2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Canim hamileyken sadece temizlik degil genel olarak yormanin sakincasi var bunu tecrube etmis biriyim malesef. Tabi her insan icin gecerli degil bu ama bizim bebeklerimiz kiymetli bebekler o yuzden yormamaya calis kendini 😊 bebegine bisey olmamistir merak etme her zamn hissetmemen cok normal. Daha erken minnacik eli ayagi 😍
Yarın doktora gidicem uyuyamıyorum bile. Çok tedirginim. Doktorumuda değiştirme kararı aldım bakalım yarın eski doktoruma gidicem insallah herşey yolundadır

Gerçi artık bizim bebeler yukarı çıktı sıkıntı olmaz ama ay ne bileyim ya içim de bir panik de olmuyor değil 🤭😂😂😂 ayyy ilişki sonrası sıkıntı oluyor mu peki herhangi bir kanama falan ?
Uzun zamandan sonra ilk olacaksa kendini çok zorlama benim zorlamadan sebep kanama olmuştu ama doktor bebekte bir sıkıntı yok dedi. Ben iliskiden dolayı olabilir mi dedim evet olur dedi. Uzun zamandan sonra olunca biraz zor oluyor

Yarın doktora gidicem uyuyamıyorum bile. Çok tedirginim. Doktorumuda değiştirme kararı aldım bakalım yarın eski doktoruma gidicem insallah herşey yolundadır
Seni cok iyi anliyorum bn de gecen hafta pek hissedememistim sanki hamile gibi degildim dayanamadim gittim dr a girdum bebisimi rahatladim ondan sonra da tum gun hissettim sipayi 🤣🤣 biraz da psikolojik heralde takma kafana strese sokma bebisini 😊 onun rahati yerindedir 😍

Seni cok iyi anliyorum bn de gecen hafta pek hissedememistim sanki hamile gibi degildim dayanamadim gittim dr a girdum bebisimi rahatladim ondan sonra da tum gun hissettim sipayi 🤣🤣 biraz da psikolojik heralde takma kafana strese sokma bebisini 😊 onun rahati yerindedir 😍
Ayy inşallah öyledir. Bu stresler artık hiç bitmeyecek çevrem hep öyle söylüyor

Bende de herkes hissediyor ben hissedemiyorum korkusu basladi bilmiyorum neden kendimi dinliyorum ama yok kızım hic ses vermiyor bende bugun bir gitsemmi doktoruma diye düşünüyorum
Hiç hissetmemek normal doktorlar 20 haftayı bulur diyor hatta bazı insanlarda 24 haftayı bulabiliyormus. Endişe hiç bir türlü bitmiyor gerçekten bak bir kaç gün üst üste hissettim diye şimdi de niye hissetmiyor korkusu sardı. Doğana kadar bu korkularımız olacak sanırım. Doğduktan sonra da niye az yedi niye ağladi niye sesi çıkmıyor vs vs yine bir sürü korku

Gunaydin kızlar detaylı ultrason icin gün alan var mi doktorum bana bayramdan sonra detayli icin perinatologdan randevu al dedi gittigim hastanede yok 20.haftada aliniyor galiba
Bende bugün alıcam galiba canım tüp bebek doktorum gecen hafta şimdiden al demişti ama bugün kendi eski kadın doğum doktoruma gidicem büyük ihtimalle bu doktorumla devam ederim artık. Onun yönlendirmesine göre alıcam randevu bakalım

Ayy inşallah öyledir. Bu stresler artık hiç bitmeyecek çevrem hep öyle söylüyor
Aynen oyle stres hep olcak ama iste stres de her hastaligin basi canim ben artik elimden geldgince rahat olmaya calisiorum yapabilceklerimizin de bi siniri var gerisi takdiri ilahi 😊 cevreme bakiorum hep rahat annelerin kuzu gibi cocugu var ama herseyi takan annelerin cocuklari da hep aglak 😁

Bende de herkes hissediyor ben hissedemiyorum korkusu basladi bilmiyorum neden kendimi dinliyorum ama yok kızım hic ses vermiyor bende bugun bir gitsemmi doktoruma diye düşünüyorum
Canim ilk hamilelikte normal hissetmemen bn 23. Haftaya kadar hissetmemistim ilkinde. Bu ikinci oldugu icin erkn basladi ama o da gunde bi kere bazen de hic olmuyo.

X