2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kizlar benim de karnim hep gergin olurdu hareketlerim bile kisitlanirdi ama iki gundur cok rahat ve gevsek bu beni korkuttu biraz bisey mi oldu die 😓 sanki hissedemiorum gibi. Sizin ki nasil ?

Kizlar benim de karnim hep gergin olurdu hareketlerim bile kisitlanirdi ama iki gundur cok rahat ve gevsek bu beni korkuttu biraz bisey mi oldu die 😓 sanki hissedemiorum gibi. Sizin ki nasil ?
Canım büyük abdeste çıkınca öyle oluyor benimki ilk bende korkmuştum sonra sadece o zamanlar o gevşemenin olduğunu hissettim.

Benim göbeğim de sanki yemek yediğim için şişmiş gibi geliyor bana. Eşim çıktığını söylüyor ama ben çok bariz hissedemiyorum şuan.

Ben de cinsiyet belli olunca birkaç bişey alırım diye düşünüyorum. Kv ye kalsa odasını filan herşeyini hemen alalım diyor bana onları 7. Ay civarı almak mantıklı geliyor. Ama çok sevimli herşey yaa insan kendini de zor tutuyor 😍
Bende sürekli bakiyorum hepsini almak geciyor içimden ama kesinlessin alacam insallah odayi bende son aylarda alacam insallah

Benimki de çıktı baya belli oluyor çok tatlı duruyor göbüşüm😊😊
Eşim gördükçe seviniyor dün eltim gördü ay nekadar tatlı çıkmış diyor😊
Demekki artik bakinca belli oluyor canim yakindir benimkinin de belli olmasi ben kimseye dememistim ama artik demeye baslamam lazim yakinda herkes farkedecek zaten

2 gündür aklımdaydın nasıl oldu acaba diye. çok sevindim. bende oğlan anası olcam😁
girmedim canım bayadır bissürü badireler atlattık acillerin abonesi olduk geçtiğimiz hafta. Çok korkuttu bizi sıpa ama çok şükür iyiyiz ikimizde☺️ 12.haftada söyledi doktor erkek diye ☺️ Sana da hayırlı olsun canım kızın vardı sanırım :) hemen isim düşünmelere başladım ben :)

X