2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar benim başımın sağ tarafına ani baş ağrısı giriyor . Bu hafta başladı. Benim gibi baş ağrısı giren var mı

bende sonunda alerjim için kbb ye gittim geldim. çifr kat maske gözlük iyice önlemimi aldım. acilde de progestan iğnemi yaptırdım geldim.doktor bana kesinlikle alerji hapı veremeyeceğini söyledi. aşı tedavisinin herhangi bir riski yok deyince bende tedavime ara vermedim. aşımı yaptırdım.

Uyuyuya leke doldu her yerim valla alnimda iki tane kocaman iki kasin arasinda gozumun altinda zaten cillerim vardi cirkincene bsy oldum hani erkek bebek anneyi guzellestiriyodu yalanmis
Seninkisi kesin erkekmiydi eminmisin genelde erkek anneleri guzellesir kiz anneleri cirkinlesir kiz annenin güzelliğini alir derler ama bu tez sana uymadimi gunesten korun gerci gunese cikiyonmu oda ayri meselede cok uyumaktandir diyelim canim

Benimde randevum pazartesi ogleden sonra canim insallah cinsiyetleri kesinleşirdw artik bende biseyler alırım cok heyecan yaptim sabirsizlikla bekliyorum
İnşallah canım benimki tahminde bulundu ama ben yine de kesinlesmeden birsey almak istemedim..
Onlara alınca abilerine de bir hediye almak lazım şimdiden kıskanmasın kuzum

Uyuyuya leke doldu her yerim valla alnimda iki tane kocaman iki kasin arasinda gozumun altinda zaten cillerim vardi cirkincene bsy oldum hani erkek bebek anneyi guzellestiriyodu yalanmis

daha demın annemle konustuk:) yüzüme baktı baktı güzelleştın sen senın kesın kız olacak dedı:) ben sana hamıleyken yuzum guzellesmıstı ama kardesın de yuzumde lekeler cıkmıstı.. tam tersı canım senınkı erkek oldugu ıcın yuzunde lekeler cıkması gayet doğal:) sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…