2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

henüz erken canım ben hissediyorum ama cok arada bir kere vuruyor ilk hamilelikte insan anlamıyor ben bildiğim için anlıyorum yoksa anlaşılması biraz zor..
Bu haftalarda göğüs ağrısı yok normal yani..
Oyy ne güzel bir kız bir erkek maşallah, gözün aydın sağlıkla büyüt inşallah
teşekkür ederim canim
Benim de ikili testim normal çıktı çok şükür.
gözün aydın canım hamilelik balayına girdik sayılır en güzel döneme geldik

Çok sevindim ☺ 14'ünde benimde kontrol var 5 hfata olacak bebişimi göremedim ama hissedebiliyorum artık.. Sağlıkla gelsin bebişlerin
Teşekkürler canım
dün sen aklıma geldin bayadır yazmadın nasılsın iyi misin?
5 hafta çok uzun ya iyi dayanıyorsun bizimki 3 haftada bir çağırıyor o bile çok geliyor yine e hafta sonra çağırdı ama ben 1 ay sonra gidicem biraz uzatayım kontrol suresini

Evet çok şükür 2. trimester en rahat dönem diyorlar ağustosa kadar iyi değerlendirmek lazım.

Benim sokağa çıkma yasağım var malesef her kontrolde bir dünya prosedür.. Şiddetli ağrılarla boğuşuyorum bazı günler benim tek deneme şansım olduğu içinde biraz fazla dikkat ediyor doktorlar kendi kendine göbeğim kocaman oldu arada kıpırtıları da hissedince dayanıyorum görmeden

Canım öncelikle hayırlı olsun :) Böyle zor zamanlarda güzel haberler almak insanı motive ediyor. Bende mayısın sonu gibi tüp bebeğe başlayacağım senin ilk denemen mi ?
Sagol cnm insallah isteyen herkese nasip olur. 3. Deneme bnm hepsinde gordum pozitifi sukur ama ikisi dusuk oldu maalesef simdi guzel gidiyorz darisi basina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…