2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Canım ilk aylarda hergün hissetmemen normal korkma hiç birsey olmamıştır.. Bende dünyanın işini yapıyorum oğlum var onunla ilgilenmek zorundayım iş yapinca daha dinç hissediyorum kendimi..
Ay ne bileyim işleri yaptım simdi de vicdan azabı çekiyorum resmen

Bebeğinin hareketlerini hissedenler yardımcı olabilir mi bana. Biz 4 5 gündür evde yaz temizliği yapıyorduk dün bitti bende yapabildiklerimi yaptım çok ağır işler yapmadım ama yinede yoruldum tabi ki. Bu süre de her sabah bebeğimin hareketlerini hissediyordum ama bugün hiç hissetmedim :KK43: hamileyken temizlik yapmanin sakıncası yok diye biliyodum ama çok tedirginim acaba bebegime zarar mı verdim
Canim hamileyken sadece temizlik degil genel olarak yormanin sakincasi var bunu tecrube etmis biriyim malesef. Tabi her insan icin gecerli degil bu ama bizim bebeklerimiz kiymetli bebekler o yuzden yormamaya calis kendini 😊 bebegine bisey olmamistir merak etme her zamn hissetmemen cok normal. Daha erken minnacik eli ayagi 😍

Hanımlar doktorlarınız eşinizle birliktelik için size birşey dedi mi benim ki yasak ya da serbest demedi . O an sormak aklıma gelmedi bunun için telefon etmekte de ne bileyim 🤭🤪
Benimki de birsey söylemedi her gittiğimizde eşim sor diyor bende sormam diyorum utanıyorum 🤭🤭🤭
Ama arada oluyor bizimki tabi ben okadar panikletiyorum ki neye uğradığını şaşırıyor😁😁

Hanımlar doktorlarınız eşinizle birliktelik için size birşey dedi mi benim ki yasak ya da serbest demedi . O an sormak aklıma gelmedi bunun için telefon etmekte de ne bileyim 🤭🤪
Benimki de hic bisey demedi bn de sormuorum 😁 ama bn de merak ediorum 😊 gerci izin verse de bn korkuorum yaa riske girmek istemiorum

ilk gebeliğmde bacı kardeş olduk doğum sonrasıyla nerdeyse 1 sene😂😂😂bunda bir sıkıntı olmadığı için doktora sormadım ama arada oluyor bizde😁

Hayırlı olsun canim rabbim kucagina almayi nasip etsin insallah
Hayirli olsun canim gozunaydin 😊 bn de senden ikiz bekliodum belki diğer kese sonra gösterir kendini. Bebisin saglikla buyusun insaAllah😍
Hayirli olsun canım sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah 🤗
Hepinize tek tek teşekkür ederim 🤩🤩💖💖💖🌸🌸 cümlemiz için inşallah kucağımıza almak nasip olur sağlıklı bir şekilde 😊😊

Gerçi artık bizim bebeler yukarı çıktı sıkıntı olmaz ama ay ne bileyim ya içim de bir panik de olmuyor değil 🤭😂😂😂 ayyy ilişki sonrası sıkıntı oluyor mu peki herhangi bir kanama falan ?

Bebeğinin hareketlerini hissedenler yardımcı olabilir mi bana. Biz 4 5 gündür evde yaz temizliği yapıyorduk dün bitti bende yapabildiklerimi yaptım çok ağır işler yapmadım ama yinede yoruldum tabi ki. Bu süre de her sabah bebeğimin hareketlerini hissediyordum ama bugün hiç hissetmedim :KK43: hamileyken temizlik yapmanin sakıncası yok diye biliyodum ama çok tedirginim acaba bebegime zarar mı verdim
Sanmiyorum canim gerci ben daha hissetmiyorum ama araara hissediyorsun diye biliyorum cok da yorma kendini

X