2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Ekim de dogacaklari icin bence kardan adam konsepti olmaz cnm.Idil baby de bak guzel takimlar var ama fiyati biraz yuksek geliyor bana
Rengi çok hoşuma gitti ben mavi pembe sevmiyorum bebişlere değişik renkler seviyorum idilbaby de bakayım hastane cikisimiz güzel olsun paraya kiyacam🥰

Bu da cok guzelmis.
Ben de isimli baktim instagramda florijebaby den .Isimli de yaptirabilirim hatira kalir guzel olur.
Ama instagram fiyatlari cok ucuk ya,orgu battaniye sordum 300 lira ,Kapi susu sordum 200 lira ,orgu ceket sordum 200 lira 😂😂
Millet ucmus
ben eğer hastaneler ziyarete kapalı olursa çok detaylı girişmicem kapı süsüne ona buna. çünkü o dönemde de bir dalga bekleniyor. mesela çekim düşünüyordum kızımda yaptıramadım. onu da hastsnede yaptırmayız artık sonra stüdyoda çektiririm

ben eğer hastaneler ziyarete kapalı olursa çok detaylı girişmicem kapı süsüne ona buna. çünkü o dönemde de bir dalga bekleniyor. mesela çekim düşünüyordum kızımda yaptıramadım. onu da hastsnede yaptırmayız artık sonra stüdyoda çektiririm
Bence kapalı olur ben kapı süsü yapabilirim sadece evdede kullanırım başka bir şey düşünmüyorum..

Ben de cekim istiyorum ,eger ortam duzelirse yaptiracagim .Onun disinda hastaneye cok kisi gelmez bizim cok abartmam suslemeri falan

Demek penti pijamami sen almissin 😂😂
Sepete attim ben alana kadar bedeni kalmamis 😂😂
Aldiklarin cok guzel cnm ,bu marka nasil peki goruyorum ama cesaret edemiyorum .
Canım trendyolda bende bulamadım m beden pentinin kendi sitesinde hala aynı fiyata var koş koş 😍 benim bu aldıklarımın hepsi e-bebekten ben dokularını sevdim ☺️

Yaa bana da sanki çok kullanışlı olacak gibi geldi yapıştırdım hemen :))
Rengi de güzel soft bir renk. Ben 1.60 boy 62 kiloyum. Önce l beden sipariş etmiştim yorumları okuyunca üst kısmının çok büyük olduğunu yazmışlar sonra m beden olarak değiştirdim iyiki öyle yapmışım üstü gerçekten büyük ama doğuma kadar rahat rahat giyilir 😊

X