2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Rengi de güzel soft bir renk. Ben 1.60 boy 62 kiloyum. Önce l beden sipariş etmiştim yorumları okuyunca üst kısmının çok büyük olduğunu yazmışlar sonra m beden olarak değiştirdim iyiki öyle yapmışım üstü gerçekten büyük ama doğuma kadar rahat rahat giyilir 😊
Bende yorumlardan m ye karar verdim biliyo musun yorumlar çok iyi oluyor :)

Bugün doktora gittim cinsiyetimiz artık belli kızımız olacak inşallah :) zaten hep öyle hissediyordum. Boyu 17 cm ağırlığı da 200 gr. Haftasıyla uyumlu dedi. Kan ilacı ve magnezyuma başlattı. Detaylı için 3 temmuza randevu aldım. Çok şükür 🙏
Gozunaydin canimm saglikla büyüsün bebisin 😍 magnezyum icin ekstra bisey dedi mi bnm iki dr da vermedi bana 🤔

Kızlar ben böyle bir liste yaptım ihtiyaç olacak kadarını kutucuk açtım aldıkça çarpı atıyorum. Fikir edinme açısından iyi oluyor :)

Eklentiler

• C004A59E-0E67-40D4-9C76-05FD1B6442EA.jpeg
    C004A59E-0E67-40D4-9C76-05FD1B6442EA.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 32
Bugün doktora gittim cinsiyetimiz artık belli kızımız olacak inşallah :) zaten hep öyle hissediyordum. Boyu 17 cm ağırlığı da 200 gr. Haftasıyla uyumlu dedi. Kan ilacı ve magnezyuma başlattı. Detaylı için 3 temmuza randevu aldım. Çok şükür 🙏
Gizun aydin cnm,tam kac haftaliksin

Gözün aydın canım hayırlı olsun kizçen😍😍

Masallah canim cok iyi büyüyor bebisler detaylı ultrasona kaçıncı haftaya gün verdi canim

Kızlar ben böyle bir liste yaptım ihtiyaç olacak kadarını kutucuk açtım aldıkça çarpı atıyorum. Fikir edinme açısından iyi oluyor :)
Çok iyi yapmışsın benim de aklımda böyle bir liste yapmak var temmuzda almaya başlayacağımdan haziran sonuna doğru bende hazırlayacağım. Çünkü çok şey var unutulabilir 😊

16+4 ve 200 grmmi canim bebisin o zaman gayet iyi cok sukur benimki zayif 16+5de 161 grmdi cok iyi beslenemiyorum ondan galiba
Ben 62 ile başladım hamileliğe 3 kilo verdim 59 a düştüm şimdi yine 62 yim. Ekstra kilo almadım yani. Eşim doktora sordu daha yeni eski kilosuna dönebildi eşim çocuk bundan etkilenirmi dedi doktor annenin aldığı kilo ile bebeğin kilosu alakalı değil önemli olan kilo alması değil iyi beslenmesi dedi. Yani 1 bardak süt, kaşar peyniri, günde 1 elma veya 1 muz, 2 ceviz mutlaka tüketmeye çalışıyorum. Yumurta çok yiyemiyorum. Abur cubur yemiyorum erik,yeni dünya,nektarin,kayısı gibi meyveleri yiyorum. Şimdilik herşey yolunda gibi. Çokta düşük değil bence ağırlığı, zamanla daha iyi toparlar zaten sütü yada kaşar peynirini ihmal etmemeye çalış 😊

X