin gibi hiç birşey bilmiyordum formlarda yazılanların okudum ve kendime göre yorumladım... En önemli şey rahat olmak bence olacağına hep inan benim çevrem en başından bubyana biliyordu ve sonsuz desteklerini hissettim ama sen seni rahatsız eden ne varsa bertaraf etmelisin bu süreçte.. Transfer öncesi beslenmeye inanıyorum ben avakado tükettim bol bol öndesinde de hamilelik sürecinde de.. Yürüyüş bol su fazlasıyla umut ve bir de nasip kısmet ile bu işi tamamdır diyorum ☺
Ne mutlu size Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. Avakado ney ise yariyormus ilk defa faydasini duydum

X