2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

İyi akşamlar kızlar, doktordan geliyorum maşallah sağlığı yerinde miniğimin ama...
Önceki muayenede kız gibi demişti şimdi erkek diyor , ben şok tabi. Öncelikle sağlıklı olması çok önemli cinsiyeti farketmez ama yinede Allahın gücüne gitmesin biraz üzüldüm. Hep bir kızım olsun isterdim ama kısmet , Allah’tan hep hayırlısını diledim. Belli olmaz belki birdahaki muayenede kız der belki 🙄. Ne olursa olsun sağlıklı hayırlı evlat olsun 🤲🏻🥰 amin

İyi akşamlar kızlar, doktordan geliyorum maşallah sağlığı yerinde miniğimin ama...
Önceki muayenede kız gibi demişti şimdi erkek diyor , ben şok tabi. Öncelikle sağlıklı olması çok önemli cinsiyeti farketmez ama yinede Allahın gücüne gitmesin biraz üzüldüm. Hep bir kızım olsun isterdim ama kısmet , Allah’tan hep hayırlısını diledim. Belli olmaz belki birdahaki muayenede kız der belki 🙄. Ne olursa olsun sağlıklı hayırlı evlat olsun 🤲🏻🥰 amin
ERken haftalarda çok kesin olmuyor bi dahakine netleşir.ben de ikiz bekliyorum birine erkek gibi dedi diğeri de erkek olursa üzüleceğim 😂 Kız çocuk Başka geliyor bana da ama tabi en önce sağlık🙏🏼

aynen söyle walla:) onca eziyeti biz çekıyoruz hatta biz normal hamilelerden 2 kat daha fazla eziyet çekiyoruz.. bence seçenek sun ve seçmesini iste:) boylelıkle her şekilde senin istediğin olacaktır:) eşim daha ortada tüp bebek tedavisi yokken bile oğlum olursa adını ali koyacağım demişti.. bizde 2li testte kız olduğunu öğrenene kadar erkek olacağını düşünüyoduk ali ondan oldu Tarıkta benden.. Ali Tarık koyacaktık.. şimdi kız dedi doktor bi ihtimalde olsa:) Ecmel, Cemre dedim beğenmedi.. Begüm dedim kafasına yattı:) sanırım begüm olacak.. Hayırla sağlıkla kucağımıza alalımda isim nasılsa koyulur:)
Ya benim kocam benim seçtiğim isimleri hiç beğenmiyor doktor bize de kıza beziyor dedi. Ona kalsa ayşe fatma zehra falan istiyor o :) ben kabul etmiyorum

Bencede cok mantikli bende diyim gerci bana kimse karışmıyorda zaten herkes ne zorlukla cocuk sahibi olacagimizi biliyor
Benim eşim normalde de herşeye çok itiraz edip karışan bir adam hele kı çocuk söz konusu olunca herşeye daha fazla karışıyor

ERken haftalarda çok kesin olmuyor bi dahakine netleşir.ben de ikiz bekliyorum birine erkek gibi dedi diğeri de erkek olursa üzüleceğim 😂 Kız çocuk Başka geliyor bana da ama tabi en önce sağlık🙏🏼
Canim benim de biri erkege benziyor,digeri erkek olursa ben de uzulecegim allahin gucune gitmesin .

BU değerlerin güzel bilşyorum ben hayırlı olsun canım🤗🤗
Canım çok sağol cevabın için.. internetten baktım çıkmadı sonuç doktorumu aradım yarın yüzyüze görüşelim deyince korkudan koşa koşa hastaneye gittim..
kimse sonucumu söylemeyince sinir oldum yarın randevum..
şimdi de sonuç elimde 1/200 olunca risk var diyorlar benimki 1/2000 ama burada 1/1000 ler için amniyosentez istemişler.. yarın bi doktora gideyim size de yazarım fikir olsun..

Canım çok sağol cevabın için.. internetten baktım çıkmadı sonuç doktorumu aradım yarın yüzyüze görüşelim deyince korkudan koşa koşa hastaneye gittim..
kimse sonucumu söylemeyince sinir oldum yarın randevum..
şimdi de sonuç elimde 1/200 olunca risk var diyorlar benimki 1/2000 ama burada 1/1000 ler için amniyosentez istemişler.. yarın bi doktora gideyim size de yazarım fikir olsun..

merhaba canim hayirli haberlerini bekliyoruz insallah🙏🏻🙏🏻

Kv bana hiç yorum yapmıyor söylerse oğluna söyler yine de benim istediğim olacak yapacak bisey yok :) ben kız olursa
Asel, Hüma , liya ama en çok kafama yatan asel erkek olursa Yiğit alp :) bakalım cinsiyetimiz ne olacak
Ben de Asel i çok beğeniyorum anlamı da çok güzel :) hem kısa hem söylenmesi net hemde bizim soyisimle çok uyumlu oluyor ama eşim hala kararsız :)

İ
ya ne münasebet biz binbir zorlukla çocuk sahibi oluyoruz isim hakkını babasına bile bırakmam valla... ben isim öneriyorum o beğeniyor o derece:) yani onca iğneyi ben cektim.. aylardır bulantı kusmaları ben çekiyorum... soyadını zaten babası verıyor isim hakkı bizde kızlar:) hakkınızı koruyun:skandal:
aaa bu çok iyi evet zaten soyisim baba tarafından olduğuna göre isim hakkı bizimdir 👌

Kızlar demeyin öyle Allah’ın gücüne gider. Ne zorluklarla evlat sahibi oluyoruz en iyi siz biliyorsunuz. Herkesin gönlünde bişey varmıştır ama önemli olan sağlıklı olsun. Benim en büyük beklentim sağlıklı sıhhatli doğması,kucağıma sağlıkla almam. Oğlumuz da yok kızımız da Rabbim ne verirse ☺️

Önce saglik sihhat versin canim sonrada gönlüne göre versin inşallah erkek cocuklar anneye cok düşkün oluyormuş öyle düşün

X