2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Mrb kızlar idari izinler düzenlendi ama daha bizim 3 hafta daha calismamiz lazim keske bütün hamileleri düşünselerdi 24 haftalik denildi

benimde aşırı uykum geliyor.. ya bende hiçbirsey alma taraftarı değilim ama inanın sımdıden o çok iyi bebek arabalarına bıle zam gelmiş.. zam gelmemiş halleri de zaten pahalı.. oyuzden ben arabayı zam gelmeden almayı planlıyorum ya en azından o aradan cıksın diğerlerini de Allah nasip ederse yavaş yavaş alır koyarım kenara.. sağlıkla gelsin evlatlarımız inşallah.. burada hepimiz doğum haberlerini de paylşamamız nasip olsun inşallah
Canim guncel fiyatlari bilmiorum ama bebek arabalari dedogin gibi hep pahali. Bn kampanya denk getrmistim hem arabada indirim vardi hem de karta puan veriodu oyle biraz daha uyguna almistim. Genelde jokerde guzel indirimler oluyo indirim geceleri falan oluyo. Ben yoyko nun travel sistemini almistim hepsiburada dan herkes cok memnundu arkadaslarim falan da genelde yorumlar iyiydi. bence puset gerekli hem de kis bebegi icin daha cok sonucta kontrolleri asilari olcak.

Bunlara da bakabilirsin

tamam canım teşekkürler:)

Kizlar napiyosunuz benim agrim oluyo mide taraflarinda kas ağrısı gibi daha cok yukari dogru cikmaya calisiyo sanirim. Persembe detaylıya giricem onun stresi de sardı beni cok korkuyorm bsy cikck diye ya

Kizlar napiyosunuz benim agrim oluyo mide taraflarinda kas ağrısı gibi daha cok yukari dogru cikmaya calisiyo sanirim. Persembe detaylıya giricem onun stresi de sardı beni cok korkuyorm bsy cikck diye ya
Canim ya Allahin izniyle geldin bu haftalara kadar bisey cikmaz insaAllah stres yapma bebise de zararli. Gaz agrisi olabilir o canim sol tarafina yat bi gaz agrisi ise o zamn gecio.

Kızlar kaç gündür burada sizlere bebek arabası hakkında sorular sorup mesgul edıyorum sizi kusura bakmayın.. ben bıtane pusetlı bebek arabasını gözüme kestrrmiştim. Travel olanlardan.. arkadaslarla konustum dıyolarkı travale okadar para verme gerek yok bide pusetlı alma zaten kış bebeği olacak pusete en fazla 3 ay sığıyor gereksiz diyolar tamam port çanta alayım onla taşırım dedim ama bu seferde arabada bebeği port çantayla nasıl tutucam? ayy walla beynım yandı.... siz ne düşünüyosunuz?
puset iş görüyor canım. geniş olanlara 7aya kadar rahat oturuyorlar. portbebe daha az kullanılır. hem puseti oto koltuğu oşarak kullanıyorsun. sen kafa kısmı dar olmayan pusetlere bak. ben joie gemm aldım gayet iyi.travel alman zorunlu değil pusetler bastın tiplere de uygun oluyor.

Canim guncel fiyatlari bilmiorum ama bebek arabalari dedogin gibi hep pahali. Bn kampanya denk getrmistim hem arabada indirim vardi hem de karta puan veriodu oyle biraz daha uyguna almistim. Genelde jokerde guzel indirimler oluyo indirim geceleri falan oluyo. Ben yoyko nun travel sistemini almistim hepsiburada dan herkes cok memnundu arkadaslarim falan da genelde yorumlar iyiydi. bence puset gerekli hem de kis bebegi icin daha cok sonucta kontrolleri asilari olcak.

evet haklısın kışın aşısı var kontrolü var bide tek puset alsan bıle elde nasıl tasıcan aısırı agır bırsey.. yoykoyu bende görmüştüm.. onada tekrar bi bakayım.. bilgi için teşekkür ederim:)

Canim ya Allahin izniyle geldin bu haftalara kadar bisey cikmaz insaAllah stres yapma bebise de zararli. Gaz agrisi olabilir o canim sol tarafina yat bi gaz agrisi ise o zamn gecio.
Yok canim gogus alt tarafi hani mekik cekersn agrir ya kas o taraflar su sira kabızlığım yok kuru incirle cozdum isi o acidan rahatim ama detayli tedirgin ediyo persembr gelse bir an once ya

Yok canim gogus alt tarafi hani mekik cekersn agrir ya kas o taraflar su sira kabızlığım yok kuru incirle cozdum isi o acidan rahatim ama detayli tedirgin ediyo persembr gelse bir an once ya
Sen kastin mi acaba kendini o kadar agri yapti kaslarin. Canim hersey Allahin elinde o detaylida neler neler soyluolar da hicbiri cikmio sen korku yapma kendine. Onemli olan varsa da bisey hemen onlem almak onun disinda cocuk da su var bu var dese de cikcaginin garantisi yok.

Sen kastin mi acaba kendini o kadar agri yapti kaslarin. Canim hersey Allahin elinde o detaylida neler neler soyluolar da hicbiri cikmio sen korku yapma kendine. Onemli olan varsa da bisey hemen onlem almak onun disinda cocuk da su var bu var dese de cikcaginin garantisi yok.
Su bi kac haftadir cok ruyalaniyorum sbh kasilarak uyanıyorum hormonlardan sanırım ay cok tuhaf 😶 ondn olabilir ama ittiriyo gibi de bnm direk yukaridan sismeye basladi gobek deliginin üstüne dogru daha sis dayanirm aciya da bebis iyi olsun.

Su bi kac haftadir cok ruyalaniyorum sbh kasilarak uyanıyorum hormonlardan sanırım ay cok tuhaf 😶 ondn olabilir ama ittiriyo gibi de bnm direk yukaridan sismeye basladi gobek deliginin üstüne dogru daha sis dayanirm aciya da bebis iyi olsun.
Aynen canim onlar ii olsun da biz dayanioruz herseye.

Guzel düşün guzel olsun canim bende cok korkuyorum ama stresde yapmayalim benimde sol göğsümun altinda baski var bide yemek yedikten sonra sıkıştırıyor gibi sanki bende diyorum ayagimi kafasimi neresiyse beni sıkıştırıyor bebisim

Guzel düşün guzel olsun canim bende cok korkuyorum ama stresde yapmayalim benimde sol göğsümun altinda baski var bide yemek yedikten sonra sıkıştırıyor gibi sanki bende diyorum ayagimi kafasimi neresiyse beni sıkıştırıyor bebisim
Kızlar benim bütün gün ağrım oldu daha çok sağ tarafta, adet ağrısına benzemiyor.. ne olduğunu anlayamadım. Daha çok hareket ederken hissediyorum. Hatta yürürken eğilerek yürüyorum otururken veya yatarken iyiyim ama. Beşinde randevum var. Daha önce gitsem mi
18. haftadayım böyle bir ağrı yaşayan oldu mu aranızda

İyi akşamlar kızlar 🥰
Bu gün kontrolüm vardı, kesin erkek dedi doktor 🥰.
Son ağdete göre 18+2 ama maşallah 1 hafta önden gidiyor 19+3 gibi dedi.iri bir bebek dedi, babasıda iri ona çekmiş heralde 🤣🤣🤣
285gr 22 cm miş minnoşum maşallah 🤲🏻♥️🥰
Detaylı ultrason 16 haziranda yaptırıcam aynı hastanede 500₺
Allah sağlıkla bebeklerimize kavuşmayı ve büyütmeyi nasib etsin inşallah.
Hala inanamıyorum anne olacağıma , çok mutluyum ♥️🥰

Kızlar benim bütün gün ağrım oldu daha çok sağ tarafta, adet ağrısına benzemiyor.. ne olduğunu anlayamadım. Daha çok hareket ederken hissediyorum. Hatta yürürken eğilerek yürüyorum otururken veya yatarken iyiyim ama. Beşinde randevum var. Daha önce gitsem mi
18. haftadayım böyle bir ağrı yaşayan oldu mu aranızda
Benimde son birkaç gündür oluyor ağrım , sırt üstü yatıp ayaklarımın altını yastıkla yükseltiyorum. Sanırım gaz sancısı benim ki, ayaklarımı yükseltince gaz problemim çözülüyor rahatlıyorum. Sanırım bu dönemin meyveleri gaz yapıyor.

X