2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

inşallah kontrolün güzel geçer kızçenle hasret giderirsin:) benımde yarın ayrıntılı ultrasonum var.. ayrıntılıdan cıkıp kendı doktoruma gidicektım ama tatile gitmiş.. birsey sorucam ayrıntılıda alttan da muayne edıyorlar mı?
Yok canim alttan muayene yok insallah sende hayirli güzel sonuclar alırsın canim

Güzel haberlerle gel canım🥰
Ben bu hafta gideceğim ama şu sıcaklardan dışarı çıkmaya korkuyorum ablama gifip gelip öyle gideyim diyorum bakalım bugün yarın ablama gitmesem bende gideceğim dönene kadar geç olur..
bugun gittim bide bayram öncesi gider seker yüklemesi yaptiririm cok gec kalma sende canim

Normalde doktorum 50 mm falan olcuyordu karindan , perinatolog 30 olcu karindan arada fark olunca kendi doktorum vajinal bakti 50 mm cikti yine.
Bugun karindan 44 cikti
Maşallah kuzum çok iyi ikizlerde 50 pek olmuyormuş 🧿 benim de perinatalog 30 ölçen işte perinataloglar az mı ölçüyor nedir 😂

Kızlar hepinize tesk ediyorum cok şükür kızım iyi 25 haftalik olduk bugün doktorum bir ara gel şeker yüklemeni yapalim dedi kızım 33 cm 781 grm olmus haftasiyla uyumlu dedi
Oy kuzuma maşallah çok güzell bnde cuma gidicem üç hafta olucak hem şeker bakıcaz aç gel dedi çok korkuyorum inş bide o çıkmaz başıma ya valla

inşallah kontrolün güzel geçer kızçenle hasret giderirsin:) benımde yarın ayrıntılı ultrasonum var.. ayrıntılıdan cıkıp kendı doktoruma gidicektım ama tatile gitmiş.. birsey sorucam ayrıntılıda alttan da muayne edıyorlar mı?
Duruma göre benim her muayenede alttan bakıyorlar çünkü rahim ağzına dikiş atılma durumu olabilir diye.

Sizin bebişlerde hareket ederken canınızı acıtıyor mu.. Şu son bir haftadır gece uykumdan uyandırıyor beni ufaklık. Bazende bir anda top gibi bir tarafımda duruyor resmen kafası ile ayak kısmını hissediyorum.. Bir kaç arkadaşım zayıf olduğum için daha net hissettiğimi söylediler ama tedirgin ediyor bazen.

Oy kuzuma maşallah çok güzell bnde cuma gidicem üç hafta olucak hem şeker bakıcaz aç gel dedi çok korkuyorum inş bide o çıkmaz başıma ya valla
Bende emin degilim bu hafta bos bulursam gitsem iyi olur aslında insallah bir sıkıntı cikmaz canim hayırlı haberler alirsin

Sizin bebişlerde hareket ederken canınızı acıtıyor mu.. Şu son bir haftadır gece uykumdan uyandırıyor beni ufaklık. Bazende bir anda top gibi bir tarafımda duruyor resmen kafası ile ayak kısmını hissediyorum.. Bir kaç arkadaşım zayıf olduğum için daha net hissettiğimi söylediler ama tedirgin ediyor bazen.
Benim de canımı acıtıyor bazen. Sürekli yer değiştiriyor bir gğn aşağıya vuruyor vurduğu yer sızlıyor resmen. Bazen sanki tırnaklıyor gibi geliyor. Ama ertesi gün yer değiştiriyor. Ben de zayıfım ve ağrı eşiğim de düşük. Zaten 16.haftaya başlarken hissetmeye başladım ilk tekmelerini. Rabbim gönlümüze göre versin en hayırlıaını inşallah bebişler maşallah hareketli olacak galiba :emir_bebek: :KK200:

Gunaydin kızlar haftaya gidecektim şeker yuklemesi icin haftaya kardeslerim tatile geliyor diye vazgectim bugunden geldim ac karnina verdim tahlil sekerli bir icecek içtim simdidede 1 saat sonra ve 2 saat sonra tekrar kan vericem birde idrar ver dediler bekliyorum simdilik insallah iyi haberler alırım

Gunaydin kızlar haftaya gidecektim şeker yuklemesi icin haftaya kardeslerim tatile geliyor diye vazgectim bugunden geldim ac karnina verdim tahlil sekerli bir icecek içtim simdidede 1 saat sonra ve 2 saat sonra tekrar kan vericem birde idrar ver dediler bekliyorum simdilik insallah iyi haberler alırım
Önce aç karnına mı verdin yoksa aç karnına şekerli suyu mu içtin de verdin? Bnde cuma gidicem bnm ki de aç gel yükleme yapmicam zaten dedi acaba açlık şekerine bakıcak ona göre mi karar vericek bilemedim

Kızlar bence doktorlarınızdan talep edip yükleme yaptırın kaç tane arkadaşımın açlığı normalken herşey normalken hatta bazıları aşırı zayıftı çok az kilo almıştı bebek büyük değildi ailesinde yoktu vs yüklemesi bozuk çıktı :/ ben o yüzden kesin yaptırcam hatta 24 haftaymış en erkek direkt o zaman yapcam varsa çok dikkat edeyim diye

Kızlar bence doktorlarınızdan talep edip yükleme yaptırın kaç tane arkadaşımın açlığı normalken herşey normalken hatta bazıları aşırı zayıftı çok az kilo almıştı bebek büyük değildi ailesinde yoktu vs yüklemesi bozuk çıktı :/ ben o yüzden kesin yaptırcam hatta 24 haftaymış en erkek direkt o zaman yapcam varsa çok dikkat edeyim diye
Bende ona takıldım zaten kilo var diye büyük ihtimal sadece şeker bakalım dedi bnm ki ama toplamda 5 kilo aldım çok değil bnce. Yükleme yapmicam deyince şaşırdım acaba ddm ona göre mi karar vericek yoksa yüklemeden önce herkeste açlık bakılıyo mu kafam karıştı iyice

Herkese merhaba 2 olumsuz asilama sonrasi tup bebek karari aldik. Bu ay ara verdik. Bir sonraki ay tup bebek yaptiracagiz. Bu yolda beni neler bekliyor, nelere dikkat etmem gerekiyor, hic bir bilgim yok. Bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Bu arada yasim 30. Sanirim tek embriyo transfer ediyorlarmis yasim genc oldugu icin
Hepinize simdiden tesekkur ederim

Herkese merhaba 2 olumsuz asilama sonrasi tup bebek karari aldik. Bu ay ara verdik. Bir sonraki ay tup bebek yaptiracagiz. Bu yolda beni neler bekliyor, nelere dikkat etmem gerekiyor, hic bir bilgim yok. Bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Bu arada yasim 30. Sanirim tek embriyo transfer ediyorlarmis yasim genc oldugu icin
Hepinize simdiden tesekkur ederim
Hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırsın sende. Forumda çok fazla bilgi var konu hakkında standart uygulamalar zaten bnm de ilk iki tek transfer olmuştu 29 yasındayken ama buna şartlanma kaliteye göre iki koyabiliyorlar. Umarım bol bol yumurtan olur

X